13

QUIZ

Quiz w roli głównej z Robertem Carlosem ROZWIĄŻ QUIZ
Terminarz:

LaLiga, 2018/2019

drużyna wynik drużyna godz.
17 sierpnia 2018
Girona FC 0:0 Real Valladolid 20:15
Real Betis 0:3 Levante 22:15
18 sierpnia 2018
Celta Vigo 1:1 Espanyol 18:15
Villarreal 1:2 Real Sociedad 20:15
FC Barcelona 3:0 Deportivo Alavés 22:15
19 sierpnia 2018
Eibar 1:2 SD Huesca 18:15
Rayo Vallecano 1:4 Sevilla 20:15
Real Madryt 2:0 Getafe 22:15
20 sierpnia 2018
Valencia 1:1 Atlético Madryt 20:00
Athletic Club 2:1 Leganés 22:00
24 sierpnia 2018
Getafe 2:0 Eibar 20:15
Leganés 2:2 Real Sociedad 22:15
25 sierpnia 2018
Deportivo Alavés 0:0 Real Betis 18:15
Atlético Madryt 1:0 Rayo Vallecano 20:15
Real Valladolid 0:1 FC Barcelona 22:15
26 sierpnia 2018
Espanyol 2:0 Valencia 18:15
Sevilla 0:0 Villarreal 20:15
Girona FC 1:4 Real Madryt 22:15
27 sierpnia 2018
Levante 1:2 Celta Vigo 20:15
Athletic Club 2:2 SD Huesca 22:00
31 sierpnia 2018
Getafe 0:0 Real Valladolid 20:00
Villarreal 0:1 Girona FC 22:00
Eibar 2:1 Real Sociedad 22:00
1 września 2018
Celta Vigo 2:0 Atlético Madryt 16:15
Real Madryt 4:1 Leganés 20:45
2 września 2018
Levante 2:2 Valencia 12:00
Deportivo Alavés 2:1 Espanyol 16:15
FC Barcelona 8:2 SD Huesca 18:30
Real Betis 1:0 Sevilla 20:45
14 września 2018
SD Huesca 0:1 Rayo Vallecano 21:00
15 września 2018
Atlético Madryt 1:1 Eibar 13:00
Real Sociedad 1:2 FC Barcelona 16:15
Valencia 0:0 Real Betis 18:30
Athletic Club 1:1 Real Madryt 20:45
16 września 2018
Leganés 0:1 Villarreal 12:00
Espanyol 1:0 Levante 16:15
Real Valladolid 0:1 Deportivo Alavés 18:30
Sevilla 0:2 Getafe 20:45
17 września 2018
Girona FC 3:2 Celta Vigo 21:00
21 września 2018
SD Huesca 0:1 Real Sociedad 21:00
22 września 2018
Rayo Vallecano 1:5 Deportivo Alavés 13:00
Eibar 1:0 Leganés 16:15
Celta Vigo 3:3 Real Valladolid 16:15
Getafe 0:2 Atlético Madryt 18:30
Real Madryt 1:0 Espanyol 20:45
23 września 2018
Levante 2:6 Sevilla 12:00
Villarreal 0:0 Valencia 16:15
Real Betis 2:2 Athletic Club 18:30
FC Barcelona 2:2 Girona FC 20:45
25 września 2018
Espanyol 1:0 Eibar 20:00
Real Sociedad 2:2 Rayo Vallecano 21:00
Atlético Madryt 3:0 SD Huesca 22:00
26 września 2018
Leganés 2:1 FC Barcelona 20:00
Athletic Club 0:3 Villarreal 20:00
Sevilla 3:0 Real Madryt 22:00
Valencia 1:1 Celta Vigo 22:00
27 września 2018
Real Valladolid 2:1 Levante 20:00
Deportivo Alavés 1:1 Getafe 20:00
Girona FC 0:1 Real Betis 22:00
28 września 2018
Rayo Vallecano 2:2 Espanyol 21:00
29 września 2018
Real Sociedad 0:1 Valencia 13:00
FC Barcelona 1:1 Athletic Club 16:15
