Zapraszamy do rozwiązania Quizu o Marcelo, defensorze Realu Madryt. ROZWIĄŻ QUIZ

Roma przegrywa przed meczem z Realem

Liga Mistrzów la_estrella @24.11.2018 | Przeczytano 197 razy

Źródło: Getty Images

Już w najbliższy wtorek AS Roma zagra na Stadio Olimpico z Realem Madryt w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W ostatnim meczu przed starciem, podopieczni trenera Eusebio Di Francesco przegrali niespodziewanie z Udinese Calcio 1:0.

Pierwsza połowa nie należała do zbyt najciekawszych. Na przestrzeni czterdziestu pięciu minut byliśmy świadkami jednej dobrej sytuacji. Dobrze spisujący się Ignacio Pussetto, stanął przed szansą na strzelenie bramki, jednak uderzona przez niego futbolówka poleciała tuż obok lewego słupka.

W drugiej części, mecz nabrał większej intensywności. Przyjezdni za sprawą Aleksandrova Kolarova mogli wyjść na prowadzenie, jednak przy strzale zabrakło szczęścia. W 54. minucie Rodrigo De Paul minął z łatwością defensywę Romy i znalazł się w sytuacji sam na sam z Antonio Mirante. Argentyńczyk pokonał golkipera gości ustanawiając wynik na 1:0. W 62. minucie Udinese zdobyło kolejną bramkę, jednak po konsultacji z systemem VAR okazało się, że Ignacio Pusetto miał pomagać sobie ręką.

Po 13. kolejkach Serie A, Giallorossi zajmują szóstą pozycję z dziewiętnastoma punktami na koncie.

Udinese Calcio - AS Roma 1:0 (0:0)
1:0 - Rodrigo De Paul 54'

AS Roma: Antonio Mirante, Davide Santon, Federico Fazio, Juan Jesus, Aleksandar Kolarov, Bryan Cristante, Steven N'Zonzi, (64' Cengiz Under) Justin Kluivert, (80' Nicolo Zaniolo) Lorenzo Pellegrini, Stephan El Shaarawy i (71' Edin Dzeko) Patrik Schick.