13

Zapraszamy do rozwiązania Quizu o Marcelo, defensorze Realu Madryt. ROZWIĄŻ QUIZ

Wybierz piłkarza meczu

Redakcja @25.05.2014 | Przeczytano 424 razy

Real Madryt pokonał Atlético w finale Ligi Mistrzów 4:1. Już teraz oceń grę Królewskich i wybierz piłkarza meczu.

Głosowanie tutaj.

Źródło: realmadryt.net

Komentarze (7 opinii) Obserwuj Dodaj opinię

Poziom: 33
dodano: 26.05.2014, 15:52, #1 El Madridista
Ramos, bezbłędy w obronie + gol. Varane, kapitalny mecz. I Di Maria, gorzej od wspomnianej dwójki, ale i tak bardzo dobrze.
Poziom: 34
dodano: 25.05.2014, 23:59, #2 matimadridista
Zgadzam sie z tobą marfel
Poziom: 13
dodano: 25.05.2014, 22:57, #3 marfel
Dla mnie wyglądało to tak: 1) Ramos - gdyby nie on to nie było by dogrywki, pewny w obronie, lider na boisku 2) Di Maria- niesamowite akcje indywidualne, on chyba się nie męczy bo nawet w dogrywce imponował sprintami, trochę za dużo niecelnych wrzutek 3)Modrić- dla mnie cichy bohater meczu, w pierwszej połowie był najlepszy z naszych, rozgrywał, nie tracił głupio piłek, mądrze rozrzucał podania na boki, w drugiej części zajął pozycję Khediry i świetnie wykonał czarną robotę w środku pola, z jednej strony to kreator a z drugiej pracuś który nie unika walki w odbiorze. I jeszcze wyróżnienia dla: Marcelo- świetna zmiana, po jego wejściu na dobre rozkręciły się ataki lewą flanką Varane- nie popełnił żadnego błędu, imponował spokojem i opanowaniem Carvajal- nawet gdy popełnił błąd to od razu go sam naprawiał, ma chłopak serce do gry, biegał od jednego do drugiego pola karnego. Najgorsi w finale byli: Benzema, Khedira i Casillas.