10

Zapraszamy do rozwiązania Quizu o były zawodniku Królewskich i reprezentacji Hiszpanii. ROZWIĄŻ QUIZ
Relacje
Porażka na inaugurację, cantenaros pokazali się z dobrej strony

Relacje Ander @28.07.2016

Los Blancos przegrali na inaugurację International Champions Cup z PSG 1:3 po golach Ikone i Meuniera (2). Dla Realu trafił za to Marcelo, który pewnie wykorzystał jedenastkę. Wszystkie gole padły do przerwy, za to po zmianie stron wychowankowie zaprezentowali się znacznie lepiej od ich starszych kolegów.

Ostatni komentarz: "Słabo to wyglądało jeśli chodzi o pierwszą połowę. Całkowicie zawiedli najlepsi. Wiadomo to jest pierwszy mecz w tym seoznie i trzeba liczyć, ze nasi..." - simon24@vp.pl

1
Real wygrywa w karnych!!! Mamy Undecimę!!!

Relacje Ander @28.05.2016

120 minut gry nie wystarczyło do tego, by wyłonić zwycięzcę finału Ligi Mistrzów - Los Blancos zremisowali 1:1 z Atletico Madryt. W rzutach karnych zaś lepsi okazali się podopieczni Zizou, którzy wygrali serię jedenastek 5:3.

Ostatni komentarz: "Wiadomo już co z Danim :/?" - Cyngiel

13
Cudu nie było, Real pokonuje Deportivo

Relacje Ander @14.05.2016

Królewscy w ostatniej kolejce sezonu 2015/2016 pokonali Deportivo La Coruna 2:0 po golach Cristiano Ronaldo. Niestety swoje spotkanie wygrała również Barcelona, przez co to ona wywalczyła mistrzostwo kraju.

Ostatni komentarz: "Jak to zwykle z realem bywa. Musimy gonić Barce i zazwyczaj nic z tego nie wynika. Kiedy będzie tak, że to my będziemy mieć przewagę na przykład w..." - simon24@vp.pl

5
Dreszczowiec na Bernabeu i bohater Casilla, Real przeskakuje Atletico

Relacje Ander @08.05.2016

Real Madryt wygrał 3:2 z Valencią po golach Cristiano (2) i Benzemy. Tymczasem w rozgrywanych równolegle starciach La Ligi Barcelona rozgromiła 5:0 Espanyol, zaś Atletico niespodziewanie uległo na wyjeździe Levante (2:1), dzięki czemu  Królewscy przeskoczyli Rojiblancos.

Ostatni komentarz: "Cieszą gole Benzemy i Ronaldo, gdzie obaj są po urazach. Nie zły mecz Jamesa. Piękne pożegnanie Arbeloi. Odchodzi prawdziwy Madritista." - simon24@vp.pl

6
Mamy finał!

Mamy finał!

Relacje Ander @04.05.2016

Real Madryt wygrał 1:0 z Manchesterem City w rewanżowym meczu półfinału Champions League. Jedynego gola strzelił Gareth Bale, który strzałem prawą nogą z 20. minuty przycelował w samo okienko.

Ostatni komentarz: "Obecność w finale musi Królewskich zbudować, bo Atletico zdecydowanie będzie bardzo chciało po raz pierwszy zdobyć puchar. Są w tym sezonie naprawdę..." - rad

9
Główka Bale'a daje 3 punkty

Relacje Ander @30.04.2016

Królewscy w 36. kolejce La Liga pokonali Real Sociedad San Sebastian 1:0 po golu Garetha Bale'a z 80. minuty. Los Blancos długimi fragmentami nie mogli wpakować piłki do siatki rywali, ponieważ albo brakowało precyzji, albo świetnie radził sobie Geronimo Rulli.

