Zapraszamy do pierwszej części quizu o skrzydłowym reprezentacji Portugalii i Realu Madryt,... ROZWIĄŻ QUIZ
Relacje
MAMY TO! REAL MISTRZEM HISZPANII!

Relacje Cezary @21.05.2017

Nie zdarzył się cud na La Rosaleda. Real zgodnie z planem pokonał Malagę 2:0 i zdobył mistrzostwo LaLiga!

Ostatni komentarz: "Jeszcze juve zjechać i koniec sezonu ;D" - Brayan

4
Do ostatniego tchu... !

Relacje Darszt93 @17.05.2017

Real wygrywa w Galicji 1-4 i pewnie zgarnia przedostatnią pulę punktową w tegorocznym sezonie ligowym. Królewscy wracają tym samym na pozycję lidera i mają trzy punkty przewagi nad drugą Barceloną.
Real w finale!

Relacje Darszt93 @10.05.2017

Królewscy przegrali co prawda 2-1 w rewanżowym starciu na Vicente Calderon, ale dzięki zaliczce z pierwszego meczu mogą cieszyć się z kolejnego awansu do finału Champions League.

Ostatni komentarz: "Ja bym się pokusił o tezę, że Danilo nie zagrał źle. Owszem, w paru sytuacjach był elektryczny np. druga połowa gdzie piłkę dostał Carrasco. Ale..." - zenek1287

3
Pewne zwycięstwo na andaluzyjskiej ziemi

Relacje Darszt93 @06.05.2017

Real Madryt wygrał z Granadą 4-0, w meczu 36. kolejki La Liga. Gospodarze nie mieli dziś nic do powiedzenia, a podopieczni Zizou w pełni kontrolowali to, co działo się na murawie. Po dublecie zaliczyli dziś Morata i James.

Ostatni komentarz: "Trzy kroki do tronu, piec do nieba." - ElGreco

2
Pogrom na Bernabeu! Król znowu zachwycił!

Relacje Darszt93 @02.05.2017

Królewscy pokonali odwiecznego rywala w pierwszym spotkaniu półfinałowym, tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Mecz był nieprawdopodobnie intensywny i ciekawy dla oka, a Real pokazał się ze świetnej strony!

Ostatni komentarz: "Jednak 400. Moj blad w obliczeniach :)" - ElGreco

8
Marcelo bohaterem Realu!

Relacje Cezary @29.04.2017

W niezwykle emocjonującym spotkaniu na Santiago Bernabeu, Real Madryt po bramkach Cristiano Ronaldo i Marcelo pokonał Valencię 2:1, pozostając tym samym w walce o mistrzostwo!

Ostatni komentarz: "To chyba oczywiste że Benz ława.Razem z Asensio powinni wchodzić w pdst. Gra słabiutka/Gdyby nie błysk Moraty nie było by z czego ugrać." - bruce_leee

4
Obowiązek wypełniony!

Relacje Darszt93 @26.04.2017

Real Madryt pokonał na El Riazor Deportivo 2-6 i prawidłowo odpowiedział na to, co zrobiła dziś wieczorem Barcelona. Bramki dla Królewskich strzelali Morata, James (dwie), Lucas, Isco i Casemiro.

Ostatni komentarz: "Dali rade, choc powinna byc dwucyfrowka. Ale, nie mozna miec wszystkiego. Na Valencje ten sam sklad poprosze." - ElGreco

1
Finał dla Barcelony. Mecz godny Klasyku.

Relacje Darszt93 @23.04.2017

Real przegrywa z Barceloną na własnym boisku 2-3 i traci fotel lidera La Liga. Królewscy walczyli do ostatniej minuty o zwycięstwo mimo że mecz kończyli w dziesiątkę.

Ostatni komentarz: "Gówno nie dobry mecz z naszej strony .Od Ronaldo piłka obijała się jak od ściany,Bale piach,po co go puszczał,Benzema ?????? Do żyda od zaraz.Ramos..." - bruce_leee

8
Udało się!

Udało się!

