Zapraszamy do pierwszej części quizu o skrzydłowym reprezentacji Portugalii i Realu Madryt,... ROZWIĄŻ QUIZ

Vázquez: Czujemy niedosyt, Real zasługiwał na więcej

Wypowiedzi ElKamilo @07.02.2019 | Przeczytano 221 razy

Źródło: Getty Images

Lucas Vázquez udzielił wypowiedzi po zremisowanym półfinałowym spotkaniu Pucharu Króla z Barceloną. Hiszpan zdobył bramkę dla swojego zespołu i rozegrał bardzo dobry mecz.

"Czujemy niedosyt, ponieważ drużyna zasługuje na więcej. Jestem podekscytowany, że zdobyłem bramkę i mogłem pomóc kolegom, chociaż zabrakło nam trochę czasu, aby wygrać. Przez 90 minut każdy zawodnik biegał i pracował ciężko z wielką intensywnością, zarówno z przodu jak i z tyłu. To jest sekret tej drużyny. Musimy nadal utrzymać taką formę".

"Naszym celem na to starcie było naciskać wysoko i wygrywać każdą piłkę na połowie rywala. Zrobiliśmy to zwłaszcza przed przerwą. W każdym graczu widać zaangażowanie. Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku. Pod koniec mieliśmy kilka znakomitych sytuacji, aby podnieść wynik na 1:2. Niestety zabrakło nam czasu i szczęścia. Remis jest wynikiem otwartym, a to oznacza, że na Santiago Bernabéu stoczymy mini finał. Chcemy pokazać najlepszą wersję Realu przed własną publicznością.

Źródło: realmadrid.com / Autor tekstu: Kamil Mielnikiewicz

Tagi: fc barcelona, Lucas Vázquez, puchar króla, Real Madryt, wypowiedź