Quiz w roli głównej z Robertem Carlosem ROZWIĄŻ QUIZ

Szczęśliwie wywalczone 3 punkty

El Madridista @05.10.2013 | Przeczytano 1433 razy

Real Madryt wygrał 3-2 z Levante w wyjazdowym spotkaniu 8. kolejki La Liga.

Przed meczem, wiedząc, że mam napisać relację pomeczową, przygotowałem sobie kartkę, aby notować ważne wydarzenia. Długopis do ręki wziąłem dopiero... w 30. minucie spotkania. Wtedy to Ronaldo z rzutu wolnego oddał strzał na bramkę Levante. W 34. minucie mocnym strzałem popisał się Diawara, ale dobrze interweniował López. Pod koniec pierwszej połowy znów strzelał Diawara, ale jeszcze lepiej niż poprzednio bronił bramkarz gości. Do przerwy bez bramek.

W drugiej połowie w 53. minucie dobrą okazję miał Ronaldo, ale z prawej strony lewą nogą uderzył tuż obok słupka bramki Levante. Pierwsi gola strzelili jednak gospodarze, po znakomitej kontrze. Ruben dostał piłkę na prawym skrzydle, znakomicie przerzucił nad obrońcami Królewskich do Baby, który nie dał szans Lópezowi. Królewscy długo z  wyrównaniem nie czekali, bo już w 61. minucie zdołali strzelić bramkę. Egzekutorem Ramos, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykończył dobrą sytuację. 4. minuty później znów strzelał Ramos, ale tym razem sędzia odgwizdał spalonego. W 69. minucie Isco zmienił Morata, a w 70. stuprocentową okazję zmarnował Marcelo, strzelający nad bramkę bramkarza gospodarzy. 10 minut później bezradnego w tym meczu Benzemę zmienił Jese. W 86. minucie stało się to, czego z pewnością nie oczekiwali kibice Los Blancos. Błąd popełnił López, który źle interweniował po wrzutce piłkarza Levante mijając się z piłką. Tą przejął El Zhar, zakręcił Ramosem i mimo powrotu Lópeza nie dał mu żadnych szans pewnym strzałem obok słupka. W 90. minucie wyrównał Morata, a w 94. strzałem obok słupka Ronaldo dał Królewskim zwycięstwo.

Real Madryt: Diego López - Arbeloa, Varane, Sergio Ramos, Coentrão - Khedira, Modric - Di María, Isco, Cristiano Ronaldo - Benzema.

