Quiz w roli głównej z Robertem Carlosem ROZWIĄŻ QUIZ
Relacje
Finał dla Barcelony. Mecz godny Klasyku.

Relacje Darszt93 @23.04.2017

Real przegrywa z Barceloną na własnym boisku 2-3 i traci fotel lidera La Liga. Królewscy walczyli do ostatniej minuty o zwycięstwo mimo że mecz kończyli w dziesiątkę.

Ostatni komentarz: "Gówno nie dobry mecz z naszej strony .Od Ronaldo piłka obijała się jak od ściany,Bale piach,po co go puszczał,Benzema ?????? Do żyda od zaraz.Ramos..." - bruce_leee

8
Udało się!

Udało się!

Relacje Wilqu12 @18.04.2017

Po ciężkim i trudnym spotkaniu Królewskim udało awansować się do półfinału Ligi Mistrzów.

Ostatni komentarz: "To był taki mecz, że lepiej było nie mrugać żeby czegoś nie przegapić. HALA MADRID" - aniaav

4
Wygrana rzutem na taśmę! Partidazo Isco!

Relacje Darszt93 @15.04.2017

Real wygrywa na El Molinon ze Sportingiem Gijon 3-2, w meczu 32. kolejki La Liga. Losy spotkania ważyły się do ostatnich minut, a bohaterem został Isco, strzelec dwóch goli dla Realu!

Ostatni komentarz: "Zauważyłem taką zależność, że jeśli tylko Carvajal nie gra, to idzie nam słabo :/ Zwycięstwo zasłużone, ale nie powinno być takich męczarni." - sebastiank97

3
Cristiano znowu ucisza Allianz Arene!

Relacje Darszt93 @12.04.2017

Real Madryt pokonał Bayern Monachium w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów. Obie bramki dla Królewskich zdobył niezawodny Cristiano Ronaldo!

Ostatni komentarz: "Kto by pomyślał że będę czuł niedosyt po zwycięstwie w Monachium. W drugiej połowie powinniśmy jeszcze wpakować przynajmniej ze dwie bramki, szanse..." - Wronek

11
Niewykorzystane okazje...

Relacje Darszt93 @08.04.2017

Real zremisował z Atletico w derbach Madrytu, rozgrywanych w ramach 31. kolejki La Liga, 1-1. Wynik jest rozczarowaniem dla piłkarzy Królewskich, bo przez większą część spotkania byli oni stroną dominującą.

Ostatni komentarz: "Oj słabo kolejny taki mecz ,a niedługo mecz z bayernem ,a ten rozbił bvb 4-1.Mam nadzieje że real zagra w tym mecz jak pierwszą połowe z atletico I..." - Krzysiek

9
Dwa gole w końcówce i zwycięstwo na Bernabeu!

Relacje Cezary @02.04.2017

W meczu 29. kolejki Primera Division Real Madryt wygrał na Santiago Bernabeu z Deportivo Alaves 3-0.
Trzy punkty po zaciętym boju!

Relacje Darszt93 @18.03.2017

Real Madryt wygrał na San Mames z Athletikiem Bilbao 1-2, w meczu 28. kolejki LaLiga. Chociaż spotkanie było bardzo nerwowe, to należy cieszyć się z trzech punktów na tym trudnym obiekcie.

Ostatni komentarz: "I pieknie jest. Tylko sedzia troche nie dal rady, ale to w Hiszpanii norma." - ElGreco

2
Wezuwiusz nie eksplodował! Królewscy w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Relacje Darszt93 @07.03.2017

Real Madryt pokonuje SSC Napoli 1-3 na Stadio San Paolo i melduje się w ćwierćfinale. Emocji na pewno nie zabrakło, a sama gra Królewskich pozostawiała wiele do życzenia.

Ostatni komentarz: "Sergio gdyby nie ty .to kto by nam dał ćwierćfinał" - mietus12

10
Remis mimo przeciwności losu

Relacje Ander @01.03.2017

Real Madryt zremisował 3:3 z UD Las Palmas. Wynik otworzył Isco, ale potem trafiali goście: Tana, Viera i Boateng, przez co 2 gole z końcówki Cristiano pozwoliły tylko na remis. Głównym aktorem tego spotkania był jednak sędzia Borbalan, który nie uznał dwóch prawidłowych bramek Królewskich oraz odgwizdał spalonego Isco w sytuacji sam na sam.

