12

QUIZ

Zapraszamy do rozwiązania Quizu o były zawodniku Królewskich i reprezentacji Hiszpanii. ROZWIĄŻ QUIZ
Terminarz:

LaLiga, 2018/2019

drużyna wynik drużyna godz.
17 sierpnia 2018
Girona FC 0:0 Real Valladolid 20:15
Real Betis 0:3 Levante 22:15
18 sierpnia 2018
Celta Vigo 1:1 Espanyol 18:15
Villarreal 1:2 Real Sociedad 20:15
FC Barcelona 3:0 Deportivo Alavés 22:15
19 sierpnia 2018
Eibar 1:2 SD Huesca 18:15
Rayo Vallecano 1:4 Sevilla 20:15
Real Madryt 2:0 Getafe 22:15
20 sierpnia 2018
Valencia 1:1 Atlético Madryt 20:00
Athletic Club 2:1 Leganés 22:00
24 sierpnia 2018
Getafe 2:0 Eibar 20:15
Leganés 2:2 Real Sociedad 22:15
25 sierpnia 2018
Deportivo Alavés 0:0 Real Betis 18:15
Atlético Madryt 1:0 Rayo Vallecano 20:15
Real Valladolid 0:1 FC Barcelona 22:15
26 sierpnia 2018
Espanyol 2:0 Valencia 18:15
Sevilla 0:0 Villarreal 20:15
Girona FC 1:4 Real Madryt 22:15
27 sierpnia 2018
Levante 1:2 Celta Vigo 20:15
Athletic Club 2:2 SD Huesca 22:00
31 sierpnia 2018
Getafe 0:0 Real Valladolid 20:00
Villarreal 0:1 Girona FC 22:00
Eibar 2:1 Real Sociedad 22:00
1 września 2018
Celta Vigo 2:0 Atlético Madryt 16:15
Real Madryt 4:1 Leganés 20:45
2 września 2018
Levante 2:2 Valencia 12:00
Deportivo Alavés 2:1 Espanyol 16:15
FC Barcelona 8:2 SD Huesca 18:30
Real Betis 1:0 Sevilla 20:45
14 września 2018
SD Huesca 0:1 Rayo Vallecano 21:00
15 września 2018
Atlético Madryt 1:1 Eibar 13:00
Real Sociedad 1:2 FC Barcelona 16:15
Valencia 0:0 Real Betis 18:30
Athletic Club 1:1 Real Madryt 20:45
16 września 2018
Leganés 0:1 Villarreal 12:00
Espanyol 1:0 Levante 16:15
Real Valladolid 0:1 Deportivo Alavés 18:30
Sevilla 0:2 Getafe 20:45
17 września 2018
Girona FC 3:2 Celta Vigo 21:00
21 września 2018
Rayo Vallecano - Athletic Club 18:30
SD Huesca - Real Sociedad 21:00
22 września 2018
Rayo Vallecano - Deportivo Alavés 13:00
Eibar - Leganés 16:15
Celta Vigo - Real Valladolid 16:15
Getafe - Atlético Madryt 18:30
Real Madryt - Espanyol 20:45
23 września 2018
Levante - Sevilla 12:00
Villarreal - Valencia 16:15
Real Betis - Athletic Club 18:30
FC Barcelona - Girona FC 20:45
25 września 2018
Espanyol - Eibar 20:00
Real Sociedad - Rayo Vallecano 21:00
Atlético Madryt - SD Huesca 22:00
26 września 2018
Leganés - FC Barcelona 20:00
Athletic Club - Villarreal 20:00
Sevilla - Real Madryt 22:00
Valencia - Celta Vigo 22:00
27 września 2018
Real Valladolid - Levante 20:00
Deportivo Alavés - Getafe 20:00
Girona FC - Real Betis 22:00
28 września 2018
Rayo Vallecano - Espanyol 21:00
29 września 2018
Real Sociedad - Valencia 13:00
FC Barcelona - Athletic Club 16:15
Eibar - Sevilla 18:30
Real Madryt - Atlético Madryt 20:45
30 września 2018
SD Huesca - Girona FC 12:00
Villarreal - Real Valladolid 16:15
Levante - Deportivo Alavés 18:30
Real Betis - Leganés 20:45
1 października 2018
Celta Vigo - Getafe 21:00
5 października 2018
Athletic Club - Real Sociedad 21:00
6 października 2018
Girona FC - Eibar 13:00
Getafe - Levante 16:15
Deportivo Alavés - Real Madryt 18:30
Leganés - Rayo Vallecano 20:45
7 października 2018
Real Valladolid - SD Huesca 12:00
Atlético Madryt - Real Betis 16:15
Sevilla - Celta Vigo 18:30
Espanyol - Villarreal 18:30
Valencia - FC Barcelona 20:45
19 października 2018
Celta Vigo - Deportivo Alavés 21:00
20 października 2018
Real Madryt - Levante 13:00
Valencia - Leganés 16:15
Villarreal - Atlético Madryt 18:30
FC Barcelona - Sevilla 20:45
21 października 2018
Rayo Vallecano - Getafe 12:00
Eibar - Athletic Club 16:15
SD Huesca - Espanyol 18:30
Real Betis - Real Valladolid 20:45
22 października 2018
Real Sociedad - Girona FC 21:00
28 października 2018
Levante - Leganés 18:00
Sevilla - SD Huesca 18:00
Real Valladolid - Espanyol 18:00
Getafe - Real Betis 18:00
Girona FC - Rayo Vallecano 18:00
