Zidane uczył Ronaldo wykonywania rzutów wolnych

Ciekawostki -Lukasz- @20.01.2016 | Przeczytano 2823 razy

Źródło: goal.com

Zabawna sytuacja na jednym z treningów.

Nowy szkoleniowiec Królewskich na jednym z treningów pokazał gwiazdorowi Los Blancos, że wciąż posiada trochę "magii", która uczyniła go kiedyś jednym z najlepszych w historii.

Zidane na jednym z treningów pokazał Portugalczykowi, że mimo, że aktualnie siedzi na ławce trenerskiej podczas meczów to nadal jest świetnym wykonawcą rzutów wolnych.

Według hiszpańskiego portalu SportYou, na jednej z sesji treningowych Ronaldo ćwiczył wykonywanie rzutów wolnych. Francuski szkoleniowiec krążył w pobliżu Cristiano i bacznie obserwował jego poczynania. Zidane podszedł do Ronaldo i zażartował:

Patrz i ucz się jak wykonuje się rzuty wolne - powiedział Francuz w żartobliwym tonie.

Zizou rzucił Portugalczykowi wyzwanie. 10 rzutów wolnych i wygrywa ten, który większość z nich zamieni na bramkę. Jak podaje portal SportYou, Francuski szkoleniowiec prawie każdy strzał zamienił na bramkę, a Ronaldo udało się trafić tylko dwa razy.

Obaj panowie świetnie bawili się podczas tego wyzwania i po wszystkim w dobrych humorach udali się do szatni. Warto przypomnieć, że gdy Benitez doradzał Ronaldo, że ma zmienić styl wykonywania rzutów wolnych to Portugalczyk wściekł się na hiszpańskiego trenera. Teraz sytuacja wyglądała całkiem inaczej.