Rivalo Zakłady Sportowe
Relacje
Główka Bale'a daje 3 punkty

Relacje Ander @30.04.2016

Królewscy w 36. kolejce La Liga pokonali Real Sociedad San Sebastian 1:0 po golu Garetha Bale'a z 80. minuty. Los Blancos długimi fragmentami nie mogli wpakować piłki do siatki rywali, ponieważ albo brakowało precyzji, albo świetnie radził sobie Geronimo Rulli.

Ostatni komentarz: "Cieszą 3 pkt. Wiedziałem, że będzie ciężko." - simon24@vp.pl

6
Piłkarskie szachy zakończone bezbramkowym remisem

Relacje Ander @26.04.2016

Pierwsze starcie w półfinale Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City i Realem Madryt nie przyniosło bramek oraz długimi fragmentami zbyt wielkich dawek emocji. Najlepszą okazję na gola miał w 83. minucie Pepe, ale uderzył wprost w Harta z kilku metrów.

Ostatni komentarz: "Pierwsza połowa to porażka nie mogli się utrzymać przy piłce, dobrze, że w drugiej połowie przycisnęli, ale szkoda, że bez goli." - simon24@vp.pl

5
Remontada na Vallecas!

Relacje Ander @23.04.2016

Królewscy pokonali 3:2 Rayo Vallecano w ramach 35. kolejki La Liga, mimo że po pierwszym kwadransie przegrywali już dwoma bramkami (autorstwa Embarby i Miku). Dla Realu trafili za to Gareth Bale (2) i Lucas Vazquez.

Ostatni komentarz: "Jak mozna dać sobie wbić dwa gole w kwadrans. To jest karygodne. Lucas po raz kolejny pokazał, że jest super zmiennikiem, to jest nasz taki dwunasty..." - simon24@vp.pl

8
Żółta Łódź Podwodna zatopiona. Walka o Ligę trwa

Relacje Ander @20.04.2016

Real Madryt wygrał z Villarreal 3:0 po golach Karima Benzemy, Lucasa Vazqueza i Luki Modricia. Niestety, ale spotkania nie zdołał dokończyć Cristiano, przez co Królewscy kończyli mecz w dziesiątkę. Swoje spotkania wygrały również Barcelona i Atletico, przez co został utrzymany ligowy status quo.

Ostatni komentarz: "Benzema ja zwykle otwiera spotkanie. Myślałem, że będize ciężej, ale udało im się. Ważne 3 pkt tylko teraz co z Crisem." - simon24@vp.pl

4
Królewscy spokojnie pokonują Getafe

Relacje Ander @16.04.2016

Getafe przegrało u siebie z Los Blancos 1:5, a na listę strzelców wpisali się Sarabia, Benzema, Isco, Bale, James i Cristiano. Podopieczni Zidane'a nie forsowali gry, mając na uwadze środowe starcie z Villarreal, ale i tak bez większych problemów zdobyli 3 punkty.

Ostatni komentarz: "Naprawdę ? A kto by nie chciał grać w 1 składzie ? jeszcze w takiej drużynie nie daje już minusa ale jednak :D . Co do meczu to naprawdę przyzwoicie..." - HalaMadrid1902

6
La Bestia Cristiano i udana remontada!!!

Relacje Ander @12.04.2016

Real Madryt pokonał 3:0 VFL Wolfsburg w ramach rewanżowego spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzów. Wszystkie trzy gole dla Realu to dzieło Cristiano Ronaldo, który trafiałw 15., 17. i 77. minucie.

Ostatni komentarz: "Genialne spotkanie całego zespołu i awans jest nasz." - simon24@vp.pl

12
Królewscy pewnie pokonują Eibar

Relacje Ander @09.04.2016

Los Blancos wygrali z SD Eibar 4:0 po golach Jamesa, Vazqueza, Cristiano i Jesé. Podopieczni Zidane'a niepodzielnie rządzili na boisku i prezentowali przy tym atrakcyjny futbol.

Ostatni komentarz: "Podobała mi się szybka gra Królewskich. Isco, Cristiano, James zagrali dobrze z przodu ale najlepiej chyba Vazquez" - kamilx191x

8
Powrót niemieckiej klątwy, Wilki pokąsały Królewskich

Relacje Ander @06.04.2016

Real Madryt niespodziewanie przegrał 0:2 z Wolfsburgiem po golach Ricardo Rodrigueza i Arnolda. Na początku meczu nie popisał się sędzia, który nie uznał prawidłowego gola Cristiano oraz nie odgwizdał karnego po ewidentnym przewinieniu na Bale'u. Mimo tego, Los Blancos zagrali bardzo słabo i ostatecznie Niemcy mogli wygrać nawet wyżej.

Ostatni komentarz: "Danilo powinnien grać w rezerwach i to koniec na jego temat. Carvajal z wyjściowej 11-stki nie powinnien wgl wychodzić, a Casemiro szkoda, że nie..." - kamilx191x

23
Camp Nou zdobyte!

Relacje Ander @02.04.2016

Real Madryt pokonał Barcelonę 2:1 w 31. kolejce La Ligi po golach Benzemy i Cristiano. Wynik za to w 55. minucie otworzył Pique. Królewscy kończyli mecz w dziesiątkę po tym, jak dwie żółte kartki, a w rezultacie czerwoną, otrzymał Sergio Ramos.

Ostatni komentarz: "Wracaj do szkoły na lekcję polskiego" - Wronek

28
Wielki comeback Benzemy, okazały triumf nad Sevillą

Relacje Ander @20.03.2016

Real Madryt wygrał 4:0 z Sevillą golach Benzemy, Cristiano, Bale'a i Jeségo. Do tego obie ekipy strzeliły prawidłowe gole, przy których arbiter odgwizdał spalonego, a także przestrzeliły po jednym rzucie karnym.

