Zinédine Zidane - nowy trener jako piłkarz! ROZWIĄŻ QUIZ
Relacje
W końcu przekonujące zwycięstwo!

Relacje Cezary Kawecki @21.01.2018

Real Madryt w końcu zaprezentował formę, kojarzoną z ubiegłego sezonu. Po dwóch bramkach Bale'a, Ronaldo i Nacho oraz trafieniu Modrica, Królewscy pokonali Deportivo La Coruna aż 7:1.

Ostatni komentarz: "W punkt. Przed El Clasico Real rozbił 5:0 Sevillę, czym narobił apetytu na dobre widowisko, wyszło jak wyszło - pojedynek z FCB pozostawił po sobie..." - aniolbezserca

13
Wyjściowa jedenastka!

Relacje ElKamilo @21.01.2018

Zinédine Zidane, ogłosił wyjściową jedenastkę na ligowe spotkanie z Deportivo La Coruña.
Asensio ratuje Real

Relacje Cezary Kawecki @18.01.2018

Real Madryt po raz kolejny zawiódł i zagrał słabe spotkanie, ale pojedynczy przebłysk Marco Asensio w końcówce meczu pozwolił Królewskim zwyciężyć 1:0.

Relacje ElKamilo @18.01.2018

Zinédine Zidane ogłosił jedenastu zawodników, którzy wybiegną od pierwszych minut na boisko Estadio Municipal de Butarque, gdzie zmierzą się z Leganés.
Katastrofa na Bernabeu

Relacje Cezary Kawecki @13.01.2018

Królewscy zanotowali trzecie ligowe spotkanie z rzędu bez zwycięstwa i pomimo wielkiej przewagi, przegrał z Villarrealem 0:1.

Ostatni komentarz: "Niech dalej udają że nikt jest nie do ruszenia w klubie a Benzema jest świetnym napastnikiem ale nie na ten poziom !!! Żal patrzeć jak sternicy kluby..." - Porażka

2

Relacje ElKamilo @13.01.2018

Zinédine Zidane podał jedenastu zawodników, którzy wybiegną od pierwszych minut na Santiago Bernabéu w meczu 19. kolejki Primera División z Villarrealem.

Ostatni komentarz: "Arbiter arbitrem, ale Real praktycznie nic nie zrobił by wygrać..." - aniolbezserca

2
Real Madryt 2:2 Numancia

Relacje Cezary Kawecki @10.01.2018

Królewscy tylko zremisowali u siebie z drugoligową Numancią 2:2 w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Króla, ale dzięki triumfowi 3:0 w pierwszym meczu zameldowali się w ćwierćfinale rozgrywek.

Relacje ElKamilo @10.01.2018

Zinédine Zidane podał nazwiska jedenastu graczy, którzy wybiegną na murawę Santiago Bernabéu w meczu z Numancią od pierwszych minut.
Real znowu gubi punkty

Relacje Cezary Kawecki @07.01.2018

Real Madryt zanotował już ósme spotkanie w tym sezonie ligowym bez zwycięstwa, remisując na wyjeździe z Celtą Vigo 2:2.

Relacje ElKamilo @07.01.2018

Zinédine Zidane ogłosił wyjściową jedenastkę na ligowe spotkanie przeciwko Celcie Vigo.
Królewscy otwierają rok 2018 od wygranej!

Relacje ElKamilo @04.01.2018

Real Madryt w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla pokonał na Los Pajaritos Numancię 3:0. Na listę strzelców wpisywali się odpowiednio Gareth Bale, Isco oraz Borja Mayoral.
Koniec marzeń o mistrzostwie

Relacje Cezary Kawecki @23.12.2017

Strata 14 punktów w połowie sezonu do lidera tabeli - tego nie da się odrobić. Real przegrywa 0:3 w El Clasico i nie ma szans na obronę tytułu mistrzowskiego.

Ostatni komentarz: "Ramos to debil.Brak Isco gigantyczny." - bruce_leee

2
Wygraną z Al-Jazirą w mękach

Relacje Cezary Kawecki @13.12.2017

Bardzo nieskuteczni zawodnicy Realu Madryt dopiero w końcowych minutach zapewnili sobie zwycięstwo 2:1 nad Al-Jazirą i awans do finału KMŚ, w których zmierzą się z Gremio Porto Alegre.
Zwycięstwo na koniec fazy grupowej

Relacje Cezary Kawecki @06.12.2017

W swoim ostatnim meczu w fazie grupowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, Real Madryt niezbyt pewnie, ale jednak pokonał Borussię Dortmund 3:2.

Ostatni komentarz: "Zamaist rozbić BVB, Real zafundował kibicom nerwówkę..." - aniolbezserca

1
Athletic Bilbao 0:0 Real Madryt

Relacje Cezary Kawecki @03.12.2017

Królewscy nie byli w stanie odpowiedzieć na stratę punktów FC Barcelony i bezbramkowo zremisowali na San Mames.

