12

Zapraszamy do rozwiązania Quizu o Marcelo, defensorze Realu Madryt. ROZWIĄŻ QUIZ

REAL MADRYT - LEVANTE

09.09.2017, godzina 13:00 miejsce: Estadio Santiago Bernabéu, sędzia spotkania: Hernandez A., widzów: 67789

Źródło: as.com

Mocno przemeblowany Real Madryt zremisował drugie z rzędu spotkania na własnym stadionie, dzieląc się punktami z beniaminkiem LaLiga, Levante.

Od pierwszych minut spotkanie nie zachwycało - Królewscy nie atakowali z wielkim animuszem, za to goście z Walencji w pełni realizowali swój plan taktyczny. W 14. minucie zrobili nawet więcej - po wrzutce Ivana Lopeza i zagapieniu Daniego Carvajala, Levante na prowadzenie wyprowadził Ivi Lopez.

Próby odpowiedzi podopiecznych Zizou na nic się nie zdawały, aż do 36. minuty. Wówczas po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i lekkim zamieszaniu, przed pustą bramką stanął Lucas Vazquez, któremu nie pozostało nic innego, jak wbić ją do pustej bramki. Kilka minut później przed znakomitą okazją stanął Gareth Bale, który zmienił kontuzjowanego Karima Benzemę, ale nie zdołał wykorzystać sytuacji sam na sam.

Po przerwie obraz gry wyglądał tak, jak można było przewidywać - Królewscy niemal przez cały czas przebywali na połowie Levante, ale wszystkie próby wyjścia na prowadzenie kończyły się niepowodzeniem. W ostatnich dziesięciu minutach dobre okazje mieli chociażby Nacho, Marco Asensio czy Gareth Bale.

Jakby mało było nieszczęść, tuż przed upływem 90. minuty czerwoną kartkę obejrzał Marcelo. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów i był to drugi remis Królewskich na własnym stadionie w tym sezonie.