dodano: 07.10.2013, 12:28, #2 slawekov
Szczęśliwe zwycięstwo... takie zdania odnośnie naszych wyników pojawiają się ostatnio zbyt często bo co będzie gdy tego szczęścia zabraknie albo uśmiechnie się do przeciwnika. Mamy zespół, który może się pochwalić niezwykle utalentowanymi zawodnikami ale coś ostatnio kiepsko ze związanym z tym efektem synergii... Kilka słów o patologii w FIFA http://krotk(...)cji,1303
Poziom: 1
dodano: 06.10.2013, 21:40, #3 kubagt1
Może i wygrana słaba ale 3 punkty są to się liczy. Hala MADRID
Poziom: 22
dodano: 06.10.2013, 19:34, #4 czopek147
moze i ta wygrana bylo troche szczesliwa i wymeczona ale druga polowa w wykonaiu realu naprawde mogla sie podobac grali z sercem ambicja, moglo sie podobac, grali szybko moze brakowalo troche pewnosci siebie ale udowodnili ze gra sie do konca i mozna wygrac kazdy mecz, miejmy tylko nadzieje ze forme z drugiej polowy utrzymaja jak najdluzej. ladny mecz brawo lewante za walke
Poziom: 1
dodano: 06.10.2013, 19:08, #5 Realek11
Aby wygrac trzeba Grac ! Zagrali i wygrali ! Hala Madrid !
Poziom: 26
dodano: 06.10.2013, 16:56, #6 RealForever
To nie był dobry mecz jednak najważniejsze jest zwycięstwo i wielkie brawa dla chłopaków, że w końcówce przycisnęli i pokazali klasę. Morata i Jese powinni dostawać więcej szans, bo to świetni zawodnicy i jeszcze się rozwiną, a do tego potrzeba minut. Hala Madrid !
Poziom: 1
dodano: 06.10.2013, 12:18, #7 Mates1994
Sorry za komentarz pod komentarzem, ale popatrzcie sobie na drugą bramkę Levante- analizując tą sytuację dokładnie widać, jak ociężali są nasi piłkarze. Ponadto brak im zdecydowania zwrotności. El Zahr przytrzymał sobie piłkę, a następnie wymanewrował Ramosa jak uczniaka. Dziwnie tutaj zrzucać całą winę na Diego Lopeza, bo obrońcy też nie zachowali się tak jak powinni.
Poziom: 1
dodano: 06.10.2013, 12:11, #8 Mates1994
Ciężko mi się oglądało ten mecz, szczególnie pierwszą połowę. Znowu wygrywamy rzutem na taśmę. Ważne są trzy punkty, ale styl naszej drużyny jak na razie nie poraża. Zgadzam się z użytkowniczką NieLubieKawy, ciężko na okrągło powtarzać, że drużyna potrzebuje czasu, aby się zgrać. Niestety, tego czasu nie ma, każdy punkt jest na wagę złota. PS: W opisie meczu jest lekki błąd, Ramos bramkę strzelił z nogi, wbiegając między dwóch zawodników Levante.
Poziom: 7
dodano: 06.10.2013, 10:57, #9 NieLubieKawy
Oglądanie dzisiejszego Realu w akcji jest zasmucające. Coraz trudniej mi powtarzać, że potrzebują czasu, żeby się dotrzeć i stać się drużyną. Nie tęsknię za Mou, ale i nie podoba mi się, to co robi Carlo, m.in. uparte stawianie na zawodników bez formy, czy Lopez w bramce, mimo statystyki przytoczonej przez Misiaczka1951. Szkoda mi też kontuzji Bale'a, co niestety uniemożliwia ocenę jego transferu i przydatności dla Realu. Swoją drogą, wczoraj nie mogłam oglądać meczu, ale starałam się w miarę regularnie sprawdzać komentarze na konkurencyjnej stronie, co by być na bieżąco, i byłam w szczerym szoku. Serio, większość użytkowników tamtej strony, to jakaś kpina. Można krytykować, ironizować, czy narzekać, ale będąc kibicem trzeba przede wszystkim...kibicować. Hala Madrid! :)
Poziom: 16
dodano: 06.10.2013, 10:26, #10 jasmo
Ludzie najważniejsze jest to że Real pozostaje w grze o mistrzostwo!
Poziom: 1
dodano: 06.10.2013, 08:55, #11 Dominik31pl
Przez ostatni miesiąc nie jestem w stanie oglądać gry Realu na trzeźwo, czuję że popadam w alkoholizm. Z taką grą to my chyba nie przejdziemy 1/8 Ligi Mistrzów. Mou dostał 3 sezony niech i Carlo dostanie zobaczymy. A tak na marginesie ciekawe kto poleci najpierw Carlo czy David Moyes z MU tam podobną padakę grają.
Poziom: 4
dodano: 06.10.2013, 08:05, #12 misiaczek1951
nie wstać*
Poziom: 4
dodano: 06.10.2013, 08:04, #13 misiaczek1951