Eibar 1:3 Sevilla 18:30
Real Madryt 0:0 Atlético Madryt 20:45
30 września 2018
SD Huesca 1:1 Girona FC 12:00
Villarreal 0:1 Real Valladolid 16:15
Levante 2:1 Deportivo Alavés 18:30
Real Betis 1:0 Leganés 20:45
1 października 2018
Celta Vigo 1:1 Getafe 21:00
5 października 2018
Athletic Club 1:3 Real Sociedad 21:00
6 października 2018
Girona FC 2:3 Eibar 13:00
Getafe 0:1 Levante 16:15
Deportivo Alavés 1:0 Real Madryt 18:30
Leganés 1:0 Rayo Vallecano 20:45
7 października 2018
Real Valladolid 1:0 SD Huesca 12:00
Atlético Madryt 1:0 Real Betis 16:15
Sevilla 2:1 Celta Vigo 18:30
Espanyol 3:1 Villarreal 18:30
Valencia 1:1 FC Barcelona 20:45
19 października 2018
Celta Vigo 0:1 Deportivo Alavés 21:00
20 października 2018
Real Madryt 1:2 Levante 13:00
Valencia 1:1 Leganés 16:15
Villarreal 1:1 Atlético Madryt 18:30
FC Barcelona 4:2 Sevilla 20:45
21 października 2018
Rayo Vallecano 1:2 Getafe 12:00
Eibar 1:1 Athletic Club 16:15
SD Huesca 0:2 Espanyol 18:30
Real Betis 0:1 Real Valladolid 20:45
22 października 2018
Real Sociedad 0:0 Girona FC 21:00
24 października 2018
Rayo Vallecano 1:1 Athletic Club 19:00
26 października 2018
Real Valladolid 1:1 Espanyol 21:00
27 października 2018
Girona FC 2:1 Rayo Vallecano 13:00
Athletic Club 0:0 Valencia 16:15
Levante 2:0 Leganés 18:30
Celta Vigo 4:0 Eibar 18:30
Atlético Madryt 2:0 Real Sociedad 20:45
28 października 2018
Getafe 2:0 Real Betis 12:00
FC Barcelona 5:1 Real Madryt 16:15
Deportivo Alavés 2:1 Villarreal 18:30
Sevilla 2:1 SD Huesca 20:45
3 listopada 2018
Leganés 1:1 Atlético Madryt 13:00
Real Madryt 2:0 Real Valladolid 16:15
Valencia 0:1 Girona FC 18:30
Rayo Vallecano 2:3 FC Barcelona 20:45
4 listopada 2018
Eibar 2:1 Deportivo Alavés 12:00
Villarreal 1:1 Levante 16:15
SD Huesca 1:1 Getafe 18:30
Real Sociedad 0:0 Sevilla 18:30
Real Betis 3:3 Celta Vigo 20:45
5 listopada 2018
Espanyol 1:0 Athletic Club 21:00
9 listopada 2018
Levante 1:3 Real Sociedad 21:00
10 listopada 2018
Real Valladolid 0:0 Eibar 13:00
Getafe 0:1 Valencia 16:15
Atlético Madryt 3:2 Athletic Club 18:30
Girona FC 0:0 Leganés 20:45
11 listopada 2018
FC Barcelona 3:4 Real Betis 16:15
Deportivo Alavés 2:1 SD Huesca 18:00
Sevilla 2:1 Espanyol 18:30
Rayo Vallecano 2:2 Villarreal 18:30
Celta Vigo 2:4 Real Madryt 20:45
23 listopada 2018
Leganés 1:0 Deportivo Alavés 21:00
24 listopada 2018
Eibar 3:0 Real Madryt 13:00
Valencia 3:0 Rayo Vallecano 16:15
SD Huesca 2:2 Levante 18:30
Atlético Madryt 1:1 FC Barcelona 20:45
25 listopada 2018
Athletic Club 1:1 Getafe 12:00