Ostatni komentarz: "Parodia nie Real Madryt. Parodia nie sędzia." - Wronek

6
Madrycka remontada głową Moratową

Relacje Ander @26.02.2017

Real Madryt pokonał na wyjeździe Villarreal 2:3, odrabiając w pół godziny dwubramkową stratę, notując tym samym klasyczną remontadę. Gole dla gospodarzy zdobyli Trigueros oraz Bakambu, za to dla podopiecznych Zidane'a trafili Bale, Cristiano oraz Morata.

Ostatni komentarz: "Villareal to jeden z najtrudniejszych przeciwników w La Liga i zdobyte tu 3 punkty są niezwykle cenne. Mam nadzieję, że Zizou przejrzy na oczy i..." - Cyngiel

4
Walencjański klops

Relacje Ander @22.02.2017

Królewscy przegrali na Estadio Mestalla z Valencią 1:2 po golach Zazy oraz Orellany, którzy ukąsili ekipę Zidane'a już w pierwszych dziesięciu minutach spotkania. Dla Realu za to na kilkadziesiąt sekund przed przerwą trafił Cristiano, lecz to na Nietoperze nie wystarczyło.

Ostatni komentarz: "Gdzie jest, ku.wa, typer?" - ElGreco

7
Książe Walii wraca z golem, Real pokonuje Espanyol

Relacje Ander @18.02.2017

Real Madryt pokonał Espanyol Barcelona 2:0 po golach autorstwa Alvaro Moraty oraz wracającego po kontuzji Garetha Bale'a. Królewscy prezentowali się przyzwoicie i nie pozwalali rywalom na jakiekolwiek akcje ofensywne, utrzymując kontrolę nad spotkaniem przez pełne dziewięćdziesiąt minut.

Ostatni komentarz: "Super,ale najbardziej mnie martwi to że CR7 gul skoczył po tym golu:(" - bruce_leee

2
Udana remontada i jeden z najlepszych meczów w sezonie

Relacje Ander @15.02.2017

Królewscy po pierwszych pokonali Napoli 3:1 mimo, że do 18. minuty z prowadzenia cieszyli się goście za sprawą uderzenia Insigne. Dla Królewskich trafiali za to Benzema, Kroos i Casemiro i to gol tego ostatniego zasługuje na szczególne uznanie.

Ostatni komentarz: "trzeba dużo udostępniać, na facebooku, gdzie sie tylko da i może uda się ściągnać tutaj użytkowników, ale wtedy gdyby już przyszli to trzeba też..." - TheDan

11
Mecz do zapomnienia

Relacje Ander @11.02.2017

Real Madryt wygrał z CA Osasuną 3:1 po golach Cristiano, Isco oraz Vazqueza. Sam mecz był bardzo przeciętny i i jedynym wydarzeniem, którą kibice zapamiętają, będzie koszmarna kontuzja Tano Bonnina, który doznał otwartego złamania nogi.

Ostatni komentarz: "Strasznie męczy oglądanie kolejnego meczu gdzie gramy tak nieudolnie. Pierw było że mecze co trzy i zmęczenie, a teraz co dwa tygodnie przerwy -..." - Wronek

2
Pewne zwycięstwo i partidazo Kovačicia

Relacje Ander @29.01.2017

Real Madryt pokonał ekipę Realu Sociedad 3:0 po golach Kovačicia, Ronaldo oraz Moraty. Podopieczni Zidane'a przed przerwą spisywali się mizernie, jednak druga połowa w pełni zrekompensowała widowisko. Dzięki temu zwycięstwu Los Blancos odskoczyli od Barcelony i Sevilli na cztery oczka.

