10

Pierwszy rywal Realu w Lidze Mistrzów - PSG. Jak dużo wiesz o tym klubie? Sprawdź się w naszym... ROZWIĄŻ QUIZ
Relacje

Pogram na Santiago Bernabeu! Przepiękny gol Jamesa!

Relacje siempre_madridista @29.08.2015

Real Madryt wygrał z Realem Betis 5:0 po dwóch bramkach Garetha Bale i Jamesa Rodriqueza oraz jednej Karima Benzemy.

Ostatni komentarz: "świetny mecz oby więcej takich spotkan było w tym sezonie" - cronaldo

18

Kiepski debiut Beniteza

Relacje siempre_madridista @23.08.2015

Po zaciętym spotkaniu Królewscy zremisowali w Gijon z miejscowym Sportingiem 0:0

Ostatni komentarz: "Jese to nie jest napastnik to samo co Ronaldo. Jeden i drugi najlepiej czuja się na szkrzydle. Według mnie potrzebny jest typowy napastnik, na..." - simon24@vp.pl

53

Skromne, lecz zasłużone zwycięstwo Bayernu

Relacje Ander @05.08.2015

W finale monachijskiego Audi Cup Bayern pokonał 1:0 Królewskich, a jedyną bramkę spotkania zdobył Robert Lewandowski.

Ostatni komentarz: "Godziny tych wszystkich meczy ni w ch ni w oko mi pasowały :/" - SkipperRM

11

Real wygrywa, James i Bale trafiają

Relacje Ander @04.08.2015

Podopieczni Rafy Benitezawygrali 2:0 z Tottenhamem po bramkach Jamesa i Bale'a, tym samym zapewniając sobie awans do finału monachiujskiego Audi Cup. Poza tym debiut dziś zaliczyli Asensio i Mayoral.

Ostatni komentarz: "Szkoda, że Jese nie wykorzystał swoich okazji z I odsłony. Brawa dla B alea, Isco i Jamesa. Przyjemny mecz, kolejny pod całkowita kontrolą." - Uberaman1

7

Real wygrywa w karnych, Chiny zdobyte!

Relacje Ander @30.07.2015

Królewscy nie zdołali pokonać Milanu w regulaminowym czasie gry. W rzutach karnych dość długo trzeba było czekać na zwycięzcę, ale ostatecznie to Real wygrał 10:9.

Ostatni komentarz: "Również nie lubię Milanu i cieszę się,ze Real zdołał ich pokonać.Mimo,że jak gramy z zespołem,który nie jest zbyt dobrym zespołem to zawsze mamy z..." - realista114

5

Zwycięskie przywitanie z Chinami

Relacje Ander @27.07.2015

Los Blancos w pierwszym przedsezonowym meczu w Chinach wygrali 3:0 z Interem Mediolan, a bramki zdobyli Jesé, Varane i James, dla którego były to pierwsze minuty po przedłużonych wakacjach.

Ostatni komentarz: "Heh może dostali na czas pobytu z Chinach ich swojski wyrób jakim planują zalać europejskiej rynki zasłaniając się atrakcyjną ceną. :D Jakoś w..." - Uberaman1

14

Królewscy przekonująco wygrywają z Obywatelami!

Relacje Ander @24.07.2015

Real Madryt w swoim drugim meczu pretemporady pokonał wicemistza Anglii, Manhester City, aż 4:1, wygrywając tym samym w mini turnieju International Champions Cup. Gole dla Los Blancos zdobyli Benzema, Cristiano, Pepe i Denis Czeryszew. Dla drużyny z niebieskiej części Machesteru trafił za to z karnego Yaya Toure.

Ostatni komentarz: "Bezapelacyjnie MVP meczu był Isco co niezmiernie mnie cieszy. Obecnie jest najlepszym technicznie zawodnikiem w Naszej drużynie i powinien być..." - Popaj

16

Porażka w karnych na start przygotowań; debiuty Danilo i Vasqueza

Relacje Ander @18.07.2015

Królewscy w swoim pierwszym spotkaniu pretemporady przegrali w serii rzutów karnych z drużyną AS Romy. Bliżej gola w regulaminowym czasie gry byli Włosi, jednak całe spotkanie było dość wyrównane, a gra toczyła się głównie w środku pola.

Ostatni komentarz: "ta... lepiej spamować na siłę" - Wronek

28

Zwycięskie pożegnanie z sezonem

Relacje Ander @23.05.2015

Królewscy w ostatniej ligowej kolejce pokonali Getafe 7:3, choć po pierwszej połowie obie ekipy miały na swoim koncie po trzy trafienia. Hat-tricka zaliczył Cristiano, a po jednym trafieniu dołożyli Chicharito, James, Jese i Marcelo. Dla gości za to trafiali Escudero, Castro i Lacen.

Ostatni komentarz: "Na pewno lepszy :)." - KaRRi01

10

Espanyol - Real 1:4. Mistrzostwo dla Barcelony

Relacje siempre_madridista @17.05.2015

Królewscy pokonali w wyjazdowym spotkaniu 37. kolejki La Liga Espanyol Barcelona 1:4. Hat-trickiem popisał się Cristiano Ronaldo, który umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji strzelców.