Sevilla 1:0 Real Valladolid 16:15
Espanyol 1:3 Girona FC 18:30
Villarreal 2:1 Real Betis 20:45
26 listopada 2018
Real Sociedad 2:1 Celta Vigo 21:00
30 listopada 2018
Rayo Vallecano 1:0 Eibar 21:00
1 grudnia 2018
Celta Vigo 2:0 SD Huesca 13:00
Real Valladolid 2:4 Leganés 16:15
Getafe 3:0 Espanyol 18:30
Real Madryt 2:0 Valencia 20:45
2 grudnia 2018
Real Betis 1:0 Real Sociedad 12:00
Girona FC 1:1 Atlético Madryt 16:15
FC Barcelona 2:0 Villarreal 18:30
Deportivo Alavés 1:1 Sevilla 20:45
3 grudnia 2018
Levante 3:0 Athletic Club 21:00
7 grudnia 2018
Leganés 1:1 Getafe 21:00
8 grudnia 2018
Atlético Madryt 3:0 Deportivo Alavés 13:00
Valencia 1:1 Sevilla 16:15
Villarreal 2:3 Celta Vigo 18:30
Espanyol 0:4 FC Barcelona 20:45
9 grudnia 2018
Eibar 4:4 Levante 12:00
SD Huesca 0:1 Real Madryt 16:15
Real Sociedad 1:2 Real Valladolid 18:30
Real Betis 2:0 Rayo Vallecano 20:45
10 grudnia 2018
Athletic Club 1:0 Girona FC 21:00
14 grudnia 2018
Celta Vigo 0:0 Leganés 21:00
15 grudnia 2018
Getafe 1:0 Real Sociedad 13:00
Real Valladolid 2:3 Atlético Madryt 16:15
Real Madryt 1:0 Rayo Vallecano 18:30
Eibar 1:1 Valencia 20:45
16 grudnia 2018
Sevilla 2:0 Girona FC 12:00
Espanyol 1:3 Real Betis 16:15
SD Huesca 2:2 Villarreal 18:30
Levante 0:5 FC Barcelona 20:45
17 grudnia 2018
Deportivo Alavés 0:0 Athletic Club 21:00
21 grudnia 2018
Girona FC 1:1 Getafe 18:00
Real Sociedad 0:1 Deportivo Alavés 21:00
22 grudnia 2018
Real Betis 1:1 Eibar 13:00
Atlético Madryt 1:0 Espanyol 16:15
FC Barcelona 2:0 Celta Vigo 18:30
Athletic Club 1:1 Real Valladolid 20:45
23 grudnia 2018
Valencia 2:1 SD Huesca 12:00
Leganés 1:1 Sevilla 16:15
Rayo Vallecano 2:1 Levante 18:30
3 stycznia 2019
Villarreal 2:2 Real Madryt 21:30
4 stycznia 2019
Levante 2:2 Girona FC 19:00
Espanyol 1:0 Leganés 21:00
5 stycznia 2019
Real Valladolid 0:1 Rayo Vallecano 13:00
Deportivo Alavés 2:1 Valencia 16:15
SD Huesca 2:1 Real Betis 20:45
6 stycznia 2019
Eibar 0:0 Villarreal 12:00
Sevilla 1:1 Atlético Madryt 16:15
Real Madryt 0:2 Real Sociedad 18:30
Getafe 1:2 FC Barcelona 20:45
7 stycznia 2019
Celta Vigo 1:2 Athletic Club 21:00
12 stycznia 2019
Leganés 1:0 SD Huesca 13:00
Valencia 1:1 Real Valladolid 16:15
Girona FC 1:1 Deportivo Alavés 18:30
Villarreal 1:2 Getafe 20:45
13 stycznia 2019
Atlético Madryt 1:0 Levante 12:00
Athletic Club 2:0 Sevilla 16:15
Rayo Vallecano 4:2 Celta Vigo 18:00
FC Barcelona 3:0 Eibar 18:30
Real Betis 1:2 Real Madryt 20:45
14 stycznia 2019
Real Sociedad 3:2 Espanyol 21:00
18 stycznia 2019
Getafe 4:0 Deportivo Alavés 21:00
19 stycznia 2019
