Zinédine Zidane - nowy trener jako piłkarz! ROZWIĄŻ QUIZ

16 punktów Realu z pozycji przegrywającego

Ciekawostki Cezary Kawecki @13.03.2017 | Przeczytano 1699 razy

Źródło: marca.com

Wczoraj wieczorem Real Betis stał się kolejną ofiarą Królewskich, która mimo wygrywania nie potrafiła dowieźć korzystnego rezultatu do końca meczu.

Fani Realu Madryt ponownie musieli przejść agonię. Przez kilkanaście minut pierwszej połowy podopieczni Zidane'a przegrywali 0:1 i dopiero gol niezawodnego Sergio Ramosa z końcówki spotkania pozwolił Królewskim zgarnąć trzy punkty i ponownie wskoczyć na fotel lidera tabeli.

To nie był pierwszy raz, kiedy gracze Realu przeprowadzili remontadę, zwłaszcza w rozgrywkach ligowych. Cztery razy w LaLiga Królewscy zwyciężyli z pozycji przegrywającego: na Medizorroza przeciwko Alaves (z 1:0 do 1:4), na Santiago Bernabeu przeciwko Deportivo (z 1:2 do 3:2), na Estadio de la Ceramica z Villarreal (z 2:0 do 2:3) i ponownie u siebie z Betisem (z 0:1 do 2:1).

Ponadto gracze Realu czterokrotnie notowali remisy, dając sobie strzelić pierwszym bramkę: przeciwko Villarreal na Bernabeu (z 0:1 na 1:1), przeciwko Eibar również u siebie (z 0:1 na 1:1), z FC Barceloną na Camp Nou (z 1:0 na 1:1) oraz ponownie na własnym stadionie z UD Las Palmas (z 1:3 na 3:3).

LaLiga Capello

Obecny sezon pod względem remontad jest bliźniaczo podobny do rozgrywek 2006/07, kiedy to pod wodzą Fabio Capello Królewscy zdobyli mistrzostwo. Wówczas na przestrzeni całego sezonu Real aż 11 razy skutecznie gonił wyniki spotkań.

Znalezione obrazy dla zapytania ramos betis 2:1