10

Fernando Hierro - były hiszpański piłkarz Realu Madryt, legenda tego klubu, występujący na pozycji... ROZWIĄŻ QUIZ
Relacje
Kolejna wpadka

Relacje Ander @24.09.2016

Real Madryt zremisował 2:2 z Las Palmas, zaliczając tym samym drugi remis z rzędu. Dla Królewskich trafili Asensio oraz Benzema, za to ze strony gospodarzy na listę strzelców wpisali się Tana i Araujo.

Ostatni komentarz: "Chyba on całe życie machał tylko rękami? A co się stało? Skończył się Srealowi fart. Tyle w temacie. Zbieranina gwiazdek bez ładu i składu. W reprze..." - HAŁAMADRYT

15
Real nie zatopił Żółtej Łodzi Podwodnej

Relacje Ander @21.09.2016

Real Madryt zremisował 1:1 z Villarrealem. Wynik spotkania otworzył na chwilę przed przerwą Bruno Soriano, za to wyrównanie przyniósł Sergio Ramos. Na domiar złego, jeszcze w pierwszej połowie z powodu kontuzji plac gry opuścił Marcelo.

Ostatni komentarz: "tym bardziej bym go tam wysłał, niech szuka ;)" - Wronek

10
James i Benzema dają triumf Królewskim

Relacje Ander @18.09.2016

Los Blancos pokonali Espanyol 0:2 i pozostali jedyną drużyną z kompletem punktów w La Lidze. Wynik na kilkadziesiąt sekund przed zmianą stron otworzył James, za to po przerwie swoje premierowe trafienie dołożył Karim Benzema.
Morata i Cristiano ratują Królewskich

Relacje Ander @14.09.2016

Królewscy na otwarcie fazy grupowej Ligi Mistrzów wygrali 2:1 ze Sportingiem CP. Goście zaprezentowali bardzo mądry i dojrzały futbol i dopiero fenomenalny rzut wolny w wykonaniu Cristiano Ronaldo oraz główka Moraty w ostatnich sekundach meczu dały ekipie Zidane'a zwycięstwo.

Ostatni komentarz: "Zdecydowanie zgadzam się , Benzema był cieniem samego siebie , Alvaro wszedł i od razu gra z przodu się zmieniła" - krisu96

3
Bezproblemowe popołudniowe zwycięstwo

Relacje Ander @10.09.2016

Królewscy pokonali Osasunę Pampeluna 5:2 po golach Cristiano, Danilo, Ramosa, Pepego i Modricia. Podopieczni Zidane'a przez większość całkowicie dominowali nad rywalami i dopiero przy pięciobramkowym prowadzeniu wkradło się zbyt duże rozprężenie, przez co goście zdołali zmniejszyć rozmiary porażki.

1
Wygrana w bólach

Relacje Ander @27.08.2016

Real Madryt pokonał 2:1 Celtę Vigo po golach Alvaro Moraty i Toniego Kroosa. Piłkarze Zidane'a zaprezentowali się dziś dość przeciętnie i długimi fragmentami nie mogli przełamać defensywy ekipy z Galicji.

Ostatni komentarz: "Wygrana w bólach ale najważniejsze 3 punkty HM" - krisu96

1
Zwycięskie wejście w sezon

Relacje Ander @21.08.2016

Real Madryt pokonał 3:0 Real Sociedad w inauguracyjnej kolejce La Ligi po golach Garetha Bale'a (2) oraz Marco Asensio, którzy trafiali w 2., 40. i 94. minucie. Królewscy zaprezentowali się przyzwoicie i pokazali, że mogą być groźni nawet bez dwóch członków tridente BBC.

Ostatni komentarz: "dokładnie , teraz pytanie czy znajdzie się miejsce dla Cr7 Benza skoro Morata , Asensio tak świetnie grają heh :D" - krisu96

2
Real Madryt z Superpucharem Europy!

Relacje Ander @09.08.2016

Los Blancos pokonali Sevillę 3-2 w meczu o Superpuchar Europy. Wynik w 21. minucie otworzył fenomenalnym strzałem z dystansu Marco Asensio, potem strzelali podopieczni Jorge Sampaoliego, Franco Vazquez i Yevhen Konolplyanka, ale wyrównanie w doliczonym czasie gry zapewnił Sergio Ramos. Już w dogrywce świetną szarżą wynik ustalił Daniel Carvajal.

