10
REKLAMA
Terminarz:

Primera División, 2015/2016

drużyna wynik drużyna godz.
21 sierpnia 2015
Málaga - Sevilla 20:30
22 sierpnia 2015
Deportivo La Coruña - Real Sociedad 18:30
Atlético Madryt - UD Las Palmas 20:30
Rayo Vallecano - Valencia 22:30
23 sierpnia 2015
Athletic Bilbao - FC Barcelona 18:30
Espanyol - Getafe 20:00
Granada - Eibar 20:00
Levante - Celta Vigo 20:00
Sporting Gijón - Real Madryt 20:30
Betis Sevilla - Villarreal 22:30
28 sierpnia 2015
Villarreal - Espanyol 20:30
29 sierpnia 2015
Celta Vigo - Rayo Vallecano 18:30
FC Barcelona - Málaga 20:30
Real Madryt - Betis Sevilla 22:30
30 sierpnia 2015
Eibar - Athletic Bilbao 18:30
Getafe - Granada 20:00
Real Sociedad - Sporting Gijón 20:00
Sevilla - Atlético Madryt 20:30
Valencia - Deportivo La Coruña 20:30
UD Las Palmas - Levante 22:30
13 września 2015
Athletic Bilbao - Getafe 20:00
Atlético Madryt - FC Barcelona 20:00
Betis Sevilla - Real Sociedad 20:00
Celta Vigo - UD Las Palmas 20:00
Espanyol - Real Madryt 20:00
Sporting Gijón - Valencia 20:00
Granada - Villarreal 20:00
Levante - Sevilla 20:00
Málaga - Eibar 20:00
Rayo Vallecano - Deportivo La Coruña 20:00
20 września 2015
FC Barcelona - Levante 20:00
Eibar - Atlético Madryt 20:00
Getafe - Málaga 20:00
Deportivo La Coruña - Sporting Gijón 20:00
UD Las Palmas - Rayo Vallecano 20:00
Real Madryt - Granada 20:00
Real Sociedad - Espanyol 20:00
Sevilla - Celta Vigo 20:00
Valencia - Betis Sevilla 20:00
Villarreal - Athletic Bilbao 20:00
23 września 2015
Betis Sevilla - Deportivo La Coruña 20:00
Celta Vigo - FC Barcelona 20:00
Espanyol - Valencia 20:00
Granada - Real Sociedad 20:00
UD Las Palmas - Sevilla 20:00
Levante - Eibar 20:00
Málaga - Villarreal 20:00
Rayo Vallecano - Sporting Gijón 20:00
Athletic Bilbao - Real Madryt 20:00
Atlético Madryt - Getafe 20:00
27 września 2015
FC Barcelona - UD Las Palmas 20:00
Eibar - Celta Vigo 20:00
Getafe - Levante 20:00
Sporting Gijón - Betis Sevilla 20:00
Deportivo La Coruña - Espanyol 20:00
Real Madryt - Málaga 20:00
Real Sociedad - Athletic Bilbao 20:00
Sevilla - Rayo Vallecano 20:00
Valencia - Granada 20:00
Villarreal - Atlético Madryt 20:00
4 października 2015
Athletic Bilbao - Valencia 20:00
Atlético Madryt - Real Madryt 20:00
Celta Vigo - Getafe 20:00
Espanyol - Sporting Gijón 20:00
Granada - Deportivo La Coruña 20:00
UD Las Palmas - Eibar 20:00
Levante - Villarreal 20:00
Málaga - Real Sociedad 20:00
Sevilla - FC Barcelona 20:00
Rayo Vallecano - Betis Sevilla 20:00
18 października 2015
FC Barcelona - Rayo Vallecano 20:00
Betis Sevilla - Espanyol 20:00
Eibar - Sevilla 20:00
Getafe - UD Las Palmas 20:00
Sporting Gijón - Granada 20:00
Deportivo La Coruña - Athletic Bilbao 20:00
