12

Quiz w roli głównej z Robertem Carlosem ROZWIĄŻ QUIZ

REAL MADRYT - EIBAR

22.10.2017, godzina 20:45 miejsce: Estadio Santiago Bernabéu, sędzia spotkania: Alfonso Javier Álvarez Izquierdo, widzów: 66781

Real Madryt 3:0

2:0
Eibar

W końcu spokojne zwycięstwo!

Relacje Cezary Kawecki @22.10.2017 | Przeczytano 368 razy

Źródło: as.com

W ostatnim niedzielnym spotkaniu 9. kolejki LaLiga, Real Madryt bez większych problemów pokonała u siebie ekipę Eibar 3:0.

Pierwsza połowa w wykonaniu Królewskich pozwalała wierzyć, że mistrzowie Hiszpanii wrócili na swój optymalny poziom. Poza kilkoma groźnymi strzałami gości  z dystansu, podopieczni Zizou niemal cały czas przesiadywali na połowie Eibar, chcąc jak najszybciej znaleźć premierowego gola.

Udało się to w 18. minucie przy udziale Paulo Oliveiry. Środkowy obrońca drużyny z Kraju Basków pechowo skierował futbolówkę do własnej siatki głową.

1:0 Oliveira [sam.] 18' Real Madryt

Dziesięć minut później to już zawodnik Królewskich wpisał się na listę strzelców. W rolę asystenta wcielił się Isco, zaś płaskim i mocnym strzałem Marko Dmitrovica pokonał Marco Asensio.

2:0 Asensio 28' Real Madryt

Po przerwie Zinedine Zidane dokonał trzech zmian, wprowadzając na boisko Karima BenzemęMarcelo oraz Lucasa Vazqueza. Krytykowany francuski napastnik ponownie nie zanotował udanego wejścia na murawę, ale z biegiem minut zaczął grać coraz lepiej i przysłużył się do trzeciego gola.

W 82. minucie Benzema wymienił kilka podań z Marcelo, po czym Brazylijczyk silnym strzałem z kilkunastu metrów podwyższył rezultat tego spotkania na 3:0.

3:0 Marcelo 82' Real Madryt

Źródło: Własne

Tagi: Eibar, laliga, Marcelo, Marco Asensio, Paulo Oliveira, Real Madryt, relacja