12

Quiz w roli głównej z Robertem Carlosem ROZWIĄŻ QUIZ

Hat-trick Isco, Hiszpania gromi Argentynę!

Reprezentacje Cezary Kawecki @28.03.2018 | Przeczytano 312 razy

W hitowym meczu towarzyskim podczas wczorajszej serii sparingów, reprezentacja Hiszpanii nie pozostawiła złudzeń wicemistrzom świata sprzed czterech lat i pokonała ich aż 6:1!

Koncert gry Hiszpanów rozpoczął się bardzo szybko, bowiem już w 12. minucie, kiedy to do bramki trafił Diego Costa. Podwyższenie prowadzenia nastąpiło po kwadransie - wówczas po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się Isco. Jeszcze przed przerwą gola kontaktowego strzelił Nicolas Otamendi, ale to wszystko, na co tego wieczora było stać Argentyńczyków.

W drugiej połowie machina Julena Lopeteguiego się nie zatrzymywała. W 52. minucie drugiego gola strzelił Isco, trzy minuty później na 4:1 podwyższył Thiago Alcantara, natomiast w 73. i 74. minucie za dobicie Albicelestes wzięli się ponownie Isco i Iago Aspas, którzy ustalili rezultat na 6:1!

Warto wspomnieć, że w spotkaniu tym wskutek kontuzji nie wystąpił Leo Messi.

Hiszpania Hiszpania 6:1 Argentyna Argentyna