Zinédine Zidane - nowy trener jako piłkarz! ROZWIĄŻ QUIZ

Alphonse Aréola

Biografia
Aréola rozpoczął swoją karierę w zespołach Petits Anges oraz INF Clairefontaine, ostatecznie jednak trafił do Paris Saint-Germain, gdzie w lipcu 2009 roku podpisał profesjonalny kontrakt.

18 maja 2013 roku Aréola zadebiutował w barwach klubu. Stalo się to w 48. minucie wygranego 3:1 meczu ze Stade Brestois 29, gdy zastąpił na boisku Salvatore Sirigu. Tydzień później Francuz wyszedł w podstawowym składzie PSG na wygrane 3:1 spotkanie z Lorient.

23 lipca 2013 roku został na rok wypożyczony do RC Lens.

1 lipca 2014 roku został na rok wypożyczony do SC Bastia.
Statystyki rozgrywek
Lp. Rozgrywki Suma Wyjściowa jedenastka Zszedł w trakcie meczu Wszedł z ławki Minuty na boisku Stracone gole Czyste konta Żółte kartki Czerwone kartki po drugiej żółtej Bezpośrednie czerwone kartki