Ostatni komentarz: "była okazja odrobić straty bo VCF przegrała z Getafe, a Barca zremisowała z Celtą, ale nie - lepiej było samemu zgubić punkty i spaść na 4 miejsce." - aniolbezserca

2
Real Madryt 2:2 Fuenlabrada

Relacje Cezary Kawecki @29.11.2017

Królewscy awansowali do 1/8 finału Copa del Rey. Po zwycięstwie 2:0 na wyjeździe, wczoraj mocno zmieniona jedenastka zremisowała u siebie 2:2 z trzecioligową Fuenlabradą.
Nie obyło się bez nerwów. Real 3:2 Malaga

Relacje Cezary Kawecki @25.11.2017

Pomimo utraty dwóch bramek i ponownej niezbyt przekonującej grze, Real Madryt pokonał na własnym stadionie Malagę 3:2.
Królewscy rozbijają APOEL

Relacje Cezary Kawecki @21.11.2017

Real Madryt w końcu pokazał siłę. W przedostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów, Królewscy po dwóch golach Ronaldo i Benzemy oraz trafieniach Modrica i Nacho pokonali APOEL Nikozja 6:0.
Bez emocji i bramek na Wanda Metropolitano

Relacje Cezary Kawecki @18.11.2017

Miał być wielki hit, a był spory zawód. W absolutnym hicie tej serii gier, Atletico i Real Madryt podzieliły się punktami, bezbramkowo remisując na Wanda Metropolitano.

Ostatni komentarz: "sezonowiec barcelony" - Wronek

3
Real deklasuje Las Palmas

Relacje Cezary Kawecki @05.11.2017

Na zakończenie 11. kolejki LaLiga Santander, Real Madryt bez większych problemów pokonał na własnym stadionie Las Palmas 3:0.
Tottenham zdecydowanie lepszy na Wembley

Relacje Cezary Kawecki @02.11.2017

Królewscy wciąż są w dołku. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a nie potrafili sprostać świetnemu Tottenhamowi i przegrali na Wembley 1:3.
Girona pokazała Realowi, jak grać

Relacje Cezary Kawecki @29.10.2017

Beniaminek obecnego sezonu, Girona rozegrała kapitalne spotkanie i pokonała uważany za jedynego faworyta tego spotkania Real Madryt 2:1.
Fuenlabrada pokonana

Relacje Cezary Kawecki @27.10.2017

Królewscy po niezbyt dobrym spotkaniu i obu bramkach w drugiej połowie, w pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Króla pokonali CF Fuenlabradę 2:0.
W końcu spokojne zwycięstwo!

Relacje Cezary Kawecki @22.10.2017

W ostatnim niedzielnym spotkaniu 9. kolejki LaLiga, Real Madryt bez większych problemów pokonała u siebie ekipę Eibar 3:0.
Real zaledwie remisuje z Tottenhamem

Relacje Cezary Kawecki @17.10.2017

Real Madryt w swoim trzecim meczu w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów nie dał rady pokonać podopiecznych Mauricio Pochettino.

Ostatni komentarz: "No w końcu Rafael strzelił bramkę ,szkoda że to swojak :)" - mietus12

1
Ronaldo W KOŃCU zapewnia zwycięstwo!

Relacje Cezary Kawecki @14.10.2017

Real Madryt po słabym, ale na swoje szczęście zakończonym strzeleniem dwóch goli, pokonał na wyjeździe ekipę Getafe 2:1.
Isco vs Espanyol 2:0

Relacje Cezary Kawecki @01.10.2017

Na zakończenie siódmej kolejki LaLiga, Real Madryt po dwóch trafieniach Isco pokonał na Santiago Bernabeu Espanyol 2:0.
Signal Iduna Park odczarowany!

Relacje Cezary Kawecki @27.09.2017

W meczu 2. kolejki fazy grupowej tegorocznej Ligi Mistrzów Borussia Dortmund przegrała na własnym boisku z Realem Madryt 1-3!

Ostatni komentarz: "Oglądałem fragmenty drugiej połowy. Łatwość z jaką nasza drużyna dochodziła do okazji strzeleckich może cieszyć. Jednak Liga Mistrzów od zawsze jest..." - KlimORM

1
Ceballos prowadzi do zwycięstwa

Relacje Cezary Kawecki @23.09.2017

Real Madryt dzięki dwóm bramkom Daniego Ceballosa, wygralo na wyjeździe z Deportivo Alaves 2:1.

Ostatni komentarz: "Oby się ogarnęli bo z taką grą Borusia wlepi nam 5 sztuk" - bruce_leee

1
Szok na Bernabeu, Betis wraca z kompletem punktów!

Relacje Cezary Kawecki @21.09.2017

Sensacyjnie zakończyły się środowe zmagania w piątej kolejce LaLiga. Real Madryt pierwszy raz od wielu spotkań nie strzelił gola i przegrał z Realem Betis 0:1.