Zinédine Zidane - nowy trener jako piłkarz! ROZWIĄŻ QUIZ
Relacje

Pierwszy egzamin zaliczony

Relacje Ander @16:47

Real Madryt do przerwy prowadzi 4:2 z Athletikiem Bilbao po bramkach Cristiano (2), Jamesa i Kroosa. Dla gości trafił za to Eraso i Elustondo, Pierwsza bramka dla gości padła po katastrofalnym błędzie Varane'a, który dodatkowo w 83. minucie wyleciał z boiska za dwie żółte kartki.

Wymęczone zwycięstwo na Los Carmenes

Relacje Ander @07.02.2016

Królewscy w meczu 23. kolejki La Liga wygrali 2:1 z zespołem Granady po bramkach Karima Benzemy i Luki Modricia. Dla gospodarzy trafił za to El-Arabi.

Ostatni komentarz: "W końcu ktoś oprócz mnie zauważył słabiutką grę Isco..." - maciek100

5

Kolejna kanonada ekipy Zidane'a

Relacje Ander @31.01.2016

Real Madryt wygrał z Espanyolem 6:0 po bramkach Benzemy, Cristiano (3), Jamesa i samobóju Duarte, kontrolując całkowicie przebieg spotkania. Szczególnej urody był drugi gol Portugalczyka, który przypomniał wszystkim, że potrafi przedryblować rywala i kropnąć z dystansu.

Ostatni komentarz: "Mam nadzieję, że formę utrzymają do końca sezonu i co najważniejsze, w meczach z mocnymi rywalami. Nie mogę się doczekać spotkania z Romą, które..." - Popaj

4

Los Beticos zatrzymali Królewskich

Relacje Ander @24.01.2016

Real Madryt zremisował 1:1 z Betisem po fenomenalnej bramce Alvaro Cejudo z siódmej minuty starcia oraz wyrównaniu Karima Benzemy. Los Blancos przespali pierwsze 20 minut, a późniejsza poprawa nie wystarczyła do zdobycia 3 punktów

Ostatni komentarz: "Garethowi łatwiej wykorzystać trudną górną piłkę niż egzekutorowi prostą setke" - Mentosiwo

19

45-minutowa demolka zakończona pewnym zwycięstwem

Relacje Ander @17.01.2016

Los Blancos w pierwszej połowie demolowali Sporting Gijon, strzelając aż 5 goli. Na listę strzelców wpisali się Bale, Cristiano (2) i Benzema (2). Po przerwie jednak podopieczni Zidane'a rozluźnili się i dali sobie strzelić jednego gola, nie powiększając przy tym dorobku bramkowego.

Ostatni komentarz: "Kurczę ale Bale to odpalił z formą osatnio nie ma co... tylko ta kontuzja... oby to nie było nic poważnego. Teraz, po takiej pierwszej połowie, tylko..." - ILU

6

Partidazo Bale'a i fenomenalny debiut Zidane'a

Relacje Ander @09.01.2016

Real Madryt wygrał 5:0 z ekipą Deportivo La Coruna. Hat-tricka strzelił Bale, a wynik spotkania zarówno otworzył jak i zamknął Benzema. Los Blancos zagrali naprawdę dobre spotkanie, pokazując sporą chęć do gry oraz pomysł na pokonanie gości z Galicji.

Ostatni komentarz: "Cóż od pamiętnych Gran Derbi najlepszy nasz mecz. Z tyłu solidnie i z przodu bardzo dobrze. W zasadzie wszystko wychodziło. Jak dla mnie najlepsi..." - maciek100

18

Specjaliści od marnowania okazji...

Relacje Ander @03.01.2016

Królewscy zremisowali 2:2 z ekipą Valencii. Dla Realu trafili Karim Benzema i Gareth Bale, a dla gospodarzy strzelali Parejo i Alcacer.

Ostatni komentarz: "Benitez wyleci z Realu; As, Marca i Cadena Cope są zgodne, nowym trenerem zostanie Zidane , o 17:30 zwołana konferencja , dlaczego na stronie żadnego..." - rafal1987

32

Królewscy wymęczyli zwycięstwo z RSSS

Relacje Ander @30.12.2015

Los Blancos wygrali Realem Sociedad 3:1 po bramkach Cristiano Ronaldo (2) i Vazqueza. Jeszcze w pierwszej połowie Portugalczyk zdążył spudłować z 11-tu metrów po karnym-widmie za domniemany faul na Benzemie.

Ostatni komentarz: "A robiłeś kiedyś taki spontaniczny wślizg z rękoma na plecach? albo wzdłuż? no właśnie. Ale nie mówię, że to na pewno nie jest karny. Nie znam się :D" - Mentosiwo

14

Vallecano znokautowane w kuriozalnym spotkaniu

Relacje Ander @20.12.2015

Królewscy wygrali 10:2 z Rayo Vallecano po bramkach Danilo, Bale'a (4), Cristiano (2) i Benzemy (3). Goście do piętnastej minuty tłamsili podopiecznych Beniteza, ale dwie czerwone kartki (Tito i Baena) zaprzepaściły ich sanse na dobry rezultat. Druga połowa może być zaś podsumowana jednym słowem - egzekucja.

Ostatni komentarz: "Możliwe, że nie daliby na 3 punktów :)" - Fansek

9

To nie tak miało być...

Relacje Ander @13.12.2015

Real Madryt przegrał 0:1 z ekipą Villarreal CF po bramce wychowanka Los Blancos, Roberto Soldado. Królewscy zagrali fatalne pierwsze 45 minut i niezłą drugą połowę, ale zabrakło celności. Poza tym oczywistego karnego na Ronaldo nie odgwizdał sędzia Mallenco.