Celta Vigo - Eibar 18:00
Atlético Madryt - Real Sociedad 18:00
Athletic Club - Valencia 18:00
Deportivo Alavés - Villarreal 18:00
FC Barcelona - Real Madryt 18:00
4 listopada 2018
Villarreal - Levante 18:00
Valencia - Girona FC 18:00
SD Huesca - Getafe 18:00
Rayo Vallecano - FC Barcelona 18:00
Leganés - Atlético Madryt 18:00
Espanyol - Athletic Club 18:00
Eibar - Deportivo Alavés 18:00
Real Sociedad - Sevilla 18:00
Real Madryt - Real Valladolid 18:00
Real Betis - Celta Vigo 18:00
11 listopada 2018
Sevilla - Espanyol 18:00
Real Valladolid - Eibar 18:00
Atlético Madryt - Athletic Club 18:00
Rayo Vallecano - Villarreal 18:00
Levante - Real Sociedad 18:00
Girona FC - Leganés 18:00
Getafe - Valencia 18:00
Celta Vigo - Real Madryt 18:00
FC Barcelona - Real Betis 18:00
Deportivo Alavés - SD Huesca 18:00
25 listopada 2018
Valencia - Rayo Vallecano 18:00
Real Sociedad - Celta Vigo 18:00
Villarreal - Real Betis 18:00
Leganés - Deportivo Alavés 18:00
Sevilla - Real Valladolid 18:00
SD Huesca - Levante 18:00
Espanyol - Girona FC 18:00
Eibar - Real Madryt 18:00
Athletic Club - Getafe 18:00
Atlético Madryt - FC Barcelona 18:00
2 grudnia 2018
Real Valladolid - Leganés 18:00
Getafe - Espanyol 18:00
Rayo Vallecano - Eibar 18:00
Girona FC - Atlético Madryt 18:00
Levante - Athletic Club 18:00
Real Madryt - Valencia 18:00
Celta Vigo - SD Huesca 18:00
Real Betis - Real Sociedad 18:00
FC Barcelona - Villarreal 18:00
Deportivo Alavés - Sevilla 18:00
9 grudnia 2018
Valencia - Sevilla 18:00
Leganés - Getafe 18:00
Villarreal - Celta Vigo 18:00
Espanyol - FC Barcelona 18:00
Atlético Madryt - Deportivo Alavés 18:00
Real Sociedad - Real Valladolid 18:00
SD Huesca - Real Madryt 18:00
Eibar - Levante 18:00
Real Betis - Rayo Vallecano 18:00
Athletic Club - Girona FC 18:00
16 grudnia 2018
Real Madryt - Rayo Vallecano 18:00
Sevilla - Girona FC 18:00
Espanyol - Real Betis 18:00
Levante - FC Barcelona 18:00
Real Valladolid - Atlético Madryt 18:00
SD Huesca - Villarreal 18:00
Getafe - Real Sociedad 18:00
Eibar - Valencia 18:00
Celta Vigo - Leganés 18:00
Deportivo Alavés - Athletic Club 18:00
22 grudnia 2018
Villarreal - Real Madryt 18:00
Rayo Vallecano - Levante 18:00
Valencia - SD Huesca 18:00
Girona FC - Getafe 18:00
Real Sociedad - Deportivo Alavés 18:00
Leganés - Sevilla 18:00
Real Betis - Eibar 18:00
FC Barcelona - Celta Vigo 18:00
Atlético Madryt - Espanyol 18:00
Athletic Club - Real Valladolid 18:00
6 stycznia 2019
Real Valladolid - Rayo Vallecano 18:00
Levante - Girona FC 18:00
SD Huesca - Real Betis 18:00
Getafe - FC Barcelona 18:00
Sevilla - Atlético Madryt 18:00
Celta Vigo - Athletic Club 18:00
Real Madryt - Real Sociedad 18:00
Espanyol - Leganés 18:00
Eibar - Villarreal 18:00
Deportivo Alavés - Valencia 18:00
13 stycznia 2019
Leganés - SD Huesca 18:00
Villarreal - Getafe 18:00
Real Sociedad - Espanyol 18:00
Rayo Vallecano - Celta Vigo 18:00
Girona FC - Deportivo Alavés 18:00
Valencia - Real Valladolid 18:00
Real Betis - Real Madryt 18:00
FC Barcelona - Eibar 18:00
Atlético Madryt - Levante 18:00
Athletic Club - Sevilla 18:00
Zobacz terminarz z sezonu:
19 Wrz Liga Mistrzów 21:00
Santiago Bernabéu, Madryt
Real Madryt VS AS Roma
Real Madryt AS Roma

Tabela La Liga

lp. Drużyna M Br Pkt
1. FC Barcelona FC Barcelona 4 +11 12
2. Real Madryt Real Madryt 4 +8 10
3. Celta Vigo Celta Vigo 4 +2 7
4. Espanyol Espanyol 4 +2 7
5. Getafe Getafe 4 +2 7
6. Girona FC Girona FC 4 -1 7
7. Deportivo Alavés Deportivo Alavés 4 -1 7

Ranking kibiców

bruce_leee

Punkty: 225, poziom: 39

ElGreco

Punkty: 113, poziom: 48

Darszt93

Punkty: 90, poziom: 35

wojt37

Punkty: 28, poziom: 20

Tusiu

Punkty: 26, poziom: 10

Gorące dyskusje

Brak dyskusji
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.