Zapraszamy do kolejnego quizu. Tym razem pod lupę wzięliśmy Keylora Navasa. ROZWIĄŻ QUIZ
Relacje
Obowiązek przed Klasykiem wypełniony

Relacje Darszt93 @30.11.2016

Real Madryt pokonał Cultural Leonesa 6-1, w rewanżowym starciu Pucharu Króla. Gole dla Królewskich strzelali Mariano, James oraz Enzo Zidane.

Ostatni komentarz: "Obiecująco na pewno , ale i tak widzę dla Niego tylko wypożyczenie do klubu najlepiej hiszpańskiego oby ograł sie z La ligą , bo potencjał jest..." - krisu96

3
Bezbarwny Real pokonuje Gijon

Relacje Ander @26.11.2016

Real Madryt wygrał 2:1 ze Sportingiem Gijon po dwóch trafieniach autorstwa Cristiano Ronaldo. Goście za to na kilka minut przed zmianą stron złapali kontakt za sprawą gola Carmony, który wykorzystał błąd Modricia i nierówną grę Los Blancos. Dodatkowo Królewscy mieli furę szczęścia w 78. minucie, kiedy to Cop przestrzelił karnego.

Ostatni komentarz: "Ważne że 3 pkt zostały w Madrycie ! HM" - krisu96

2
Minimalistyczni Los Blancos pokonują Sporting

Relacje Ander @22.11.2016

Real Madryt wygrał 2:1 w piątym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów ze Sportingiem CP. Gole dla gości z Madrytu zanotowali Varane i Benzema, za to dla ekipy Portugalii trafił Adrien Silva. Sam mecz pozostawia dużo do życzenia, a minimalistyczna gra nieomal skończyła się stratą punktów.
Cristiano nokautuje Los Colchoneros

Relacje Ander @19.11.2016

Królewscy pewnie pokonali Atletico Madryt po hat-tricku autorstwa Cristiano Ronaldo, który zaliczył najlepszy występ w tym sezonie i wraz z Isco był najlepszym graczem na murawie. Dzisiejszy wynik powoduje, że podopieczni Zizou odskoczyli od Barcelony na 4 punkty.

Ostatni komentarz: "Cały zespół świetnie się spisał , Cris z odrobiną szczęścia zrobił swoje ale to fenomenalna gra całej ekipy pozwoliła na taki wynik , teraz czas na..." - krisu96

6
Wynik znacznie lepszy niż gra

Relacje Ander @06.11.2016

Królewscy pokonali 3:0 Leganes po dwóch trafieniach Garetha Bale'a oraz golu Alvaro Moraty. Sama gra jednak była długimi fragmentami fatalna: podopieczni Zizou grali wolno, przewidywalnie, niedokładnie i bez żadnego pomysłu na grę, ale ostatecznie to indywidualne umiejętności przesądziły o triumfie.

Ostatni komentarz: "Świetnym dodatkiem do tego meczu jest informacja o nowej umowie z Ronaldo (do 2021!!!!). Boże, za jakie grzechy?" - Criss1990

5
Lekceważąca gra i wstydliwy wynik w Warszawie

Relacje Ander @02.11.2016

Królewscy zremisowali 3:3 z Legią Warszawa po golach Garetha Bale'a, Karima Benzemy oraz Mateo Kovacicia. Gospodarze do maksimum wykorzystali ignorancję Realu przy dwubramkowym prowadzeniu ekipy z Madrytu, co skończyło się wstydliwym wynikiem.

Ostatni komentarz: "Trzeba oddać to, że Legia zagrała genialny mecz pod względem skuteczności, można rzec że wykorzystali każdą z okazji do strzelenia gola... Mam jednak..." - Agust

14
Cristiano się przebudził, Alaves na tarczy

Relacje Ander @29.10.2016

Królewscy pokonali 4:1 z Deportivo Alaves. Wynik za sprawą Deyversona otworzyli gospodarze, ale później trafiali już tylko Cristiano (3) i Morata. Łyżką dziegciu w beczce miodu, poza straconym golem, pozostaje kontuzja Pepego, który opuścił plac gry już w pierwszej połowie.
Królewscy pokazali Cultural miejsce w szeregu

Relacje Ander @26.10.2016

Real Madryt pokonał 7:1 Cultural Leonesa. Bramki dla Królewskich zdobywali Gianni (samobój), Asensio (2), Morata (2), Nacho oraz Mariano. Na szczególne wyróżnienie zasługuje gol Nacho, który popisał się bramką po uderzeniu z powietrza.

Ostatni komentarz: "łatwo lekko i przyjemnie, tylko ... znowu ten stracony gol" - Wronek

1
Morata ratuje mierny Real

Relacje Ander @23.10.2016

Real Madryt wymęczył zwycięstwo 2:1 z Athletikiem Bilbao. Wynik już w 7. minucie otworzył Karim Benzema, wyrównał Merino, za to w końcówce piłkę do bramki wtoczył Alvaro Morata, który po raz kolejny wysłał sygnał, że to on powinien zaczynać w wyjściowej jedenastce.

Ostatni komentarz: "Najwazniejsze trzy punkty, ale nie dalo sie tego ogladac." - ElGreco

3
Legia rozbita

Relacje Ander @18.10.2016

Real Madryt wygrał z Legią Warszawa 5:1 po golach Bale'a, Asensio, Vazqueza i Moraty, a także samobóju Jodłowca. Dla gości z rzutu karnego trafił za to Miroslav Radović. Mimo wysokiej wygranej wydaje się, że Królewscy nie zagrali na pełnych obrotach.

