Quiz wiedzy o legendarnym napastniku Realu Madryt (część II). ROZWIĄŻ QUIZ

Zidane: Losy dwumeczu nie są rozstrzygnięte

Wywiady Cezary Kawecki @13.04.2017 | Przeczytano 1592 razy

Źródło: marca.com

Po wczorajszym zwycięstwie nad Bayernem Monachium, Zinedine Zidane odpowiadał na pytania dziennikarzy.

Bramka Cristiano Ronaldo na 2:1 uszczęśliwiła każdego sympatyka Realu Madryt. Królewscy odnieśli bardzo ważne zwycięstwo nad Bawarczykami na Allianz Arenie. Szkoleniowiec Los Blancos, Zinedine Zidane czuje jednak niedosyt związany z osiągniętym wynikiem.

Jesteśmy zawiedzeni, ponieważ mieliśmy mnóstwo dogodnych sytuacji w drugiej połowie, które powinniśmy wykorzystać. Ponadto graliśmy z przewagą jednego zawodnika, a i tak cały czas uderzaliśmy 'głową w mur'.

Gdybyśmy strzelili kolejną bramkę, to i tak losy dwumeczu nie byłby jeszcze rozstrzygnięte.

Francuz podzielił się również odczuciami dotyczącymi gry swoich podopiecznych.

W pierwszej połowie prezentowaliśmy się bardzo słabo i szczerze mówiąc, byłem zadowolony, że schodziliśmy do szatni tylko 0:1 'w plecy'.

Graliśmy znacznie lepiej i bardziej cierpliwie od naszych rywali w drugiej części meczu. Spotkanie przeciwko Bayernowi stało się znacznie łatwiejsze, gdy boisko musiał opuścić Javi Martinez.

W drugiej połowie zdołaliśmy trzymać piłkę z dala od piłkarzy Bayernu, którzy lubią mieć ją przy sobie.

Kontrowersyjny rzut karny był kością niezgody pomiędzy sympatykami Reali i Bayernu. Jedenastki ostatecznie nie wykorzystał Arturo Vidal

Karny nie powinien zostać podyktowany, ale takie sytuacje się zdarzają. Jednakże jeśli schodzilibyśmy do szatni z wynikiem 0:2, zdecydowanie skomplikowałby to nasze położenie w tym spotkaniu.

Zidane wypowiedział się także na temat bohatera wczorajszego spotkania, Cristiano Ronaldo.

Cristiano był niezadowolony, ponieważ nie zdołał zdobyć trzeciej bramki. Pokazuje to tylko, jak bardzo ambitny jest Portugalczyk.

Legenda Los Blancos jest świadoma, iż losy dwumeczu są dalekie od rozstrzygnięcia. Wtorkową areną zmagań gladiatorów będzie Madryt.

Jesteśmy przygotowani na ciężki bój na Santiago Bernabeu.

Królewscy zmierzą się z Bayernem już w najbliższy wtorek.

Tagi: Bayern Monachium, Carlo Ancelotti, Cristiano Ronaldo, Liga Mistrzów, Real Madryt, Zinedine Zidane