Ostatni komentarz: "Wynik świetny, ale gra, szczególnie w ofensywie zostawia jeszcze wiele do życzenia" - Wronek

3
Adios Copa del Rey...

Relacje Ander @25.01.2017

Real Madryt zremisował 2:2 z Celtą Vigo. Przed przerwą bramkę samobójczą zaliczył Danilo, za to po przerwie na bramkę Cristiano odpowiedział Daniel Wass, powodując, że gol Vazqueza z doliczonego czasu gry nie wystarczył do tego, by wyeliminować gospodarzy z Vigo.

Ostatni komentarz: "Z taką skutecznościa to nie ma się co dziwić" - Wronek

8
Przełamanie Realu z dubletem Ramosa w tle

Relacje Ander @21.01.2017

Królewscy pokonali Malagę 2:1. Dla podopiecznych Zizou dwukrotnie trafił Ramos, za to dla gości bramkę strzelił Juanpi. Niestety, już w 25. minucie z powodu kontuzji plac gry opuścić musiał Marcelo, dołączając tym samym do długiej listy nieobecnych.

Ostatni komentarz: "Jakbyś mógł dać linka do tego programu sopcast to było by fajnie bo ze strony producenta nie chce sie pobierać." - FanRealu

7
Zidane, mamy problem

Relacje Ander @18.01.2017

Real Madryt zupełnie zawiódł w pierwszym spotkaniu ćwierćfinału Copa del Rey z Celtą Vigo, przegrywając 1:2. Gra Królewskich była jałowa, za to goście z Galicji perfekcyjnie wypunktowali błędy gospodarzy. Ten wynik maksymalnie komplikuje mecz rewanżowy, który będzie miał miejsce już na wyjeździe.

Ostatni komentarz: "Tragiczny mecz, tragiczny Ronaldo (na ten moment to się nawet na wchodzenie z ławki nie nadaje)." - Wronek

7
Sevilla przerywa serię Królewskich

Relacje Ander @15.01.2017

Real Madryt przegrał w dzisiejszym spotkaniu 1:2 z Sevillą. Dla Los Blancos z rzutu karnego trafił Cristiano Ronaldo, za to po dośrodkowaniu Sarabii piłkę do własnej bramki wpakował Sergio Ramos, a w ostatnich sekundach z dystansu trafił Jovetić.

Ostatni komentarz: "Celta jest mocniejsza, haha." - Maestro

8
Real zmiażdżył Granadę

Relacje Ander @07.01.2017

Królewscy wygrali z Granadą aż 5:0. Dwa gole zaliczył Isco, za to po trafieniu dołożyli Benzema, Cristiano oraz Casemiro. Co się tyczy samej gry, podopieczni Zidane'a całkowicie stłamsili rywali z Andaluzji i zaprezentowali się równie okazale, co kilka dni temu w spotkaniu Pucharu Króla.
Świetne wejście w Nowy Rok

Relacje Ander @04.01.2017

Real Madryt pokonał Sevillę 3:0 w pierwszym meczu 1/8 finału Copa del Rey. Dwa gole zdobył James, a do tego trafienie dołożył Varane. Los Blancos świetnie wykorzystali błędy rywali, za to Kiko Casilla dwukrotnie uratował ekipę broniąc w sytuacjach sam na sam.
Królewscy Klubowymi Mistrzami Świata; hat-trick Cristiano

Relacje Ander @18.12.2016

Real Madryt po dogrywce pokonał 4:2 Kashimę Antlers. Dla Los Blancos trafiali Benzema oraz Cristiano (3), za to dla Japończyków dwukrotnie strzelił Shiwasaki.

Ostatni komentarz: "Mistrzowie Europy, Mistrzowie Świata ...wracamy na tron, tam gdzie nasze miejsce. Dla mnie piłkarzem nr tych mistrzostw był Modrić." - orfik11

3
Awans do finału w minimalistycznym stylu

Relacje Ander @15.12.2016

Real Madryt pokonał 2:0 ekipę Club America po golach Karima Benzemy i Cristiano Ronaldo. Podopieczni Zidane'a statycznie i tworzyli sobie mało okazji podbramkowych, ale w ostatnich akcjach każdej z połów byli w stanie trafić do siatki rywali. W finale Królewscy zmierzą się z japońską Kashimą.