Relacje Wilqu12 @18.04.2017

Po ciężkim i trudnym spotkaniu Królewskim udało awansować się do półfinału Ligi Mistrzów.

Ostatni komentarz: "To był taki mecz, że lepiej było nie mrugać żeby czegoś nie przegapić. HALA MADRID" - aniaav

4
Wygrana rzutem na taśmę! Partidazo Isco!

Relacje Darszt93 @15.04.2017

Real wygrywa na El Molinon ze Sportingiem Gijon 3-2, w meczu 32. kolejki La Liga. Losy spotkania ważyły się do ostatnich minut, a bohaterem został Isco, strzelec dwóch goli dla Realu!

Ostatni komentarz: "Zauważyłem taką zależność, że jeśli tylko Carvajal nie gra, to idzie nam słabo :/ Zwycięstwo zasłużone, ale nie powinno być takich męczarni." - sebastiank97

3
Cristiano znowu ucisza Allianz Arene!

Relacje Darszt93 @12.04.2017

Real Madryt pokonał Bayern Monachium w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów. Obie bramki dla Królewskich zdobył niezawodny Cristiano Ronaldo!

Ostatni komentarz: "Kto by pomyślał że będę czuł niedosyt po zwycięstwie w Monachium. W drugiej połowie powinniśmy jeszcze wpakować przynajmniej ze dwie bramki, szanse..." - Wronek

11
Niewykorzystane okazje...

Relacje Darszt93 @08.04.2017

Real zremisował z Atletico w derbach Madrytu, rozgrywanych w ramach 31. kolejki La Liga, 1-1. Wynik jest rozczarowaniem dla piłkarzy Królewskich, bo przez większą część spotkania byli oni stroną dominującą.

Ostatni komentarz: "Oj słabo kolejny taki mecz ,a niedługo mecz z bayernem ,a ten rozbił bvb 4-1.Mam nadzieje że real zagra w tym mecz jak pierwszą połowe z atletico I..." - Krzysiek

9
Dwa gole w końcówce i zwycięstwo na Bernabeu!

Relacje Cezary @02.04.2017

W meczu 29. kolejki Primera Division Real Madryt wygrał na Santiago Bernabeu z Deportivo Alaves 3-0.
Trzy punkty po zaciętym boju!

Relacje Darszt93 @18.03.2017

Real Madryt wygrał na San Mames z Athletikiem Bilbao 1-2, w meczu 28. kolejki LaLiga. Chociaż spotkanie było bardzo nerwowe, to należy cieszyć się z trzech punktów na tym trudnym obiekcie.

Ostatni komentarz: "I pieknie jest. Tylko sedzia troche nie dal rady, ale to w Hiszpanii norma." - ElGreco

2
Wezuwiusz nie eksplodował! Królewscy w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Relacje Darszt93 @07.03.2017

Real Madryt pokonuje SSC Napoli 1-3 na Stadio San Paolo i melduje się w ćwierćfinale. Emocji na pewno nie zabrakło, a sama gra Królewskich pozostawiała wiele do życzenia.

Ostatni komentarz: "Sergio gdyby nie ty .to kto by nam dał ćwierćfinał" - mietus12

10
Remis mimo przeciwności losu

Relacje Ander @01.03.2017

Real Madryt zremisował 3:3 z UD Las Palmas. Wynik otworzył Isco, ale potem trafiali goście: Tana, Viera i Boateng, przez co 2 gole z końcówki Cristiano pozwoliły tylko na remis. Głównym aktorem tego spotkania był jednak sędzia Borbalan, który nie uznał dwóch prawidłowych bramek Królewskich oraz odgwizdał spalonego Isco w sytuacji sam na sam.