Real Madryt - Levante 20:00
Real Sociedad - Atlético Madryt 20:00
Valencia - Málaga 20:00
Villarreal - Celta Vigo 20:00
25 października 2015
Athletic Bilbao - Sporting Gijón 20:00
Atlético Madryt - Valencia 20:00
FC Barcelona - Eibar 20:00
Celta Vigo - Real Madryt 20:00
Granada - Betis Sevilla 20:00
UD Las Palmas - Villarreal 20:00
Levante - Real Sociedad 20:00
Málaga - Deportivo La Coruña 20:00
Sevilla - Getafe 20:00
Rayo Vallecano - Espanyol 20:00
28 października 2015
Betis Sevilla - Athletic Bilbao 20:00
Eibar - Rayo Vallecano 20:00
Espanyol - Granada 20:00
Getafe - FC Barcelona 20:00
Sporting Gijón - Málaga 20:00
Deportivo La Coruña - Atlético Madryt 20:00
Real Madryt - UD Las Palmas 20:00
Real Sociedad - Celta Vigo 20:00
Valencia - Levante 20:00
Villarreal - Sevilla 20:00
1 listopada 2015
Athletic Bilbao - Espanyol 20:00
Atlético Madryt - Sporting Gijón 20:00
FC Barcelona - Villarreal 20:00
Celta Vigo - Valencia 20:00
Eibar - Getafe 20:00
UD Las Palmas - Real Sociedad 20:00
Levante - Deportivo La Coruña 20:00
Málaga - Betis Sevilla 20:00
Sevilla - Real Madryt 20:00
Rayo Vallecano - Granada 20:00
8 listopada 2015
Betis Sevilla - Atlético Madryt 20:00
Espanyol - Málaga 20:00
Getafe - Rayo Vallecano 20:00
Sporting Gijón - Levante 20:00
Granada - Athletic Bilbao 20:00
Deportivo La Coruña - Celta Vigo 20:00
Real Madryt - FC Barcelona 20:00
Real Sociedad - Sevilla 20:00
Valencia - UD Las Palmas 20:00
Villarreal - Eibar 20:00
22 listopada 2015
Atlético Madryt - Espanyol 20:00
FC Barcelona - Real Sociedad 20:00
Celta Vigo - Sporting Gijón 20:00
Eibar - Real Madryt 20:00
Getafe - Villarreal 20:00
UD Las Palmas - Deportivo La Coruña 20:00
Levante - Betis Sevilla 20:00
Málaga - Granada 20:00
Sevilla - Valencia 20:00
Rayo Vallecano - Athletic Bilbao 20:00
29 listopada 2015
Athletic Bilbao - Málaga 20:00
Betis Sevilla - Celta Vigo 20:00
Espanyol - Levante 20:00
Sporting Gijón - UD Las Palmas 20:00
Granada - Atlético Madryt 20:00
Deportivo La Coruña - Sevilla 20:00
Real Madryt - Getafe 20:00
Real Sociedad - Eibar 20:00
Valencia - FC Barcelona 20:00
Villarreal - Rayo Vallecano 20:00
6 grudnia 2015
Atlético Madryt - Athletic Bilbao 20:00
FC Barcelona - Deportivo La Coruña 20:00
Celta Vigo - Espanyol 20:00
Eibar - Valencia 20:00
Getafe - Real Sociedad 20:00
UD Las Palmas - Betis Sevilla 20:00
Levante - Granada 20:00
Sevilla - Sporting Gijón 20:00
Rayo Vallecano - Málaga 20:00
Villarreal - Real Madryt 20:00
13 grudnia 2015
Athletic Bilbao - Levante 20:00
Betis Sevilla - Sevilla 20:00
Espanyol - UD Las Palmas 20:00
Sporting Gijón - FC Barcelona 20:00
Granada - Celta Vigo 20:00
Deportivo La Coruña - Eibar 20:00
Málaga - Atlético Madryt 20:00
Real Madryt - Rayo Vallecano 20:00
