realmadryt.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Clement: Bale ma ogromną wszechstronność

autor: Nairda; 2013-09-06, 16:23:13; as.com

Asystent Carlo Ancelottiego, Paul Clement udzielił wypowiedzi dla BBC, w której mówi o przybyciu Bale`a i o tym, że Walijczyk miejsce w wyjściowej jedenastce będzie musiał wywalczyć.

Pozycja Bale`a na boisku: "Carlo ma już pomysł jak wykorzystać Garetha, ale wszystko może się jeszcze zmienić. Carlo jest na tyle elastyczny, aby korzystać z niego i innych graczy na różne sposoby. W Southampton Bale grał na lewej obronie, w Tottenhamie również, ale tam stał się bardziej graczem lewego skrzydła. Niedawno zaczął grać bardziej w środku. On ma ogromną wszechstronność. To będzie bardzo interesujące, zobaczyć jak ci wszyscy gracze do siebie pasują. Będziemy starali się znaleźć najlepsze pozycje, jak najszybciej".

Atak Ancelottiego: "Gareth ma umiejętność zdobywania bramek, ale potrafi również dogrywać kolegom. Mamy tu wielu ciekawych graczy. Benzema ma wielki talent, Isco gra środku pola, a strzelił już trzy bramki".

Nauka języka: "To jest większe wyzwanie dla trenerów niż zawodników. Komunikacja jest wszystkim-trzeba pouczać zawodników i organizować grę. To w interesie Garetha jest nauczyć się języka. Wielu zawodników zaczyna naukę, gdy przeniosą się do nowego klubu. Luka Modric, który grał razem z Balem w Tottenhamie, natychmiast wziął kilka lekcji, teraz z kolegami porozumiewa się zarówno po angielsku jak i po hiszpańsku. Jestem pewien, że Gareth uczyni to samo. Powiedział już kilka zdań w czasie konferencji prasowej. My z zespołem komunikować się będziemy po hiszpańsku".

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników
simon24@vp.pl / zobacz profil
dodano: sobota, 7 września 2013; 20:59
Realek11
Jak dla mnie to Bale nie kupił Ancelotti ale tylko i wyłącznie Perez./ To jest jego zachcianka. Ozil nie chciał odejść, tylko go sprzedali, bo kasa była potrzebna.
Jak dla mnie jedyna pozycja dla Bale to skrzydło, ale w tej chwili to co gra Angel to magia i sadzanie go na ławce to absurd.
Realek11 / zobacz profil
dodano: sobota, 7 września 2013; 15:41
Anceloti nie jest dbeilem i idiotą, kupił bale bo wiedizał ze ozil odejdzie !
Fansek / zobacz profil
dodano: sobota, 7 września 2013; 12:23
Bale zagra w ataku
gogi / zobacz profil
dodano: sobota, 7 września 2013; 10:35
A kto mówi, że bd grał w obronie?? Przytoczony jest fragment na jakiej pozycji rozpoczynał grę...
ImageX7 / zobacz profil
dodano: piątek, 6 września 2013; 20:48
Jak Bale, Carlo da na obrone to bedzie masakra... 91 MLN za Obrońce... BALE jest piłkarzem bramkostrzelnym, nie widze go na Obronie, to tylko marnowanie jego talentu.
-Arek- / zobacz profil
dodano: piątek, 6 września 2013; 19:50
Mam nadzieje, że Carlo coś zmieni bo klepanie piłki jest bezsensu przy takich graczach jak Ronaldo i Bale,


DARMOWA REJESTRACJA
w serwisie fanów Realu Madryt.