Ostatni komentarz: "Różnica jest taka, że Messi`emu, Suarezowi i Neymarowi po prostu chce się grać - biegają, wychodzą na pozycje, starają się i co najważniejsze walczą..." - Damian Cichy

29

Królewscy rozszarpali Szwedów, kanonada na Bernabeu!

Relacje Ander @08.12.2015

Los Blancos wygrali 8:0 z ekipą Malmoe FF po hat-tricku Karima Benzemy, karecie Cristiano Ronaldo, który wreszcie zanotował bramkę z rzutu wolnego, a także bramce Mateo Kovačicia. Jest to rekordowe zwycięstwo w Lidze Mistrzów - wyrównany został wynik Liverpoolu z sezonu 2007/08.

Ostatni komentarz: "Ojoj robaczku, ale Cię bolą jajeczka z powodu wygranej Realu :3. Real aż po grób a Tobie gąsiennica w dziób :3." - KaRRi01

10

Getafe wypunktowane, przebudzenie (?) Realu

Relacje Ander @05.12.2015

Królewscy pewnie pokonali Getafe 4:1 po golach Benzemy (2), Bale'a i Cristiano. Los Blancos wreszcie zagrali pomysłowo i nie pozwolili rywalom na zbyt wiele, choć druga połowa znacznie odstawała poziomem od pierwszych 45. minut.

Ostatni komentarz: "Daruj sobie takie porównania, bo to my dostaliśmy 0:4 u siebie :)" - PatrykRMCF

11

MatchDay: Real Madryt - Getafe [zapis relacji na żywo]

Relacje morfeusz @05.12.2015

Dzisiejszego dnia Real Madryt na Santiago Bernabeu podejmie Getafe. W związku z tym zapraszamy do naszej relacji na żywo przed i w trakcie meczu.

Ostatni komentarz: "Nawet nie mogą grać w pucharze króla." - typer

4

Wygrać, a jednak przegrać...

Relacje Ander @02.12.2015

Real wygrał z Cadiz 3:1 po bramkach Czeryszewa i Isco (2). Jednak zwycięstwo na boisku nic nie da, bo Królewscy niemalże na pewno zostaną wykluczeni z Pucharu Króla, ponieważ rosysjki skrzydłowy nie był uprawniony do gry.

Ostatni komentarz: "ile jeszcze artykułów o tym samym??? dajcie na luz, jeszcze nic nie wiadomo" - deepart

14

Bale i Ronaldo ratują Real od kompromitacji!

Relacje morfeusz @29.11.2015

Real Madryt zwyciężył na wyjeździe z Eibar 2:0. Bramki dla Królewskich zdobyli: Gareth Bale [43.minuta] i Cristiano Ronaldo z rzutu karnego [83.minuta].

Ostatni komentarz: "Ironia kolego :)." - KaRRi01

17

Szalona końcówka z happy endem

Relacje Ander @25.11.2015

Real wygrał z Szachtarem 4:3 , mimo, że jeszcze 15 minut przed końcem spotkania prowadzili aż 4:0. Gole dla Królewskich zdobyli Cristiano (2), Modrić i Carvajal, a dla gospodarzy trafili Teixeira (2) i Dentinho. Jeszcze w pierwszej połowie z powodu kontuzji plac gry musiał opuścić Varane.

Ostatni komentarz: "Ciekawi mnie jedno: Dlaczego wszyscy teraz narzekają? Gdyby mecz jednak zakończył się wynikiem 4-0 to jestem pewien, że 90% osób byłoby zadowolonych...." - Vusapion

23

Wstyd...

Relacje Ander @21.11.2015

Wstyd...
Real przegrał 0:4 z Barceloną, która trafiała za sprawą Suareza (2), Neymara i Iniesty. Los Blancos byli niczym dzieci we mgle i nie stanowili nawet tła godnego dla Katalończyków.

Sevilla punktuje Real, pierwsza porażka w sezonie

Relacje Ander @08.11.2015

Po pierwszych przegrali 2:3 z Sevillą. Prowadzenie Los Blancos dał Ramos, pakując piłkę do siatki strzałem z przewrotki, wyrównał za to Ciro Immobile. Po zmianie stron trafienia dla gospodarzy dorzucili Banega i Llorente, za to trafienie Jamesa w doliczoym czasie gry niczego już nie dało.

Ostatni komentarz: "Aktor z niego dobry więc i film może odniesie sukces." - typer

40

Wynik znacznie lepszy niż gra

Relacje Ander @03.11.2015

Królewscy wygrali 1:0 z PSG po bramce Nacho. Hiszpan zameldował się na placu gry zaledwie kilka minut wcześniej, zmieniając kontuzjowanego Marcelo. Los Blancos prezentowali się znacznie gorzej od rywali, którzy obili i słupek, i poprzeczkę.

Ostatni komentarz: "Powiem tak ten mecz to średnia gra(nie słaba, bo słabo to zagrał Ronaldo czy Cavani) i cały pociąg szczęścia. Dwa razy gola mógł zdobyć Rabbiot,..." - simon24@vp.pl

13

Wymęczone zwycięstwo i partidazo Navasa

Relacje Ander @24.10.2015

Los Blancos wygrali 3:1 z Celtą Vigo w hicie tej kolejki La Liga. Dla Realu trafili Cristiano, Danilo i Marcelo, jednak to Keylor jest największym bohaterem tego spotkania. Kostarykanin wpuścił tylko idealne uderzene Nolito.

Ostatni komentarz: "On jest najlepszy." - KaRRi01