13

Fernando Hierro - były hiszpański piłkarz Realu Madryt, legenda tego klubu, występujący na pozycji... ROZWIĄŻ QUIZ

Frustracja Benzemy po decyzji Zidane'a

Kadra ElKamilo @27.01.2018 | Przeczytano 629 razy

Źródło: Getty Images

Karim Benzema został zmieniony na boisku ponad dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem w ligowym meczu z Valencią.

W pierwszej połowie, na prowadzenie Królewskich wyprowadził Cristiano Ronaldo, który wykorzystał rzut karny. Portugalczyk kilkanaście minut później wpisał się ponownie na listę strzelców. W drugiej połowie, oglądaliśmy impuls w zespole Nietoperzy. Gospodarze ruszyli do ataku i coraz częściej zagrażali bramce strzeżonej przez Keylora Navasa. Przy wyniku 1:2 Zinédine Zidane zdecydował się na zmianę. Miejsce Karima Benzemy zajął Marco Asensio i jak się potem okazało, świeża krew na boisku spowodowała, że Real za sprawą Marcelo i Toniego Kroosa zdobył kolejne dwa trafienia. Reakcja francuskiego napastnika po przeprowadzonej zmianie, zwróciła uwagę kamer telewizyjnych. Gdy gracz usiadł na ławce dla rezerwowych, rzucił kurtkę na ziemię, co miało wyrazić jego złość i frustrację. Po spotkaniu, na konferencji prasowej szkoleniowiec drużyny z Bernabéu powiedział:

- Żaden gracz nie lubi być zmieniany. Najważniejszy jest końcowy rezultat i Karim jest zadowolony, zarówno jak ja i cała drużyna.

Źródło: as.com