Ostatni komentarz: "Pierwszy zdobyty , pozostało 4 . Jazda !!!! HM" - krisu96

3
Skromne zwycięstwo w próbie generalnej

Relacje Ander @04.08.2016

Królewscy wygrali 1:0 w starciu przeciwko Bayernowi Monachium po golu Danilo. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando mistrzów Niemiec, ale po zmianie stron rywalizacja znacznie się wyrównała i ostatecznie szala przechyliła się na korzyść Los Blancos.

Ostatni komentarz: "Mega na plus gra Kovacicia, mega na plus gra Vazqueza, fajną zmianę dał Odegaard. Asensio dziś trochę mniej widoczny. Mariano okej ale widać u..." - Darszt93

1
Królewscy pokonują Chelsea; dublet Marcelo

Relacje Ander @30.07.2016

Real Madryt wygrał z Chelsea FC 3-2 po dwóch golach Marcelo i trafieniu Mariano Diaza. Podopieczni Zizou w pierwszej połowie zupełnie stłamsili londyńczyków i zaprezentowali bardzo dobry futbol. Dopiero zmiany w drugiej połowie pozwoliły Hazardowi na dwukrotne pokonanie Rubena Yaneza, co i tak nie wystarczyło do doprowadzenia do serii rzutów karnych.

Ostatni komentarz: "Pierwsza połowa super. Szkoda, że Isco nie mógł wystąpić ze względu na drobne problemy to samo Benzema. Morata musi się polepszyć, bo na razie nie..." - simon24@vp.pl

6
Porażka na inaugurację, cantenaros pokazali się z dobrej strony

Relacje Ander @28.07.2016

Los Blancos przegrali na inaugurację International Champions Cup z PSG 1:3 po golach Ikone i Meuniera (2). Dla Realu trafił za to Marcelo, który pewnie wykorzystał jedenastkę. Wszystkie gole padły do przerwy, za to po zmianie stron wychowankowie zaprezentowali się znacznie lepiej od ich starszych kolegów.

Ostatni komentarz: "Słabo to wyglądało jeśli chodzi o pierwszą połowę. Całkowicie zawiedli najlepsi. Wiadomo to jest pierwszy mecz w tym seoznie i trzeba liczyć, ze nasi..." - simon24@vp.pl

1
Real wygrywa w karnych!!! Mamy Undecimę!!!

Relacje Ander @28.05.2016

120 minut gry nie wystarczyło do tego, by wyłonić zwycięzcę finału Ligi Mistrzów - Los Blancos zremisowali 1:1 z Atletico Madryt. W rzutach karnych zaś lepsi okazali się podopieczni Zizou, którzy wygrali serię jedenastek 5:3.

Ostatni komentarz: "Wiadomo już co z Danim :/?" - Cyngiel

13
Cudu nie było, Real pokonuje Deportivo

Relacje Ander @14.05.2016

Królewscy w ostatniej kolejce sezonu 2015/2016 pokonali Deportivo La Coruna 2:0 po golach Cristiano Ronaldo. Niestety swoje spotkanie wygrała również Barcelona, przez co to ona wywalczyła mistrzostwo kraju.

Ostatni komentarz: "Jak to zwykle z realem bywa. Musimy gonić Barce i zazwyczaj nic z tego nie wynika. Kiedy będzie tak, że to my będziemy mieć przewagę na przykład w..." - simon24@vp.pl

5
Dreszczowiec na Bernabeu i bohater Casilla, Real przeskakuje Atletico

Relacje Ander @08.05.2016

Real Madryt wygrał 3:2 z Valencią po golach Cristiano (2) i Benzemy. Tymczasem w rozgrywanych równolegle starciach La Ligi Barcelona rozgromiła 5:0 Espanyol, zaś Atletico niespodziewanie uległo na wyjeździe Levante (2:1), dzięki czemu  Królewscy przeskoczyli Rojiblancos.