Ostatni komentarz: "Pierwsza połowa dramat, w drugiej wszystko się poprawiło" - MadridistaGP

17

Miał być finał... jest dla Juventusu.

Relacje siempre_madridista @13.05.2015

Real Madryt zremisował z Juventusem Turyn 1:1 i tym samym odpadł z Ligi Mistrzów. Gola na wagę awansu dla Juve strzelił... Alavaro Morata.

Ostatni komentarz: "Myślę,że Real trochę zawiódł,ale ja jestem fanem Realu i zawsze będę im kibicował." - realista114

52

Mistrzostwo coraz dalej... Real - Valencia 2:2

Relacje siempre_madridista @09.05.2015

Real Madryt zremisował 2:2 z Valencią i tym samym można powiedzieć, że pożegnał się z szansami na mistrzostwo Hiszpanii.

Ostatni komentarz: "Wiele osób wczoraj chwaliło Real. A ja mam mieszane odczucia. Na początku trójka środkowych pomocników Kroos - Isco - James jakoś dawała sobie radę...." - zinedine.zidane

14

Juve lepsze w Turynie

Relacje Ander @05.05.2015

Królewscy przegrali 1:2 z Juventusem w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. Dla Los Blancos trafił Cristiano Ronaldo, jednak dla Starej Damy strzelali Alvaro Morata i Carlos Tevez.

Ostatni komentarz: " ElGreco napisał: bo wtedy wloski slimak bedzie musial wyjsc ze skorupy. Wystarczy go..." - ElmerFudd

31

Intensywne spotkanie z happy endem

Relacje Ander @02.05.2015

Byliśmy dziś świadkami bardzo dobrego, intensywnego i żywego meczu, które ostatecznie zakończyło się pozytywnym wynikiem. Podopieczni Carlo Ancelottiego wygrali 3:2 z zespołem Sevilli, a wszystkie trzy gole dla Królewskich strzelił Cristiano Ronaldo. Dla gospodarzy trafili za to Bacca oraz Iborra.

Ostatni komentarz: "Wygrana.Hala Madrid!!!" - realista114

27

Bezproblemowe zwycięstwo okraszone golem Jamesa

Relacje Ander @29.04.2015

Los Blancos wygrali 3:0 ekipą Almerii. Cudowną bramkę w pierwszej połowie zaliczył James, uderzając nie do obrony z 25. metrów. Po przerwie do swojej bramki piłkę wpakował M. Dos Santos, a wynik ustalił Arbeloa.

Ostatni komentarz: "Jese to cień samego siebie słaby mecz w jego wykonaniu" - cronaldo

18

Zwycięstwo dzięki indywidualnym przebłyskom

Relacje Ander @26.04.2015

Los Blancos w 33. kolejce La Liga pokonali 4:2 z drużyną Celty Vigo, a bramki dla podopiecznych Ancelottiego zdobyli Kroos, Chicharito (2) i James. Dla gospodarzy trafiali za to Nolito oraz Mina.

Ostatni komentarz: "Bardzo ważne zwycięstwo na bardzo trudnym terenie z silnym zespołem. Celta zagrała wczoraj naprawdę dobrze, a nasze boki obrony wczoraj były..." - RealForever

23

CHICHARITO!!! Madryt ponownie biały!

Relacje Ander @22.04.2015

Królewscy wygrali 1:0 w rewanżu ćwierćfinału Ligi Mistrzów przeciwko Atletico Madryt. Strzelcem jedynej bramki był Chicharito, który w 88. minucie wykończył świetną akcję Jamesa i Cristiano.

Ostatni komentarz: "Brawo ! W końcu udało się pokonać Atletico i awansować do ćwierćfinału. Jestem bardzo szczęśliwy. Byliśmy lepsi w obu meczach i zasłużenie..." - RealForever

39

Wynik znacznie lepszy niż gra

Relacje Ander @18.04.2015

Królewscy wygrali 3:1 z ekipą Malagi, a bramki dla podopiecznych Ancelottiego zdybyli Ramos, James i Cristiano, za to dla gości trafił Juanmi. Na dodatek już na początku kontuzji doznał Bale, przez co musiał opuścić boisko, a podobna sytuacja trafiła się w drugiej połowie Modriciowi.

Do pełni szczęścia zabrakło bramki

Relacje Ander @14.04.2015

Królewscy bezbramkowo zremisowali z Atletico Madryt. Los Blancos byli w tym spotkaniu dużo lepsi od rywali. Blisko gola byli Bale czy James, jednak mecz życia rozegrał Jan Oblak.

Ostatni komentarz: "Jasne ,że zabrakło skoro nasz 9 ma dwie szanse w meczu i zamiast uderzać próbuje podawać na piątym metrze to tak się kończy." - bruce_leee

24

Spokojny mecz zwieńczony sukcesem

Relacje Ander @11.04.2015

Królewscy wygrali z druzyną Eibar 3:0 po bramkach Cristiano Ronaldo, Javiera Hernandeza i Jesego Rodrigueza. Mecz toczy sie w spokojnym tempie, a podopieczni Ancelottiego bez problemu kontrolują wydarzenia boiskowe.