Tak słabego Realu to nie pamiętam od czasów Juande Ramosa. Gramy totalnie bez pomysłu, ale wydaje mi się, że tak naprawdę nie ma kim grać, szczególnie w środku pola. Carlo wymienił Alonso i Ozila na Modricia i Isco. Mam nadzieję, że Xabi wróci jak najszybciej i przedłuży swój kontrakt, bo widać, że bez tego gościa, który jest fundamentalnym i najważniejszym zawodnikiem w drużynie, po prostu nie ma gry. Jeśli chodzi o mediapunta, to na tydzień przed zakończeniem okienka mieliśmy na tą pozycję trójkę niesamowitych zawodników: Isco, Ozila i Kakę, a teraz mamy tylko Isco, którego majac wahania formy nie ma kim zmienić. Benzema faktycznie nie nadaje się na dzień dzisiejszy na żaden mecz. Jak dla mnie z taką grą nie mamy nawet co marzyć o Decimie, czy jakimkolwiek innym pucharze, dlatego Benzema powinien usiąść na ławce i tak długo z niej nie stać, aż zacznie się w końcu starać i biegać. Nawiasem mówiąc Real Madryt nie stracił tyle goli, ile od początku roku 2013 chyba przez ostanie 20 lat w takim okresie czasu. Lopez broni może dobrze, wczoraj zawinił przy golu i miał kilka nieudanych wyjść, ale z nim w bramce po prostu tracimy za wiele.
Poziom: 1
dodano: 06.10.2013, 01:32, #14 Contiv
A piłkarz z numerem 9 na plecach to jakieś nieporozumienie w tym zespole, gdyby nie to, że jest transferem Pereza, to kilka miesięcy temu byłby gdzie indziej. Niech się cieszy póki może.
Poziom: 1
dodano: 06.10.2013, 01:29, #15 Contiv
Jestem ciekawy jakie cele na ten sezon ma Ancelotti. Zgarnąć jakikolwiek puchar z czymś takim ( bo grą tego nazwać nie można ) będzie raczej niemożliwe. Samo nastawienie w Lidze Mistrzów nie wystarczy, a w Lidze w ogóle go nie ma. Nie wiem jak Carlo ich motywuje i co mówi im w szatni, czy przerwie meczu... Powiem szczerze, że kiedy pojawiały się spekulacje, że to będzie nowy trener Realu... Nie byłem zadowolony, i nadal nie jestem, gramy beznadziejnie... Nie wiem o jakim " najlepszym zespole świata ", który miał grać niby spektakularnie mówił, ale chyba nie o nas, bo to na pewno nie jest spektakularna gra. Kolejny mecz wygrywamy, bo wygrywamy i tyle. Następny zapewne bedzie podobny i kolejne też, bo Carlo chyba sam nie wie jak ma grać ta drużyna.
Poziom: 1
dodano: 06.10.2013, 00:36, #16 Smile
Co to było w ogóle :D Dawno nie widziałem takiego meczu. A Karima pozostawie bez komentarza :)
Poziom: 15
dodano: 05.10.2013, 23:53, #17 hojak20
Cud, po prostu cud
Poziom: 2
dodano: 05.10.2013, 23:46, #18 Madridistka
Niesamowita końcówka, mój wybuch radości po golu Ronaldo był nie do opisania, ale sama gra w tym meczu nie porywała. Mam nadzieję, że Ancelotti pójdzie po rozum do głowy i wreszcie posadzi tego lenia Benzemę na ławkę, a da pograć Moracie, który przynajmniej się stara. Tak jak nigdy nie przepadałam za Karimem, tak zaczynam coraz bardziej go nie lubić, on nie wykazuje żadnego większego zaangażowania, abstrahując od tego, że "rozwiódł się z golem" jak określił to Laboga, to w ogóle nie pomaga drużynie i jedynie snuje się po boisku. Porządna terapia ławkowa na pewno by mu się przydała. Na Real jak widać nie podziałały prysznice od Villarrealu, Elche czy Atletico, irytuje mnie to, Ancelotti dość pokracznie rotuje składem i nieumiejętnie rozkłada siły piłkarzy na poszczególne mecze. Nie wygląda to dobrze. Carlo nie wydaje mi się trenerem na miarę Królewskich, a Perez... Cóż, pod względem finansowym niczego mu nie można zarzucić, ale poza tym nie podoba mi się jego sposób prowadzenia klubu i wartości jakie stawia w hierarchii najwyżej. I pomyśleć, że do końca jego kadencji jeszcze cztery lata, a sensownego kontrkandydata brak...
Poziom: 2
dodano: 05.10.2013, 23:31, #19 justinerico