Ostatni komentarz: "Spoko wynik. Na luzie, nawet sie nie spocili, bo i po co? HM !!!" - ElGreco

3
Wróciła intensywność, wróciły gole - Real wreszcie się przełamuje

Relacje Ander @15.10.2016

Królewscy zdeklasowali Real Betis, pokonując zespół z zielono-białej części Sewilli 6:1 w meczu 8. kolejki La Ligi.Trafienia zanotowali Varane, Benzema, Marcelo, Isco (2) oraz Cristiano. Dzisiejsze starcie było prawdopodobnie najlepszym spotkaniem Realu w tym sezonie.
Wszystko nie tak

Relacje Ander @02.10.2016

Los Blancos zremisowali 1:1 z Eibarem, tracąc tym samym punkty w trzecim meczu ligowym z rzędu. Zawodnikom Zidane'a brakowało wszystkiego: szybkości, ruchliwości, celności czy chociażby zaangażowania i zupełnie zasłużenie oddali rywalom dwa oczka.

Ostatni komentarz: "Sonda: Czy wymagasz od Realu, żeby grał porywający futbol i dominował na boisku? http://nierealnymadryt.prv.pl/" - nierealnymadryt

5
Żółty tydzień do zapomnienia

Relacje Ander @27.09.2016

Królewscy zremisowali 2:2 z Borussią Dortmund. Wynik otworzył Cristiano Ronaldo, a do wyrównania doprowadził Aubameyang. W drugiej połowie to Real znowu wyszedł na prowadzenie za sprawą Varane'a, ale Los Blancos znowu dali sobie wbić gola w końcówce, tracąc tym samym zwycięstwo.

Ostatni komentarz: "Kurde ale żenada !!! Przecież Barca nas rozwali jak tak będziemy grać..." - Noname

1
Kolejna wpadka

Relacje Ander @24.09.2016

Real Madryt zremisował 2:2 z Las Palmas, zaliczając tym samym drugi remis z rzędu. Dla Królewskich trafili Asensio oraz Benzema, za to ze strony gospodarzy na listę strzelców wpisali się Tana i Araujo.

Ostatni komentarz: "Laluś zagrał jeden no może dwa dobre mecze na Euro. Reszta to była w jego wykonaniu gówno. Messi zrobił więcej na Copa America, ale białe cw*le, nie..." - HAŁAMADRYT

17
Real nie zatopił Żółtej Łodzi Podwodnej

Relacje Ander @21.09.2016

Real Madryt zremisował 1:1 z Villarrealem. Wynik spotkania otworzył na chwilę przed przerwą Bruno Soriano, za to wyrównanie przyniósł Sergio Ramos. Na domiar złego, jeszcze w pierwszej połowie z powodu kontuzji plac gry opuścił Marcelo.

Ostatni komentarz: "tym bardziej bym go tam wysłał, niech szuka ;)" - Wronek

10
James i Benzema dają triumf Królewskim

Relacje Ander @18.09.2016

Los Blancos pokonali Espanyol 0:2 i pozostali jedyną drużyną z kompletem punktów w La Lidze. Wynik na kilkadziesiąt sekund przed zmianą stron otworzył James, za to po przerwie swoje premierowe trafienie dołożył Karim Benzema.
Morata i Cristiano ratują Królewskich

Relacje Ander @14.09.2016

Królewscy na otwarcie fazy grupowej Ligi Mistrzów wygrali 2:1 ze Sportingiem CP. Goście zaprezentowali bardzo mądry i dojrzały futbol i dopiero fenomenalny rzut wolny w wykonaniu Cristiano Ronaldo oraz główka Moraty w ostatnich sekundach meczu dały ekipie Zidane'a zwycięstwo.

Ostatni komentarz: "Zdecydowanie zgadzam się , Benzema był cieniem samego siebie , Alvaro wszedł i od razu gra z przodu się zmieniła" - krisu96

3
Bezproblemowe popołudniowe zwycięstwo

Relacje Ander @10.09.2016

Królewscy pokonali Osasunę Pampeluna 5:2 po golach Cristiano, Danilo, Ramosa, Pepego i Modricia. Podopieczni Zidane'a przez większość całkowicie dominowali nad rywalami i dopiero przy pięciobramkowym prowadzeniu wkradło się zbyt duże rozprężenie, przez co goście zdołali zmniejszyć rozmiary porażki.

1
Wygrana w bólach

Relacje Ander @27.08.2016

Real Madryt pokonał 2:1 Celtę Vigo po golach Alvaro Moraty i Toniego Kroosa. Piłkarze Zidane'a zaprezentowali się dziś dość przeciętnie i długimi fragmentami nie mogli przełamać defensywy ekipy z Galicji.

Ostatni komentarz: "Wygrana w bólach ale najważniejsze 3 punkty HM" - krisu96

1
Zwycięskie wejście w sezon

Relacje Ander @21.08.2016

Real Madryt pokonał 3:0 Real Sociedad w inauguracyjnej kolejce La Ligi po golach Garetha Bale'a (2) oraz Marco Asensio, którzy trafiali w 2., 40. i 94. minucie. Królewscy zaprezentowali się przyzwoicie i pokazali, że mogą być groźni nawet bez dwóch członków tridente BBC.

Ostatni komentarz: "dokładnie , teraz pytanie czy znajdzie się miejsce dla Cr7 Benza skoro Morata , Asensio tak świetnie grają heh :D" - krisu96