Real Sociedad - Villarreal 20:00
Valencia - Getafe 20:00
20 grudnia 2015
FC Barcelona - Betis Sevilla 20:00
Celta Vigo - Athletic Bilbao 20:00
Eibar - Sporting Gijón 20:00
Getafe - Deportivo La Coruña 20:00
UD Las Palmas - Granada 20:00
Levante - Málaga 20:00
Real Madryt - Real Sociedad 20:00
Sevilla - Espanyol 20:00
Rayo Vallecano - Atlético Madryt 20:00
Villarreal - Valencia 20:00
3 stycznia 2016
Athletic Bilbao - UD Las Palmas 20:00
Atlético Madryt - Levante 20:00
Betis Sevilla - Eibar 20:00
Espanyol - FC Barcelona 20:00
Sporting Gijón - Getafe 20:00
Granada - Sevilla 20:00
Deportivo La Coruña - Villarreal 20:00
Málaga - Celta Vigo 20:00
Valencia - Real Madryt 20:00
Rayo Vallecano - Real Sociedad 20:00
10 stycznia 2016
FC Barcelona - Granada 20:00
Celta Vigo - Atlético Madryt 20:00
Eibar - Espanyol 20:00
Getafe - Betis Sevilla 20:00
UD Las Palmas - Málaga 20:00
Levante - Rayo Vallecano 20:00
Real Madryt - Deportivo La Coruña 20:00
Real Sociedad - Valencia 20:00
Sevilla - Athletic Bilbao 20:00
Villarreal - Sporting Gijón 20:00
17 stycznia 2016
FC Barcelona - Athletic Bilbao 20:00
Celta Vigo - Levante 20:00
Eibar - Granada 20:00
Getafe - Espanyol 20:00
UD Las Palmas - Atlético Madryt 20:00
Real Madryt - Sporting Gijón 20:00
Real Sociedad - Deportivo La Coruña 20:00
Sevilla - Málaga 20:00
Valencia - Rayo Vallecano 20:00
Villarreal - Betis Sevilla 20:00
24 stycznia 2016
Athletic Bilbao - Eibar 20:00
Atlético Madryt - Sevilla 20:00
Betis Sevilla - Real Madryt 20:00
Espanyol - Villarreal 20:00
Sporting Gijón - Real Sociedad 20:00
Granada - Getafe 20:00
Deportivo La Coruña - Valencia 20:00
Levante - UD Las Palmas 20:00
Málaga - FC Barcelona 20:00
Rayo Vallecano - Celta Vigo 20:00
31 stycznia 2016
FC Barcelona - Atlético Madryt 20:00
Eibar - Málaga 20:00
Getafe - Athletic Bilbao 20:00
Deportivo La Coruña - Rayo Vallecano 20:00
UD Las Palmas - Celta Vigo 20:00
Real Madryt - Espanyol 20:00
Real Sociedad - Betis Sevilla 20:00
Sevilla - Levante 20:00
Valencia - Sporting Gijón 20:00
Villarreal - Granada 20:00
7 lutego 2016
Athletic Bilbao - Villarreal 20:00
Atlético Madryt - Eibar 20:00
Betis Sevilla - Valencia 20:00
Celta Vigo - Sevilla 20:00
Espanyol - Real Sociedad 20:00
Sporting Gijón - Deportivo La Coruña 20:00
Granada - Real Madryt 20:00
Levante - FC Barcelona 20:00
Málaga - Getafe 20:00
Rayo Vallecano - UD Las Palmas 20:00
14 lutego 2016
FC Barcelona - Celta Vigo 20:00
Eibar - Levante 20:00
Getafe - Atlético Madryt 20:00
Sporting Gijón - Rayo Vallecano 20:00
Deportivo La Coruña - Betis Sevilla 20:00
Real Madryt - Athletic Bilbao 20:00
Real Sociedad - Granada 20:00
Sevilla - UD Las Palmas 20:00
Valencia - Espanyol 20:00
Villarreal - Málaga 20:00
