12

Real Madryt zagra z Vfl Wolfsburgiem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Co wiesz o niemieckiej drużynie?... ROZWIĄŻ QUIZ

REAL MADRYT - TOTTENHAM HOTSPUR

17.10.2017, godzina 20:45 miejsce: Estadio Santiago Bernabéu, sędzia spotkania: Szymon Marciniak

Real Madryt 1:1

1:1
Tottenham Hotspur

Real zaledwie remisuje z Tottenhamem

Relacje Cezary Kawecki @17.10.2017 | Przeczytano 197 razy

Źródło: marca.com

Real Madryt w swoim trzecim meczu w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów nie dał rady pokonać podopiecznych Mauricio Pochettino.

Jako pierwsi znakomitą okazję do wyjścia na prowadzenie mieli Los Blancos - najpierw uderzenie Ronaldo zatrzymało się na słupku, a po chwili z kilku metrów do niemal pustej bramki nie trafił Karim Benzema. Tak szybki i aktywny start Realu nie wystraszył gości, którzy śmiało poczynali sobie w swoich ofensywnych akcjach.

Podopieczni Mauricio Pochettino wykorzystali jedną ze swoich okazji w 28. minucie. Z prawego skrzydła dośrodkowywał Serge Aurier, a w polu karnym próbujący zatrzymać Harry'ego Kane'a Raphael Varane umieścił piłkę we własnej bramce.

0:1 Varane [sam.] 28' Tottenham

Może nie szaleńczo, ale gospodarze niemal od razu ruszyli do odrabiania strat. Na dwie minuty przed przerwą dopięli swego - Toni Kroos wbiegł w pole karne i został sfaulowany, za co polski sędzia, Szymon Marciniak słusznie podyktował jedenastkę. Tę na gola pewnym strzałem zamienił Cristiano Ronaldo.

1:1 Ronaldo [karny] 43' Real Madryt

Po przerwie obie drużyny miały swoje znakomite okazje. W 54. minucie Karim Benzema nie potrafił pokonać Hugo Llorisa, oddając strzał w francuskiego bramkarza z kilku metrów, natomiast kilkanaście minut później Harry Kane w sytuacji niemal sam na sam z Keylorem Navasem przegrał pojedynek z bramkarzem Realu.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1 i niewiele zmieniło w tabeli grupy H - Tottenham wciąż prowadzi, zaś Królewscy plasują się na drugim miejscu, choć obie ekipy mają identyczny bilans bramkowy i punktowy.

Źródło: Własne

Tagi: Cristiano Ronaldo, Liga Mistrzów, Real Madryt, relacja, Tottenham