Ostatni komentarz: "Cieszą gole Benzemy i Ronaldo, gdzie obaj są po urazach. Nie zły mecz Jamesa. Piękne pożegnanie Arbeloi. Odchodzi prawdziwy Madritista." - simon24@vp.pl

6
Mamy finał!

Mamy finał!

Relacje Ander @04.05.2016

Real Madryt wygrał 1:0 z Manchesterem City w rewanżowym meczu półfinału Champions League. Jedynego gola strzelił Gareth Bale, który strzałem prawą nogą z 20. minuty przycelował w samo okienko.

Ostatni komentarz: "Obecność w finale musi Królewskich zbudować, bo Atletico zdecydowanie będzie bardzo chciało po raz pierwszy zdobyć puchar. Są w tym sezonie naprawdę..." - rad

9
Główka Bale'a daje 3 punkty

Relacje Ander @30.04.2016

Królewscy w 36. kolejce La Liga pokonali Real Sociedad San Sebastian 1:0 po golu Garetha Bale'a z 80. minuty. Los Blancos długimi fragmentami nie mogli wpakować piłki do siatki rywali, ponieważ albo brakowało precyzji, albo świetnie radził sobie Geronimo Rulli.

Ostatni komentarz: "Cieszą 3 pkt. Wiedziałem, że będzie ciężko." - simon24@vp.pl

6
Piłkarskie szachy zakończone bezbramkowym remisem

Relacje Ander @26.04.2016

Pierwsze starcie w półfinale Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City i Realem Madryt nie przyniosło bramek oraz długimi fragmentami zbyt wielkich dawek emocji. Najlepszą okazję na gola miał w 83. minucie Pepe, ale uderzył wprost w Harta z kilku metrów.

Ostatni komentarz: "Pierwsza połowa to porażka nie mogli się utrzymać przy piłce, dobrze, że w drugiej połowie przycisnęli, ale szkoda, że bez goli." - simon24@vp.pl

5
Remontada na Vallecas!

Relacje Ander @23.04.2016

Królewscy pokonali 3:2 Rayo Vallecano w ramach 35. kolejki La Liga, mimo że po pierwszym kwadransie przegrywali już dwoma bramkami (autorstwa Embarby i Miku). Dla Realu trafili za to Gareth Bale (2) i Lucas Vazquez.

Ostatni komentarz: "Jak mozna dać sobie wbić dwa gole w kwadrans. To jest karygodne. Lucas po raz kolejny pokazał, że jest super zmiennikiem, to jest nasz taki dwunasty..." - simon24@vp.pl

8
Żółta Łódź Podwodna zatopiona. Walka o Ligę trwa

Relacje Ander @20.04.2016

Real Madryt wygrał z Villarreal 3:0 po golach Karima Benzemy, Lucasa Vazqueza i Luki Modricia. Niestety, ale spotkania nie zdołał dokończyć Cristiano, przez co Królewscy kończyli mecz w dziesiątkę. Swoje spotkania wygrały również Barcelona i Atletico, przez co został utrzymany ligowy status quo.

Ostatni komentarz: "Benzema ja zwykle otwiera spotkanie. Myślałem, że będize ciężej, ale udało im się. Ważne 3 pkt tylko teraz co z Crisem." - simon24@vp.pl

4
Królewscy spokojnie pokonują Getafe

Relacje Ander @16.04.2016

Getafe przegrało u siebie z Los Blancos 1:5, a na listę strzelców wpisali się Sarabia, Benzema, Isco, Bale, James i Cristiano. Podopieczni Zidane'a nie forsowali gry, mając na uwadze środowe starcie z Villarreal, ale i tak bez większych problemów zdobyli 3 punkty.

Ostatni komentarz: "Naprawdę ? A kto by nie chciał grać w 1 składzie ? jeszcze w takiej drużynie nie daje już minusa ale jednak :D . Co do meczu to naprawdę przyzwoicie..." - HalaMadrid1902