Real Madryt 2:0 Sevilla 16:15
SD Huesca 0:3 Atlético Madryt 18:30
Celta Vigo 1:2 Valencia 20:45
20 stycznia 2019
Real Betis 3:2 Girona FC 12:00
Villarreal 1:1 Athletic Club 16:15
Levante 2:0 Real Valladolid 18:30
Rayo Vallecano 2:2 Real Sociedad 18:30
FC Barcelona 3:1 Leganés 20:45
21 stycznia 2019
Eibar 3:0 Espanyol 21:00
26 stycznia 2019
Sevilla 5:0 Levante 13:00
Atlético Madryt 2:0 Getafe 16:15
Leganés 2:2 Eibar 18:30
Valencia 3:0 Villarreal 20:45
27 stycznia 2019
Real Valladolid 2:1 Celta Vigo 12:00
Girona FC 0:2 FC Barcelona 16:15
Real Sociedad 0:0 SD Huesca 18:30
Athletic Club 1:0 Real Betis 18:30
Espanyol 2:4 Real Madryt 20:45
28 stycznia 2019
Deportivo Alavés 0:1 Rayo Vallecano 21:00
1 lutego 2019
SD Huesca 4:0 Real Valladolid 21:00
2 lutego 2019
Levante 0:0 Getafe 13:00
Real Sociedad 2:1 Athletic Club 16:15
FC Barcelona 2:2 Valencia 18:30
Celta Vigo 1:0 Sevilla 20:45
3 lutego 2019
Villarreal 2:2 Espanyol 12:00
Real Betis 1:0 Atlético Madryt 16:15
Eibar 3:0 Girona FC 18:30
Real Madryt 3:0 Deportivo Alavés 20:45
4 lutego 2019
Rayo Vallecano 1:2 Leganés 21:00
8 lutego 2019
Real Valladolid 0:0 Villarreal 21:00
9 lutego 2019
Getafe 3:1 Celta Vigo 13:00
Atlético Madryt 1:3 Real Madryt 16:15
Espanyol 2:1 Rayo Vallecano 18:30
Girona FC 0:2 SD Huesca 20:45
10 lutego 2019
Leganés 3:0 Real Betis 12:00
Valencia 0:0 Real Sociedad 16:15
Sevilla 2:2 Eibar 18:30
Athletic Club 0:0 FC Barcelona 20:45
11 lutego 2019
Deportivo Alavés 2:0 Levante 21:00
15 lutego 2019
Eibar 2:2 Getafe 21:00
16 lutego 2019
Celta Vigo 1:4 Levante 13:00
Rayo Vallecano 0:1 Atlético Madryt 16:15
Real Sociedad 3:0 Leganés 18:30
FC Barcelona 1:0 Real Valladolid 20:45
17 lutego 2019
Real Madryt 1:2 Girona FC 12:00
Valencia 0:0 Espanyol 16:15
Villarreal 3:0 Sevilla 18:30
Real Betis 1:1 Deportivo Alavés 20:45
18 lutego 2019
SD Huesca 0:1 Athletic Club 21:00
22 lutego 2019
Espanyol 1:1 SD Huesca 21:00
23 lutego 2019
Getafe 2:1 Rayo Vallecano 13:00
Sevilla 2:4 FC Barcelona 16:15
Deportivo Alavés 0:0 Celta Vigo 18:30
Athletic Club 1:0 Eibar 20:45
24 lutego 2019
Leganés 1:1 Valencia 12:00
Atlético Madryt 2:0 Villarreal 16:15
Real Valladolid 0:2 Real Betis 18:30
Levante 1:2 Real Madryt 20:45
25 lutego 2019
Girona FC 0:0 Real Sociedad 21:00
1 marca 2019
Rayo Vallecano 0:2 Girona FC 21:00
2 marca 2019
Villarreal 1:2 Deportivo Alavés 16:15
SD Huesca 2:1 Sevilla 18:30
Real Madryt 0:1 FC Barcelona 20:45
3 marca 2019
Eibar 1:0 Celta Vigo 12:00
Espanyol 3:1 Real Valladolid 13:00
Real Betis 1:2 Getafe 16:15