Ostatni komentarz: "Parodia nie Real Madryt. Parodia nie sędzia." - Wronek

6
Madrycka remontada głową Moratową

Relacje Ander @26.02.2017

Real Madryt pokonał na wyjeździe Villarreal 2:3, odrabiając w pół godziny dwubramkową stratę, notując tym samym klasyczną remontadę. Gole dla gospodarzy zdobyli Trigueros oraz Bakambu, za to dla podopiecznych Zidane'a trafili Bale, Cristiano oraz Morata.

Ostatni komentarz: "Villareal to jeden z najtrudniejszych przeciwników w La Liga i zdobyte tu 3 punkty są niezwykle cenne. Mam nadzieję, że Zizou przejrzy na oczy i..." - Cyngiel

4
Walencjański klops

Relacje Ander @22.02.2017

Królewscy przegrali na Estadio Mestalla z Valencią 1:2 po golach Zazy oraz Orellany, którzy ukąsili ekipę Zidane'a już w pierwszych dziesięciu minutach spotkania. Dla Realu za to na kilkadziesiąt sekund przed przerwą trafił Cristiano, lecz to na Nietoperze nie wystarczyło.

Ostatni komentarz: "Gdzie jest, ku.wa, typer?" - ElGreco

7
Książe Walii wraca z golem, Real pokonuje Espanyol

Relacje Ander @18.02.2017

Real Madryt pokonał Espanyol Barcelona 2:0 po golach autorstwa Alvaro Moraty oraz wracającego po kontuzji Garetha Bale'a. Królewscy prezentowali się przyzwoicie i nie pozwalali rywalom na jakiekolwiek akcje ofensywne, utrzymując kontrolę nad spotkaniem przez pełne dziewięćdziesiąt minut.

Ostatni komentarz: "Super,ale najbardziej mnie martwi to że CR7 gul skoczył po tym golu:(" - bruce_leee

2
Udana remontada i jeden z najlepszych meczów w sezonie

Relacje Ander @15.02.2017

Królewscy po pierwszych pokonali Napoli 3:1 mimo, że do 18. minuty z prowadzenia cieszyli się goście za sprawą uderzenia Insigne. Dla Królewskich trafiali za to Benzema, Kroos i Casemiro i to gol tego ostatniego zasługuje na szczególne uznanie.

Ostatni komentarz: "trzeba dużo udostępniać, na facebooku, gdzie sie tylko da i może uda się ściągnać tutaj użytkowników, ale wtedy gdyby już przyszli to trzeba też..." - TheDan

11
Mecz do zapomnienia

Relacje Ander @11.02.2017

Real Madryt wygrał z CA Osasuną 3:1 po golach Cristiano, Isco oraz Vazqueza. Sam mecz był bardzo przeciętny i i jedynym wydarzeniem, którą kibice zapamiętają, będzie koszmarna kontuzja Tano Bonnina, który doznał otwartego złamania nogi.

Ostatni komentarz: "Strasznie męczy oglądanie kolejnego meczu gdzie gramy tak nieudolnie. Pierw było że mecze co trzy i zmęczenie, a teraz co dwa tygodnie przerwy -..." - Wronek

2
Pewne zwycięstwo i partidazo Kovačicia

Relacje Ander @29.01.2017

Real Madryt pokonał ekipę Realu Sociedad 3:0 po golach Kovačicia, Ronaldo oraz Moraty. Podopieczni Zidane'a przed przerwą spisywali się mizernie, jednak druga połowa w pełni zrekompensowała widowisko. Dzięki temu zwycięstwu Los Blancos odskoczyli od Barcelony i Sevilli na cztery oczka.

Ostatni komentarz: "Wynik świetny, ale gra, szczególnie w ofensywie zostawia jeszcze wiele do życzenia" - Wronek

3
Adios Copa del Rey...

Relacje Ander @25.01.2017

Real Madryt zremisował 2:2 z Celtą Vigo. Przed przerwą bramkę samobójczą zaliczył Danilo, za to po przerwie na bramkę Cristiano odpowiedział Daniel Wass, powodując, że gol Vazqueza z doliczonego czasu gry nie wystarczył do tego, by wyeliminować gospodarzy z Vigo.

