13

QUIZ

Zinédine Zidane - nowy trener jako piłkarz! ROZWIĄŻ QUIZ

Navas odpuszcza zgrupowanie kadry, by walczyć o miejsce w bramcex

la_estrella @09.11.2018 | Przeczytano 130 razy

Navas odpuszcza zgrupowanie kadry, by walczyć o miejsce w bramcex
Źródło: Marca

Keylor poprosił kostarykańską federację, by nie brać go pod uwagę w kwestii najbliższych powołań na mecze towarzyskie z Chile i Peru. Bramkarz chce być do dyspozycji Solariego, by w ten sposób zwiększyć swoje szanse w rywalizacji o miejsce między słupkami z Courtois, który będzie w tym czasie przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Belgii.

"Wiemy jaka jest sprawa Keylora, która martwi nas wszystkich. Ze względu na swoją niestabilną sytuację Navas powiedział nam, że jest to dla niego odpowiedni moment, by pozostać w Madrycie" - mówi tymczasowy selekcjoner Kostaryki Rónald González.

Golkiper zgodził się już na powrót do kadry w marcu, by wspomóc kolegów w walce o Złoty Puchar CONCACAF. "Keylor chce być tu w marcu. Będzie to jego pierwszy Złoty Puchar, odkąd przeszedł na wyższy poziom gry w Madrycie" - dodaje González.

Po powrocie z rosyjskiego mundialu Navas tylko raz udał się w podróż do Ameryki Południowej, by wystąpić we wrześniowych starciach z Kolumbią i Meksykiem. Mimo iż Kostaryka przegrała oba te mecze, bramkarz Realu prezentował się znakomicie, zaliczając wiele ważnych interwencji.

Pod rządami Solariego Keylor został zdegradowany do roli drugiego bramkarza, który musi zadowolić się występami w Pucharze Króla. To Courtois jest pierwszym wyborem przy ustalaniu składu na spotkania LaLiga i Ligi Mistrzów. Navas ma jednak nadzieję, że pod nieobecność swojego rywala zdoła dać argentyńskiemu trenerowi wystarczająco dużo argumentów, by ten ponownie zastanowił się nad obsadą bramki. 


Źródło: As

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Obserwuj Dodaj opinię