13

Zapraszamy do rozwiązania Quizu o były zawodniku Królewskich i reprezentacji Hiszpanii. ROZWIĄŻ QUIZ

CF FUENLABRADA - REAL MADRYT

26.10.2017, godzina 21:30 miejsce: Estadio Fernando Torres, sędzia spotkania: Ignacio Iglesias Villanueva

CF Fuenlabrada 0:2

0:0
Real Madryt

Fuenlabrada pokonana

Relacje Cezary Kawecki @27.10.2017 | Przeczytano 703 razy

Królewscy po niezbyt dobrym spotkaniu i obu bramkach w drugiej połowie, w pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Króla pokonali CF Fuenlabradę 2:0.

Jak można było przewidzieć, Zinedine Zidane na to spotkanie dokonał wielu zmian w wyjściowej jedenastce i dał szansę zawodnikom, którzy do tej pory nie rozegrali zbyt wielu minut. Od pierwszych minut wystąpili chociażby Jesus Vallejo, dla którego był to debiut w białej koszulce czy też Dani Ceballos, Theo Hernandez i Borja Mayoral. W składzie znalazł się także jeden gracz Castilli, Alvaro Tejero.

O pierwszej połowie właściwie niewiele można by było napisać. Mistrzowie Hiszpanii nie stworzyli sobie praktycznie żadnej groźnej sytuacji, choć przed pierwszym gwizdkiem wszyscy obstawiali, że bez problemów zaczną punktować rywala z trzeciej ligi.

Obie bramki dla Realu padły dopiero po przerwie. W 63. minucie Achraf Hakimi został sfaulowany w polu karnym, po czym jedenastkę bez większych problemów wykorzystał Marco Asensio. Również z rzutu karnego na listę strzelców w 83. minucie wpisał się Lucas Vazquez, który skorzystał z ,,wapna", podyktowanego po faulu na Theo Hernandezie.

Obie drużyny kończyły to spotkanie w osłabieniu. W szeregach gospodarzy za dwie żółte kartki w 79. minucie z boiska wyleciał Paco Candela, zaś po stronie Królewskich w 89. minucie bezpośrednią czerwoną kartkę za niebezpieczne wejście w nogi rywala obejrzał Jesus Vallejo.

Źródło: Własne

Tagi: Copa Del Rey, Fuenlabrada, Lucas Vázquez, Marco Asensio, puchar króla, Real Madryt, relacja