13

QUIZ

Zapraszamy do rozwiązania Quizu o Marcelo, defensorze Realu Madryt. ROZWIĄŻ QUIZ

[OFICJALNIE]: Alvaro Odriozola w Realu

Transfery Cezary Kawecki @06.07.2018 | Przeczytano 1291 razy

[OFICJALNIE]: Alvaro Odriozola w Realu

Klub ze stolicy Hiszpanii sfinalizował pierwszy głośny letni transfer, sprowadzając niezwykle utalentowanego prawego obrońcę.

Saga związana z Alvaro Odriozolą dobiegła końca. Real Madryt oficjalnie poinformował o transferze prawego obrońcy, wydając oświadczenie o treści:

Real Madryt i Real Sociedad osiągnęły porozumienie w sprawie transferu zawodnika Alvaro Odriozoli. Jeszcze przed badaniami lekarskimi gracz podpisał z klubem kontrakt na następne sześć sezonów.

Cała sprawa została przyspieszona w środę, kiedy prezes Realu Sociedad, Jokin Aperribay osobiście udał się do stolicy Hiszpanii. Faktem jest, że Odriozola znajdował się na celowniku Królewskich od kilku miesięcy - pierwsze pogłoski o ewentualnym transferze pojawiały się już w październiku. Ostatecznie Los Blancos zgodzili się zapłacić kwotę z klauzuli, która wynosiła 40 milionów euro.

Kolejnym istotnym faktem przy realizacji tego ruchu była osoba Julena Lopeteguia. Nowy menedżer Realu mocno naciskał, aby to właśnie 22-latek był konkurentem Daniego Carvajala na prawej stronie defensywy. Odriozola będzie kolejnym młodym hiszpańskim talentem, który zagra na Santiago Bernabeu, po AsensioCeballosieTheo czy Vallejo.

Znalezione obrazy dla zapytania odriozola real madrid

Komentarze (1 opinia) Obserwuj Dodaj opinię

dodano: 10.07.2018, 09:00, #1 Essa [37.248.153.***]
Theo nie jest Hiszpanem;)