Ostatni komentarz: "Cieszą 3 pkt. Wiedziałem, że będzie ciężko." - simon24@vp.pl

6
Piłkarskie szachy zakończone bezbramkowym remisem

Relacje Ander @26.04.2016

Pierwsze starcie w półfinale Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City i Realem Madryt nie przyniosło bramek oraz długimi fragmentami zbyt wielkich dawek emocji. Najlepszą okazję na gola miał w 83. minucie Pepe, ale uderzył wprost w Harta z kilku metrów.

Ostatni komentarz: "Pierwsza połowa to porażka nie mogli się utrzymać przy piłce, dobrze, że w drugiej połowie przycisnęli, ale szkoda, że bez goli." - simon24@vp.pl

5
Remontada na Vallecas!

Relacje Ander @23.04.2016

Królewscy pokonali 3:2 Rayo Vallecano w ramach 35. kolejki La Liga, mimo że po pierwszym kwadransie przegrywali już dwoma bramkami (autorstwa Embarby i Miku). Dla Realu trafili za to Gareth Bale (2) i Lucas Vazquez.

Ostatni komentarz: "Jak mozna dać sobie wbić dwa gole w kwadrans. To jest karygodne. Lucas po raz kolejny pokazał, że jest super zmiennikiem, to jest nasz taki dwunasty..." - simon24@vp.pl

8
Żółta Łódź Podwodna zatopiona. Walka o Ligę trwa

Relacje Ander @20.04.2016

Real Madryt wygrał z Villarreal 3:0 po golach Karima Benzemy, Lucasa Vazqueza i Luki Modricia. Niestety, ale spotkania nie zdołał dokończyć Cristiano, przez co Królewscy kończyli mecz w dziesiątkę. Swoje spotkania wygrały również Barcelona i Atletico, przez co został utrzymany ligowy status quo.

Ostatni komentarz: "Benzema ja zwykle otwiera spotkanie. Myślałem, że będize ciężej, ale udało im się. Ważne 3 pkt tylko teraz co z Crisem." - simon24@vp.pl

4
Królewscy spokojnie pokonują Getafe

Relacje Ander @16.04.2016

Getafe przegrało u siebie z Los Blancos 1:5, a na listę strzelców wpisali się Sarabia, Benzema, Isco, Bale, James i Cristiano. Podopieczni Zidane'a nie forsowali gry, mając na uwadze środowe starcie z Villarreal, ale i tak bez większych problemów zdobyli 3 punkty.

Ostatni komentarz: "Naprawdę ? A kto by nie chciał grać w 1 składzie ? jeszcze w takiej drużynie nie daje już minusa ale jednak :D . Co do meczu to naprawdę przyzwoicie..." - HalaMadrid1902

6
La Bestia Cristiano i udana remontada!!!

Relacje Ander @12.04.2016

Real Madryt pokonał 3:0 VFL Wolfsburg w ramach rewanżowego spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzów. Wszystkie trzy gole dla Realu to dzieło Cristiano Ronaldo, który trafiałw 15., 17. i 77. minucie.

Ostatni komentarz: "Genialne spotkanie całego zespołu i awans jest nasz." - simon24@vp.pl

12
Królewscy pewnie pokonują Eibar

Relacje Ander @09.04.2016

Los Blancos wygrali z SD Eibar 4:0 po golach Jamesa, Vazqueza, Cristiano i Jesé. Podopieczni Zidane'a niepodzielnie rządzili na boisku i prezentowali przy tym atrakcyjny futbol.

Ostatni komentarz: "Podobała mi się szybka gra Królewskich. Isco, Cristiano, James zagrali dobrze z przodu ale najlepiej chyba Vazquez" - kamilx191x

8
Powrót niemieckiej klątwy, Wilki pokąsały Królewskich

Relacje Ander @06.04.2016

Real Madryt niespodziewanie przegrał 0:2 z Wolfsburgiem po golach Ricardo Rodrigueza i Arnolda. Na początku meczu nie popisał się sędzia, który nie uznał prawidłowego gola Cristiano oraz nie odgwizdał karnego po ewidentnym przewinieniu na Bale'u. Mimo tego, Los Blancos zagrali bardzo słabo i ostatecznie Niemcy mogli wygrać nawet wyżej.

