12

Zapraszamy do rozwiązania Quizu o były zawodniku Królewskich i reprezentacji Hiszpanii. ROZWIĄŻ QUIZ

Isco strzela i asystuje, Hiszpania awansuje na Mundial!

Reprezentacje Cezary Kawecki @07.10.2017 | Przeczytano 463 razy

Dzięki spokojnemu zwycięstwu nad Albanią, podopieczni Julena Lopeteguia są już pewni udziału na przyszłorocznych Mistrzostwach Świata w Rosji!

Kwestia zwycięstwa w tym spotkaniu rozstrzygnęła się bardzo szybko, bowiem już po 27. minutach. Koncert strzelecki rozpoczął się w 16. minucie - wówczas po bardzo ładnej asyście Isco, swoją debiutancką bramkę w drugim występie w narodowych barwach strzelił napastnik Valencii, Rodrigo Moreno.

Osiem minut później pomocnik Królewskich sam wpisał się na listę strzelców, korzystając z podania Koke. 180 sekund potem rezultat na 3:0 ustalił Thiago Alcantara, któremu asystował absolutny debiutant w dorosłej kadrze, zawodnik Realu Sociedad, Alvaro Odriozola.