21 lutego 2016
Athletic Bilbao - Real Sociedad 20:00
Atlético Madryt - Villarreal 20:00
Betis Sevilla - Sporting Gijón 20:00
Celta Vigo - Eibar 20:00
Espanyol - Deportivo La Coruña 20:00
Granada - Valencia 20:00
UD Las Palmas - FC Barcelona 20:00
Levante - Getafe 20:00
Málaga - Real Madryt 20:00
Rayo Vallecano - Sevilla 20:00
28 lutego 2016
FC Barcelona - Sevilla 20:00
Betis Sevilla - Rayo Vallecano 20:00
Eibar - UD Las Palmas 20:00
Getafe - Celta Vigo 20:00
Sporting Gijón - Espanyol 20:00
Deportivo La Coruña - Granada 20:00
Real Madryt - Atlético Madryt 20:00
Real Sociedad - Málaga 20:00
Valencia - Athletic Bilbao 20:00
Villarreal - Levante 20:00
2 marca 2016
Athletic Bilbao - Deportivo La Coruña 20:00
Atlético Madryt - Real Sociedad 20:00
Celta Vigo - Villarreal 20:00
Espanyol - Betis Sevilla 20:00
Granada - Sporting Gijón 20:00
UD Las Palmas - Getafe 20:00
Levante - Real Madryt 20:00
Málaga - Valencia 20:00
Sevilla - Eibar 20:00
Rayo Vallecano - FC Barcelona 20:00
6 marca 2016
Betis Sevilla - Granada 20:00
Eibar - FC Barcelona 20:00
Espanyol - Rayo Vallecano 20:00
Getafe - Sevilla 20:00
Sporting Gijón - Athletic Bilbao 20:00
Deportivo La Coruña - Málaga 20:00
Real Madryt - Celta Vigo 20:00
Real Sociedad - Levante 20:00
Valencia - Atlético Madryt 20:00
Villarreal - UD Las Palmas 20:00
13 marca 2016
Athletic Bilbao - Betis Sevilla 20:00
Atlético Madryt - Deportivo La Coruña 20:00
FC Barcelona - Getafe 20:00
Celta Vigo - Real Sociedad 20:00
Granada - Espanyol 20:00
UD Las Palmas - Real Madryt 20:00
Levante - Valencia 20:00
Málaga - Sporting Gijón 20:00
Sevilla - Villarreal 20:00
Rayo Vallecano - Eibar 20:00
20 marca 2016
Valencia - Celta Vigo 20:00
Villarreal - FC Barcelona 20:00
Betis Sevilla - Málaga 20:00
Espanyol - Athletic Bilbao 20:00
Getafe - Eibar 20:00
Sporting Gijón - Atlético Madryt 20:00
Granada - Rayo Vallecano 20:00
Deportivo La Coruña - Levante 20:00
Real Madryt - Sevilla 20:00
Real Sociedad - UD Las Palmas 20:00
3 kwietnia 2016
Athletic Bilbao - Granada 20:00
Atlético Madryt - Betis Sevilla 20:00
FC Barcelona - Real Madryt 20:00
Celta Vigo - Deportivo La Coruña 20:00
Eibar - Villarreal 20:00
UD Las Palmas - Valencia 20:00
Levante - Sporting Gijón 20:00
Málaga - Espanyol 20:00
Sevilla - Real Sociedad 20:00
Rayo Vallecano - Getafe 20:00
10 kwietnia 2016
Athletic Bilbao - Rayo Vallecano 20:00
Betis Sevilla - Levante 20:00
Espanyol - Atlético Madryt 20:00
Sporting Gijón - Celta Vigo 20:00
Granada - Málaga 20:00
Deportivo La Coruña - UD Las Palmas 20:00
Real Madryt - Eibar 20:00
Real Sociedad - FC Barcelona 20:00
Valencia - Sevilla 20:00
Villarreal - Getafe 20:00
17 kwietnia 2016
Atlético Madryt - Granada 20:00
