13

Fernando Hierro - były hiszpański piłkarz Realu Madryt, legenda tego klubu, występujący na pozycji... ROZWIĄŻ QUIZ

Dzisiejszy trening

Treningi ElKamilo @04.02.2019 | Przeczytano 320 razy

Źródło: realmadrid.com

Piłkarze Realu Madryt rozpoczęli przygotowania do pierwszego półfinałowego spotkania Pucharu Króla z Barceloną, które odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 21:00.

Zawodnicy, którzy wyszli od pierwszych minut podczas wczorajszego meczu z Deportivo Alavés wykonali kilka przebieżek po murawie, po czym wrócili do budynku klubowego, gdzie odbyli zajęcia regeneracyjne na siłowni. Santiago Solari mógł liczyć dzisiaj na Javiego Sáncheza i Diego Altube z drużyn młodzieżowych.

Po rozgrzewce Królewscy pracowali nad utrzymaniem się przy piłce i wywieraniu presji na rywalu. Następnie przeszli do sprintów i oddawania strzałów na bramkę. Trening zakończył się meczami na boisku o pomniejszonych wymiarach.

Nieobecni: Piłkarze, którzy rozpoczęli mecz z Alavés od pierwszych minut, Jesús Vallejo i Luca Zidane.
Piłkarze drużyn młodzieżowych: Javi Sánchez i Diego Altube.

Zdjęcia z dzisiejszego treningu można obejrzeć na stronie internetowej klubu.

Źródło: realmadrid.com / Autor tekstu: Kamil Mielnikiewicz

Tagi: fc barcelona, Mecz, puchar króla, Real Madryt, trening