Ostatni komentarz: "Aaaa, juz szukacie dziury w calym. Spokojny mecz, spokojny wynik, awans do finalu i tyle. W niedziele po puchar. Vamos.!!!" - ElGreco

1
Cesarz znowu ratuje Królewskich, status quo utrzymany

Relacje Ander @10.12.2016

Real Madryt pokonał 3:2 Deportivo La Coruna po golach Moraty, Mariano oraz Ramosa, który trafił w doliczonym czasie gry, ,co staje się już chyba tradycją. Królewskich należy pochwalić za grę do końca, ponieważ przeprowadzili remontadę po tym, jak były gracz Los Blancos, Joselu, dwukrotnie pokonał Keylora Navasa.

Ostatni komentarz: "To co ten człowiek wyprawia to jest jakiś cud. Tego nie da się nauczyć. To trzeba mieć. Emperador Sergio Ramos." - orfik11

5
Dublet Benzemy nie wystarczył, Borussia wygrywa grupę

Relacje Ander @07.12.2016

Real Madryt zremisował 2:2 z Borussią Dortmund. Dwa gole dla Realu ustrzelił Karim Benzema, ale goście nie poddali się i po bramkach Aubameyanga i Reusa dali gościom zwycięski remis, dzięki któremu wygrali grupę.

Ostatni komentarz: "Jak kanałami przedrzeć się do finału. To już przecież było rok temu. Nic dwa razy się nie zdarza." - Maestro

3
Real nadal niepokonany!

Relacje Darszt93 @03.12.2016

Real Madryt zremisował z Barceloną na Camp Nou 1:1. Bramki strzelali: Luis Suarez dla Barcelony oraz Sergio Ramos dla Królewskich.

Ostatni komentarz: "Spalony, spalony. I to cale 16 centymetrow. Rok temu jak Real gral w tym katalonskim burdelu Bale strzelil gola a gwizdek wypatrzyl spalonego i..." - ElGreco

7
Obowiązek przed Klasykiem wypełniony

Relacje Darszt93 @30.11.2016

Real Madryt pokonał Cultural Leonesa 6-1, w rewanżowym starciu Pucharu Króla. Gole dla Królewskich strzelali Mariano, James oraz Enzo Zidane.

Ostatni komentarz: "Obiecująco na pewno , ale i tak widzę dla Niego tylko wypożyczenie do klubu najlepiej hiszpańskiego oby ograł sie z La ligą , bo potencjał jest..." - krisu96

3
Bezbarwny Real pokonuje Gijon

Relacje Ander @26.11.2016

Real Madryt wygrał 2:1 ze Sportingiem Gijon po dwóch trafieniach autorstwa Cristiano Ronaldo. Goście za to na kilka minut przed zmianą stron złapali kontakt za sprawą gola Carmony, który wykorzystał błąd Modricia i nierówną grę Los Blancos. Dodatkowo Królewscy mieli furę szczęścia w 78. minucie, kiedy to Cop przestrzelił karnego.

Ostatni komentarz: "Ważne że 3 pkt zostały w Madrycie ! HM" - krisu96

2
Minimalistyczni Los Blancos pokonują Sporting

Relacje Ander @22.11.2016

Real Madryt wygrał 2:1 w piątym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów ze Sportingiem CP. Gole dla gości z Madrytu zanotowali Varane i Benzema, za to dla ekipy Portugalii trafił Adrien Silva. Sam mecz pozostawia dużo do życzenia, a minimalistyczna gra nieomal skończyła się stratą punktów.
Cristiano nokautuje Los Colchoneros

Relacje Ander @19.11.2016

Królewscy pewnie pokonali Atletico Madryt po hat-tricku autorstwa Cristiano Ronaldo, który zaliczył najlepszy występ w tym sezonie i wraz z Isco był najlepszym graczem na murawie. Dzisiejszy wynik powoduje, że podopieczni Zizou odskoczyli od Barcelony na 4 punkty.

Ostatni komentarz: "Cały zespół świetnie się spisał , Cris z odrobiną szczęścia zrobił swoje ale to fenomenalna gra całej ekipy pozwoliła na taki wynik , teraz czas na..." - krisu96