FC Barcelona - Valencia 20:00
Celta Vigo - Betis Sevilla 20:00
Eibar - Real Sociedad 20:00
Getafe - Real Madryt 20:00
UD Las Palmas - Sporting Gijón 20:00
Levante - Espanyol 20:00
Málaga - Athletic Bilbao 20:00
Sevilla - Deportivo La Coruña 20:00
Rayo Vallecano - Villarreal 20:00
20 kwietnia 2016
Athletic Bilbao - Atlético Madryt 20:00
Betis Sevilla - UD Las Palmas 20:00
Espanyol - Celta Vigo 20:00
Sporting Gijón - Sevilla 20:00
Granada - Levante 20:00
Deportivo La Coruña - FC Barcelona 20:00
Málaga - Rayo Vallecano 20:00
Real Madryt - Villarreal 20:00
Real Sociedad - Getafe 20:00
Valencia - Eibar 20:00
24 kwietnia 2016
Atlético Madryt - Málaga 20:00
FC Barcelona - Sporting Gijón 20:00
Celta Vigo - Granada 20:00
Eibar - Deportivo La Coruña 20:00
Getafe - Valencia 20:00
UD Las Palmas - Espanyol 20:00
Levante - Athletic Bilbao 20:00
Sevilla - Betis Sevilla 20:00
Rayo Vallecano - Real Madryt 20:00
Villarreal - Real Sociedad 20:00
1 maja 2016
Athletic Bilbao - Celta Vigo 20:00
Atlético Madryt - Rayo Vallecano 20:00
Betis Sevilla - FC Barcelona 20:00
Espanyol - Sevilla 20:00
Sporting Gijón - Eibar 20:00
Granada - UD Las Palmas 20:00
Deportivo La Coruña - Getafe 20:00
Málaga - Levante 20:00
Real Sociedad - Real Madryt 20:00
Valencia - Villarreal 20:00
8 maja 2016
FC Barcelona - Espanyol 20:00
Celta Vigo - Málaga 20:00
Eibar - Betis Sevilla 20:00
Getafe - Sporting Gijón 20:00
UD Las Palmas - Athletic Bilbao 20:00
Levante - Atlético Madryt 20:00
Real Madryt - Valencia 20:00
Real Sociedad - Rayo Vallecano 20:00
Sevilla - Granada 20:00
Villarreal - Deportivo La Coruña 20:00
15 maja 2016
Athletic Bilbao - Sevilla 20:00
Atlético Madryt - Celta Vigo 20:00
Betis Sevilla - Getafe 20:00
Espanyol - Eibar 20:00
Sporting Gijón - Villarreal 20:00
Granada - FC Barcelona 20:00
Deportivo La Coruña - Real Madryt 20:00
Málaga - UD Las Palmas 20:00
Valencia - Real Sociedad 20:00
Rayo Vallecano - Levante 20:00
Zobacz terminarz z sezonu:
R E K L A M A
Polecaj RealMadryt.net, buduj razem z nami największą społeczność polskich Madridistas!
Zgarniaj nagrody!
Zaloguj się i weź udział w zabawie!
» Zobacz ranking
4 Sie Sparingi 18:15
Allianz-Arena
Real Madryt VS Tottenham Hotspur
Real Madryt Tottenham Hotspur

Tabela La Liga

lp. Drużyna M Br Pkt
1. Athletic Bilbao Athletic Bilbao 0 0 0
2. Atlético Madryt Atlético Madryt 0 0 0
3. Betis Sevilla Betis Sevilla 0 0 0
4. Celta Vigo Celta Vigo 0 0 0
5. Deportivo La Coruña Deportivo La... 0 0 0
6. Eibar Eibar 0 0 0
...
14. Real Madryt Real Madryt 0 0 0

Ranking kibiców

Quasi RM

Punkty: 404, poziom: 12

krisu96

Punkty: 328, poziom: 35

KaRRi01

Punkty: 239, poziom: 42

zinedine...

Punkty: 225, poziom: 15

cronaldo

Punkty: 192, poziom: 55