Real Sociedad 0:2 Atlético Madryt 18:30
Valencia 2:0 Athletic Club 20:45
4 marca 2019
Leganés 1:0 Levante 21:00
8 marca 2019
Athletic Club 1:1 Espanyol 21:00
9 marca 2019
Deportivo Alavés 1:1 Eibar 13:00
Atlético Madryt 1:0 Leganés 16:15
FC Barcelona 3:1 Rayo Vallecano 18:30
Getafe 2:1 SD Huesca 20:45
10 marca 2019
Celta Vigo 0:1 Real Betis 12:00
Girona FC 2:3 Valencia 16:15
Levante 0:2 Villarreal 18:30
Sevilla 5:2 Real Sociedad 18:30
Real Valladolid 1:4 Real Madryt 20:45
15 marca 2019
Real Sociedad 1:1 Levante 21:00
16 marca 2019
SD Huesca 1:3 Deportivo Alavés 13:00
Real Madryt 2:0 Celta Vigo 16:15
Athletic Club 2:0 Atlético Madryt 18:30
Leganés 0:2 Girona FC 20:45
17 marca 2019
Eibar 1:2 Real Valladolid 12:00
Espanyol 0:1 Sevilla 16:15
Valencia 0:0 Getafe 18:30
Villarreal 3:1 Rayo Vallecano 18:30
Real Betis 1:4 FC Barcelona 20:45
29 marca 2019
Girona FC 1:2 Athletic Club 21:00
30 marca 2019
Getafe 0:2 Leganés 13:00
FC Barcelona 2:0 Espanyol 16:15
Celta Vigo 3:2 Villarreal 18:30
Deportivo Alavés 0:4 Atlético Madryt 20:45
31 marca 2019
Levante 2:2 Eibar 12:00
Rayo Vallecano 1:1 Real Betis 14:00
Sevilla 0:1 Valencia 16:15
Real Valladolid 1:1 Real Sociedad 18:30
Real Madryt 3:2 SD Huesca 20:45
2 kwietnia 2019
Atlético Madryt 2:0 Girona FC 19:30
Espanyol 1:1 Getafe 20:30
Villarreal 4:4 FC Barcelona 21:30
3 kwietnia 2019
Athletic Club 3:2 Levante 19:30
Eibar 2:1 Rayo Vallecano 20:30
SD Huesca 3:3 Celta Vigo 20:30
Valencia 2:1 Real Madryt 21:30
4 kwietnia 2019
Sevilla 2:0 Deportivo Alavés 19:30
Leganés 1:0 Real Valladolid 20:30
Real Sociedad 2:1 Real Betis 21:30
6 kwietnia 2019
Girona FC 1:2 Espanyol 13:00
Real Madryt 2:1 Eibar 16:15
Rayo Vallecano 2:0 Valencia 18:30
FC Barcelona 2:0 Atlético Madryt 20:45
7 kwietnia 2019
Deportivo Alavés 1:1 Leganés 12:00
Getafe 1:0 Athletic Club 14:00
Real Valladolid 0:2 Sevilla 16:15
Celta Vigo 3:1 Real Sociedad 18:30
Levante 2:2 SD Huesca 18:30
Real Betis 2:1 Villarreal 20:45
13 kwietnia 2019
Espanyol 2:1 Deportivo Alavés 13:00
SD Huesca 0:0 FC Barcelona 16:15
Atlético Madryt 2:0 Celta Vigo 18:30
Sevilla 3:2 Real Betis 20:45
14 kwietnia 2019
Real Valladolid 2:2 Getafe 12:00
Athletic Club 3:2 Rayo Vallecano 14:00
Real Sociedad 1:1 Eibar 16:15
Girona FC 0:1 Villarreal 18:30
Valencia 3:1 Levante 20:45
15 kwietnia 2019
Leganés 1:1 Real Madryt 21:00
19 kwietnia 2019
Deportivo Alavés 2:2 Real Valladolid 21:00
20 kwietnia 2019
Celta Vigo 2:1 Girona FC 13:00
Eibar 0:1 Atlético Madryt 16:15
Rayo Vallecano 0:0 SD Huesca 18:30
FC Barcelona 2:1 Real Sociedad 20:45