Masakra. Piłkarze Realu zbliżyli się pod bramkę Levante dopiero kwadrans (!) po rozpoczęciu meczu. Real w lidze, a Real w CL to całkowicie dwa różne zespoły. Jedyne co im się udało to ta końcówka za którą oczywiście czapki z głów. Cieszy fakt, że walczą do samego końca, ale oni powinni tak walczyć przez całe 90 minut! I tak jak ktoś niżej napisał ... Benzema na CL, a Morata na ligę. Trzeba dać młodemu szansę bo razem z Jese samym zaangażowaniem pobijają Karima na głowę.
Poziom: 1
dodano: 05.10.2013, 23:28, #20 Futbol_Men711
Na Malage trzeba wyjść z Morata i Jese naprawdę!
dodano: 05.10.2013, 23:08, #21 Gość [31.61.138.***]
Mam pytanie.. Dlaczego nie wyjdziemy z takim nastawieniem na mecze ligowe z jakim wychodzimy na LM ??:D Dlaczego gra Benzema?! sorki zapomniałem "on nie gra" Moim zdaniem powinno być tak jak z Casillasem i Lopezem, Casillas LM Lopez Liga.... Benzema LM Morata liga :) Cała Drużyna musi mocno stąpać po ziemi a nie latać z " RedBullami "
Poziom: 33
dodano: 05.10.2013, 23:01, #22 Fansek
Lopez przyzwoicie ale bez rewelacji, w linii obrony wyróżniał się Ramos który grał bardzo dobrze, Varane dobrze, Arbeloa i Fabio nie wnosili nic, nie wiem po co na boisko w ogóle wyszli, Modrić, Isco na pół gwizdka. Di Maria bardzo się starał, ale mu nie wychodziło tak samo jak Khedira, Benzema to mógł sobie usiąść na boisku, różnicy by to nie robiło. Ronaldo zrobił to co miał zrobić. Morata i Jese na +
Poziom: 24
dodano: 05.10.2013, 22:50, #23 Arczi
Styl woła o pomstę do nieba, gra benzemy tak samo, niestety, musi się wziąć za siebie. Miejmy nadzieję że ten kryzys nie potrwa za długo.
Poziom: 11
dodano: 05.10.2013, 22:21, #24 ak30091999
Nie dość, że zaczynamy podrobić grę Barcy to jeszcze wygywamy w stylu Barcy.
Poziom: 44
dodano: 05.10.2013, 22:15, #25 -Arek-
Emocje niesamowite.Real nadal grał piach z wyjątkiem ostatnich minut gdzie walczył o każdą piłkę.Kluczem do wygranej na pewno zmiany, każdy zawodnik który wszedł na boisko wniósł bardzo dużo ożywienia.Morata musi w następnym meczu wyjść w pierwszej jedenastce. iHalaMadrid!
Poziom: 1
dodano: 05.10.2013, 22:14, #26 Kwasu
Jezeli Morata w nastepnym spotkaniu nie wyjdzie w pierwszym w skladzie, to nie widze nas w ataku
Poziom: 18
dodano: 05.10.2013, 22:11, #27 Bizon
Jeszcze jeden taki mecz i zejdę na zawał...
Poziom: 1
dodano: 05.10.2013, 22:08, #28 auditore22
Morata znów przez kilka minut zrobił więcej niż Benzema przez cały mecze ale i tak Benzema wyjdzie w podstawowym. Geniusz Ancelottiego chyba jedyna "mądrzejsze" jego decyzje to sprzedanie Ozila i formacja 4-4-2
Poziom: 1
dodano: 05.10.2013, 22:07, #29 Madridistas7
Za to kocha się drużyne, która walczy do samego końca. Ile już było takich cudownych remontad ... Ale mimo wszystko to ta gra nadal mnie nie przekonuje. Wynik wynikiem ale wiele jest do poprawki. Czemu nie można było grać od początku spotkania z takim zaangażowaniem jak na końcu meczu? Trzeba dawać szansę tym młodym, głodnym gry tzn Morata, Jese, Varane itd bo oni wkładają w każdy mecz 100% zaangażowania. Benzema niby jakaś malutka poprawa od ostatniego meczu w derbach jest, ale jeszcze bardzo bardzo daleko od tego co chcemy My wszyscy widzieć prawda?
Poziom: 1
dodano: 05.10.2013, 22:05, #30 Hala Madrid1998
Morata i Marcelo w podstawowym składzie. Coentrao powinien też dostawac szanse ale w cięższym meczach Marcelo Benzema niech poprawi formę .
Poziom: 4
dodano: 05.10.2013, 22:03, #31 cr7thebest
Dominik jesteś świetny, trafiłeś w dziesiątką:)
Poziom: 2
dodano: 05.10.2013, 22:02, #32 maria12
Fajnie, że wygraliśmy, ale bramka na 2-1 to ewidentny babol Lopeza. Nie wiem. co to było ale tragedia !
Poziom: 1
dodano: 05.10.2013, 22:01, #33 Dominik31pl
Ja pier....jak w następnym meczu wyjdzie Benzema to przełączam na M jak Miłość tam jest szybsza akcja niż on się składa do strzału.