Ostatni komentarz: "Wraca Benzema Real od razu gra lepiej i ładniej. Po prostu to jest skok jakościowy gdy ten zawodnik jest na placu gry. Dobry mecz Kroosa." - simon24@vp.pl

5
Żenujący Real szczęśliwie wygrywa z Las Palmas

Relacje Ander @13.03.2016

Królewscy wygrali 2:1 z ekipą Las Palmas. Gole dla Los Blancos po dośrodkowaniach z rzutów rożnych zdobyli Sergio Ramos (czerwona kartka w 90. minucie) i Casemiro, a dla gospodarzy trafił Willian Jose.

Ostatni komentarz: "Przydziel LM i wyjazd do Monachium czy Manchasteru lub nie daj boże Barcelony i nas tam zgniotą." - simon24@vp.pl

10
Rzymianie pokonani

Relacje Ander @08.03.2016

Real Madryt wygrał 2:0 AS Romą w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Królewskim długo brakowało wykończenia, ale ostatecznie do siatki piłkę wpakowali Cristiano i James.

Ostatni komentarz: "Lucas V. o wiele lepszy o Jamesa to po pierwsze, a po drugie to świetny mecz Szczęsnego." - kamilx191x

6
Pogrom!

Pogrom!

Relacje Ander @05.03.2016

Real Madryt wygrał z Celtą Vigo 7:1 po golach Pepego, Cristiano (4), Jeségo i Bale'a. Królewscy rozegrali totalną drugą połowę, w której nie pozwolili gościom na niemalże cokolwiek.

Ostatni komentarz: "Te leszcze pokonały barsę we wrześniu czterema bramkami ..." - Fury

11
Ciudad de Valencia zdobyte

Relacje Ander @02.03.2016

Real Madryt wygrał 3:1 z Levante po golach Cristiano, samobóju Marino, będącym owocem uderzenia Mayorala, a także Isco. Dla gospodarzy trafił za to Deyverson.

Ostatni komentarz: "dosyć dobrze grali, pochwaliłbym Vazqueza" - kamilx191x

5
"Florentino, dimisión" i koniec Ligi

Relacje Ander @27.02.2016

Real Madryt przegrał 0:1 z Atletico Madryt po golu Antoine'a Griezmanna. Królewskim znów brakowało błysku, jednak za głównego aktora tego widowiska należy uznać sędziego Closa Gomeza, który najpierw nie wyrzucił z boiska Godina, a później nie podyktował ewidentnej jedenastki za faul na Danilo.

Ostatni komentarz: "Niby super szeroka kadra a jak przychodzi gonienie wyniku nie ma kto pociągnąć. Według mnie brakuje nam zmienników. Jese, który jest niby drugim..." - simon24@vp.pl

26
Andaluzyjska klątwa

Relacje Ander @21.02.2016

Dwie stuprocentowe okazje Malagi, zmarnowana szansa Jeségo, gol Cristiano ze spalonego,  niewykorzystany rzut karny Portugalczyka i ostatecznie wyrównanie Albentosy. Real znów traci punkty na wyjeździe, znów w Andaluzji...

Ostatni komentarz: "Klątwą ? I w meczu z Romą w pierwszej połowie też była klątwą ? Bez sensu..." - grym98

16
Cristiano i Jesé dają spokój

Relacje Ander @17.02.2016

Real Madryt wygrał 2:0 z AS Romą w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Obie bramki padły po zmianie stron, a ich autorami byli Cristiano Ronaldo i Jesé Rodriguez.

Ostatni komentarz: "Bardzo słaba pierwsza połowa, gdzie praktycznie nic przez 45 minut nie stworzyliśmy. Druga połowa już lepszea. Po golu Crisa Roma się trochę..." - simon24@vp.pl

15
Pierwszy egzamin zaliczony

Relacje Ander @13.02.2016

Real Madryt wygrał 4:2 z Athletikiem Bilbao po bramkach Cristiano (2), Jamesa i Kroosa. Dla gości trafił za to Eraso i Elustondo, Pierwsza bramka dla gości padła po katastrofalnym błędzie Varane'a, który dodatkowo w 83. minucie wyleciał z boiska za dwie żółte kartki.

Ostatni komentarz: "Prawdziwy pierwszy egzamin będzie z Romą i Atletico..." - grym98

4
Wymęczone zwycięstwo na Los Carmenes

Relacje Ander @07.02.2016

Królewscy w meczu 23. kolejki La Liga wygrali 2:1 z zespołem Granady po bramkach Karima Benzemy i Luki Modricia. Dla gospodarzy trafił za to El-Arabi.

Ostatni komentarz: "W końcu ktoś oprócz mnie zauważył słabiutką grę Isco..." - maciek100

5
Kolejna kanonada ekipy Zidane'a

Relacje Ander @31.01.2016

Real Madryt wygrał z Espanyolem 6:0 po bramkach Benzemy, Cristiano (3), Jamesa i samobóju Duarte, kontrolując całkowicie przebieg spotkania. Szczególnej urody był drugi gol Portugalczyka, który przypomniał wszystkim, że potrafi przedryblować rywala i kropnąć z dystansu.

Ostatni komentarz: "Mam nadzieję, że formę utrzymają do końca sezonu i co najważniejsze, w meczach z mocnymi rywalami. Nie mogę się doczekać spotkania z Romą, które..." - Popaj