Ostatni komentarz: "Danilo powinnien grać w rezerwach i to koniec na jego temat. Carvajal z wyjściowej 11-stki nie powinnien wgl wychodzić, a Casemiro szkoda, że nie..." - kamilx191x

23
Camp Nou zdobyte!

Relacje Ander @02.04.2016

Real Madryt pokonał Barcelonę 2:1 w 31. kolejce La Ligi po golach Benzemy i Cristiano. Wynik za to w 55. minucie otworzył Pique. Królewscy kończyli mecz w dziesiątkę po tym, jak dwie żółte kartki, a w rezultacie czerwoną, otrzymał Sergio Ramos.

Ostatni komentarz: "Wracaj do szkoły na lekcję polskiego" - Wronek

28
Wielki comeback Benzemy, okazały triumf nad Sevillą

Relacje Ander @20.03.2016

Real Madryt wygrał 4:0 z Sevillą golach Benzemy, Cristiano, Bale'a i Jeségo. Do tego obie ekipy strzeliły prawidłowe gole, przy których arbiter odgwizdał spalonego, a także przestrzeliły po jednym rzucie karnym.

Ostatni komentarz: "Wraca Benzema Real od razu gra lepiej i ładniej. Po prostu to jest skok jakościowy gdy ten zawodnik jest na placu gry. Dobry mecz Kroosa." - simon24@vp.pl

5
Żenujący Real szczęśliwie wygrywa z Las Palmas

Relacje Ander @13.03.2016

Królewscy wygrali 2:1 z ekipą Las Palmas. Gole dla Los Blancos po dośrodkowaniach z rzutów rożnych zdobyli Sergio Ramos (czerwona kartka w 90. minucie) i Casemiro, a dla gospodarzy trafił Willian Jose.

Ostatni komentarz: "Przydziel LM i wyjazd do Monachium czy Manchasteru lub nie daj boże Barcelony i nas tam zgniotą." - simon24@vp.pl

10
Rzymianie pokonani

Relacje Ander @08.03.2016

Real Madryt wygrał 2:0 AS Romą w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Królewskim długo brakowało wykończenia, ale ostatecznie do siatki piłkę wpakowali Cristiano i James.

Ostatni komentarz: "Lucas V. o wiele lepszy o Jamesa to po pierwsze, a po drugie to świetny mecz Szczęsnego." - kamilx191x

6
Pogrom!

Pogrom!

Relacje Ander @05.03.2016

Real Madryt wygrał z Celtą Vigo 7:1 po golach Pepego, Cristiano (4), Jeségo i Bale'a. Królewscy rozegrali totalną drugą połowę, w której nie pozwolili gościom na niemalże cokolwiek.

Ostatni komentarz: "Te leszcze pokonały barsę we wrześniu czterema bramkami ..." - Fury

11
Ciudad de Valencia zdobyte

Relacje Ander @02.03.2016

Real Madryt wygrał 3:1 z Levante po golach Cristiano, samobóju Marino, będącym owocem uderzenia Mayorala, a także Isco. Dla gospodarzy trafił za to Deyverson.

Ostatni komentarz: "dosyć dobrze grali, pochwaliłbym Vazqueza" - kamilx191x

5
"Florentino, dimisión" i koniec Ligi

Relacje Ander @27.02.2016

Real Madryt przegrał 0:1 z Atletico Madryt po golu Antoine'a Griezmanna. Królewskim znów brakowało błysku, jednak za głównego aktora tego widowiska należy uznać sędziego Closa Gomeza, który najpierw nie wyrzucił z boiska Godina, a później nie podyktował ewidentnej jedenastki za faul na Danilo.

Ostatni komentarz: "Niby super szeroka kadra a jak przychodzi gonienie wyniku nie ma kto pociągnąć. Według mnie brakuje nam zmienników. Jese, który jest niby drugim..." - simon24@vp.pl