21 kwietnia 2019
Levante 2:2 Espanyol 12:00
Getafe 3:0 Sevilla 14:00
Real Madryt 3:0 Athletic Club 16:15
Villarreal 2:1 Leganés 18:30
Real Betis 1:2 Valencia 20:45
23 kwietnia 2019
Deportivo Alavés 0:2 FC Barcelona 21:30
24 kwietnia 2019
Atlético Madryt 3:2 Valencia 12:00
Espanyol 1:1 Celta Vigo 12:00
Getafe 0:0 Real Madryt 12:00
SD Huesca 2:0 Eibar 12:00
Leganés 0:1 Athletic Club 12:00
Real Sociedad 0:1 Villarreal 12:00
Sevilla 5:0 Rayo Vallecano 12:00
Real Valladolid 1:0 Girona FC 12:00
Levante 4:0 Real Betis 21:30
28 kwietnia 2019
Athletic Club 1:1 Deportivo Alavés 12:00
Atlético Madryt 1:0 Real Valladolid 12:00
FC Barcelona 1:0 Levante 12:00
Real Betis 1:1 Espanyol 12:00
Girona FC 1:0 Sevilla 12:00
Leganés 0:0 Celta Vigo 12:00
Real Sociedad 2:1 Getafe 12:00
Valencia 0:1 Eibar 12:00
Rayo Vallecano 1:0 Real Madryt 12:00
Villarreal 1:1 SD Huesca 12:00
5 maja 2019
Deportivo Alavés 0:1 Real Sociedad 12:00
Celta Vigo 2:0 FC Barcelona 12:00
Eibar 1:0 Real Betis 12:00
Espanyol 3:0 Atlético Madryt 12:00
Getafe 2:0 Girona FC 12:00
SD Huesca 2:6 Valencia 12:00
Levante 4:1 Rayo Vallecano 12:00
Real Madryt 3:2 Villarreal 12:00
Sevilla 0:3 Leganés 12:00
Real Valladolid 1:0 Athletic Club 12:00
12 maja 2019
Athletic Club 3:1 Celta Vigo 12:00
Atlético Madryt 1:1 Sevilla 12:00
FC Barcelona 2:0 Getafe 12:00
Real Betis 2:1 SD Huesca 12:00
Girona FC 1:2 Levante 12:00
Leganés 0:2 Espanyol 12:00
Real Sociedad 3:1 Real Madryt 12:00
Valencia 3:1 Deportivo Alavés 12:00
Rayo Vallecano 1:2 Real Valladolid 12:00
Villarreal 1:0 Eibar 12:00
19 maja 2019
Deportivo Alavés 2:1 Girona FC 12:00
Celta Vigo 2:2 Rayo Vallecano 12:00
Eibar 2:2 FC Barcelona 12:00
Espanyol 2:0 Real Sociedad 12:00
Getafe 2:2 Villarreal 12:00
SD Huesca 2:1 Leganés 12:00
Levante 2:2 Atlético Madryt 12:00
Real Madryt 0:2 Real Betis 12:00
Sevilla 2:0 Athletic Club 12:00
Real Valladolid 0:2 Valencia 12:00
Zobacz terminarz z sezonu:
Brak meczu

Tabela La Liga

lp. Drużyna M Br Pkt
1. Real Madryt Real Madryt 1 +2 3
2. Sevilla Sevilla 1 +2 3
3. RCD Mallorca RCD Mallorca 1 +1 3
4. Real Valladolid Real Valladolid 1 +1 3
5. Athletic Club Athletic Club 1 +1 3
6. Atlético Madryt Atlético Madryt 1 +1 3
7. Deportivo Alavés Deportivo Alavés 1 +1 3

Ranking kibiców

bruce_leee

Punkty: 225, poziom: 39

ElGreco

Punkty: 113, poziom: 48

Darszt93

Punkty: 90, poziom: 35

wojt37

Punkty: 28, poziom: 20

Tusiu

Punkty: 26, poziom: 10

Gorące dyskusje

Brak dyskusji

Najczęściej czytane

Brak aktualności
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.