13

Real Madryt zagra z Vfl Wolfsburgiem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Co wiesz o niemieckiej drużynie?... ROZWIĄŻ QUIZ

TOTTENHAM HOTSPUR - REAL MADRYT

01.11.2017, godzina 20:45 miejsce: Wembley Stadium, sędzia spotkania: Cüneyt Çakır, widzów: 83782

Tottenham Hotspur 3:1

1:0
Real Madryt

Tottenham zdecydowanie lepszy na Wembley

Relacje Cezary Kawecki @02.11.2017 | Przeczytano 632 razy

Źródło: as.com

Królewscy wciąż są w dołku. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a nie potrafili sprostać świetnemu Tottenhamowi i przegrali na Wembley 1:3.

Po remisie 1:1 przed dwoma tygodniami na Bernabeu, wycieczka do Londynu z góry była uznawana za bardzo trudne zadanie, ale pomimo fatalnej postawy w starciu z Gironą, mało kto przewidywał, że mistrzowie Hiszpanii tak wyraźnie ulegną wicemistrzom Anglii. Tottenham pokazał Królewskim, jak grać w wielkich meczach.

Kłopoty zaczęły się jeszcze w pierwszej połowie. W 27. minucie Kiko Casillę pokonał Dele Alli, który wykorzystał dobre podanie od Kierana Trippiera. Powtórki pokazały jednak, że boczny obrońca Spurs znajdował się na pozycji spalonej, co umknęło uwadze sędziego liniowego.

1:0 Alli 27' Tottenham

W drugiej połowie młody pomocnik Tottenhamu wyprowadził drugi cios. W 56. minucie Alli przeprowadził ładną akcję indywidualną i przy pomocy Sergio Ramosa, od którego nogi odbiła się piłka, Kiko Casilla musiał wyciągać piłkę z siatki po raz drugi.

2:0 Alli 56' Tottenham

Goście tego spotkania nie potrafili strzelić choćby gola kontaktowego, choć jak to miało miejsce w wielu poprzednich meczach, okazji do tego nie brakowało. Zamiast tego, gospodarze wyszli na prowadzenie 3:0 - w 65. minucie Harry Kane dograł do Christiana Eriksena, a ten w spokojny sposób dobił mistrzów Hiszpanii.

3:0 Eriksen 65' Tottenham

Królewskich tego wieczora stać było tylko na jedną bramkę. W 80. minucie lekkie zamieszanie w polu karnym wykorzystał Cristiano Ronaldo, który mocnym strzałem ustalił rezultat tego starcia na 3:1.

3:1 Ronaldo 80' Real Madryt

Źródło: Własne

Tagi: Christian Eriksen, Cristiano Ronaldo, Dele Alli, Liga Mistrzów, Real Madryt, relacja, Tottenham