Ostatni komentarz: "Z taką skutecznościa to nie ma się co dziwić" - Wronek

8
Przełamanie Realu z dubletem Ramosa w tle

Relacje Ander @21.01.2017

Królewscy pokonali Malagę 2:1. Dla podopiecznych Zizou dwukrotnie trafił Ramos, za to dla gości bramkę strzelił Juanpi. Niestety, już w 25. minucie z powodu kontuzji plac gry opuścić musiał Marcelo, dołączając tym samym do długiej listy nieobecnych.

Ostatni komentarz: "Jakbyś mógł dać linka do tego programu sopcast to było by fajnie bo ze strony producenta nie chce sie pobierać." - FanRealu

7
Zidane, mamy problem

Relacje Ander @18.01.2017

Real Madryt zupełnie zawiódł w pierwszym spotkaniu ćwierćfinału Copa del Rey z Celtą Vigo, przegrywając 1:2. Gra Królewskich była jałowa, za to goście z Galicji perfekcyjnie wypunktowali błędy gospodarzy. Ten wynik maksymalnie komplikuje mecz rewanżowy, który będzie miał miejsce już na wyjeździe.

Ostatni komentarz: "Tragiczny mecz, tragiczny Ronaldo (na ten moment to się nawet na wchodzenie z ławki nie nadaje)." - Wronek

7
Sevilla przerywa serię Królewskich

Relacje Ander @15.01.2017

Real Madryt przegrał w dzisiejszym spotkaniu 1:2 z Sevillą. Dla Los Blancos z rzutu karnego trafił Cristiano Ronaldo, za to po dośrodkowaniu Sarabii piłkę do własnej bramki wpakował Sergio Ramos, a w ostatnich sekundach z dystansu trafił Jovetić.

Ostatni komentarz: "Celta jest mocniejsza, haha." - Maestro

8
Real zmiażdżył Granadę

Relacje Ander @07.01.2017

Królewscy wygrali z Granadą aż 5:0. Dwa gole zaliczył Isco, za to po trafieniu dołożyli Benzema, Cristiano oraz Casemiro. Co się tyczy samej gry, podopieczni Zidane'a całkowicie stłamsili rywali z Andaluzji i zaprezentowali się równie okazale, co kilka dni temu w spotkaniu Pucharu Króla.
Świetne wejście w Nowy Rok

Relacje Ander @04.01.2017

Real Madryt pokonał Sevillę 3:0 w pierwszym meczu 1/8 finału Copa del Rey. Dwa gole zdobył James, a do tego trafienie dołożył Varane. Los Blancos świetnie wykorzystali błędy rywali, za to Kiko Casilla dwukrotnie uratował ekipę broniąc w sytuacjach sam na sam.
Królewscy Klubowymi Mistrzami Świata; hat-trick Cristiano

Relacje Ander @18.12.2016

Real Madryt po dogrywce pokonał 4:2 Kashimę Antlers. Dla Los Blancos trafiali Benzema oraz Cristiano (3), za to dla Japończyków dwukrotnie strzelił Shiwasaki.

Ostatni komentarz: "Mistrzowie Europy, Mistrzowie Świata ...wracamy na tron, tam gdzie nasze miejsce. Dla mnie piłkarzem nr tych mistrzostw był Modrić." - orfik11

3
Awans do finału w minimalistycznym stylu

Relacje Ander @15.12.2016

Real Madryt pokonał 2:0 ekipę Club America po golach Karima Benzemy i Cristiano Ronaldo. Podopieczni Zidane'a statycznie i tworzyli sobie mało okazji podbramkowych, ale w ostatnich akcjach każdej z połów byli w stanie trafić do siatki rywali. W finale Królewscy zmierzą się z japońską Kashimą.

Ostatni komentarz: "Aaaa, juz szukacie dziury w calym. Spokojny mecz, spokojny wynik, awans do finalu i tyle. W niedziele po puchar. Vamos.!!!" - ElGreco