Zapraszamy do kolejnego quizu. Tym razem pod lupę wzięliśmy Keylora Navasa. ROZWIĄŻ QUIZ

[Aktualności] Remis mimo przeciwności losu

Wiedziałem, że połechcze to twoje ego. Ale w prowokacje nie mam zamiaru się wdawać
    01.03.2017, 22:18

[Relacje] Remis mimo przeciwności losu

Real Madryt zremisował 3:3 z UD Las Palmas. Wynik otworzył Isco, ale potem trafiali goście: Tana, Viera i Boateng, przez co 2 gole z końcówki Cristiano pozwoliły tylko na remis. Głównym aktorem tego spotkania był jednak sędzia Borbalan, który nie uznał dwóch prawidłowych bramek Królewskich oraz odgwizdał spalonego Isco w sytuacji sam na sam.

• Znamy składy!
    01.03.2017, 20:44

[Kadra] Znamy składy!

Zinedine Zidane zdecydował się na sporo zmian względem ostatniego spotkania przeciwko Villarreal. Od początku wyjdą Morata, Isco czy Nacho, a odpoczną dziś Modrić i Benzema.

• Madrycka remontada głową Moratową
    26.02.2017, 21:33

[Relacje] Madrycka remontada głową Moratową

Real Madryt pokonał na wyjeździe Villarreal 2:3, odrabiając w pół godziny dwubramkową stratę, notując tym samym klasyczną remontadę. Gole dla gospodarzy zdobyli Trigueros oraz Bakambu, za to dla podopiecznych Zidane'a trafili Bale, Cristiano oraz Morata.

26.02.2017, 19:40

Zinedine Zidane, zgodnie z zapowiedziami hiszpańskiej prasy, postawił na jedenastkę z Balem w składzie. Poza tym, pomoc tworzy trio Casemiro-Kroos-Modrić, a na środek defensywy wskoczył Pepe.

• Walencjański klops
    22.02.2017, 19:33

[Relacje] Walencjański klops

Królewscy przegrali na Estadio Mestalla z Valencią 1:2 po golach Zazy oraz Orellany, którzy ukąsili ekipę Zidane'a już w pierwszych dziesięciu minutach spotkania. Dla Realu za to na kilkadziesiąt sekund przed przerwą trafił Cristiano, lecz to na Nietoperze nie wystarczyło.

22.02.2017, 17:45

Zidane postawił dzisiaj na jedenastkę, która tydzień temu poradziła sobie w Lidze Mistrzów przeciwko Napoli. Dlatego też linię ataku uzupełni dziś James, za to Bale zacznie mecz na ławce rezerwowych.

• Książe Walii wraca z golem, Real pokonuje Espanyol
    18.02.2017, 17:01

[Relacje] Książe Walii wraca z golem, Real pokonuje Espanyol

Real Madryt pokonał Espanyol Barcelona 2:0 po golach autorstwa Alvaro Moraty oraz wracającego po kontuzji Garetha Bale'a. Królewscy prezentowali się przyzwoicie i nie pozwalali rywalom na jakiekolwiek akcje ofensywne, utrzymując kontrolę nad spotkaniem przez pełne dziewięćdziesiąt minut.

18.02.2017, 15:11

Poza Alvaro Moratą, który dziś zagra na szpicy, Zidane zdecydował się na wstawienie do wyjściowej jedenastki Kovačicia, Nacho czy Isco.

• Udana remontada i jeden z najlepszych meczów w sezonie
    15.02.2017, 21:32

[Relacje] Udana remontada i jeden z najlepszych meczów w sezonie

Królewscy po pierwszych pokonali Napoli 3:1 mimo, że do 18. minuty z prowadzenia cieszyli się goście za sprawą uderzenia Insigne. Dla Królewskich trafiali za to Benzema, Kroos i Casemiro i to gol tego ostatniego zasługuje na szczególne uznanie.

26 Paź Copa del Rey 21:30