Quiz wiedzy o legendarnym napastniku Realu Madryt (część II). ROZWIĄŻ QUIZ

Jutrzejszym rywalem Bayern

Doniesienia Ander @04.08.2015 | Przeczytano 876 razy

Źródło: twitter.com

Już jutro o godzinie 20:45 rozpocznie się finał monachijskiego Audi Cup. Zespół Królewskich zagra w nim z Bayernem, który rozprawił się gładko z Milanem.

Bawarczycy w starciu z Milanem byli stroną przeważającą i zasłużenie wygrali to spotkanie. Do przerwy Niemcy prowadzili 1:0 po bramce Bernata - piłka po drodze odbiła się od Zapaty, myląc zupełnie broniącego w barwach włoskiej drużyny Diego Lopeza.

Po przerwie padły kolejne bramki dla Bayernu: najpierw w polu karnym najlepiej odnalazł się Götze, za to pod koniec meczu trafienie zaliczył kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, ładnym wolejem ustalając wynik spotkania.

Mecz pomiędzy Tottenhamem a Milanem zacznie się jutro o 18:15 i poprzedzi finał, w którym Królewscy powalczą o trzecie letnie trofeum.

Źródło: własne