Zinédine Zidane - nowy trener jako piłkarz! ROZWIĄŻ QUIZ

Hiszpania gromi Liechtenstein, Królewscy strzelają

Reprezentacje Cezary Kawecki @05.09.2017 | Przeczytano 742 razy

Źródło: twitter.com

Podopieczni Julena Lopeteguia odnieśli oczekiwane zwycięstwo nad Liechtensteinem, rozbijając na wyjeździe outsidera rozgrywek aż 8:0.

Strzelanie na stadionie Rheinpark w stolicy Liechtensteinu, Vaduz rozpoczęło się bardzo szybko, bowiem już w trzeciej minucie - wówczas po dośrodkowaniu Davida Silvy z rzutu wolnego, do siatki trafił niezawodny przy strzałach głową Sergio Ramos.

W 15. i 16. minucie na listę strzelców wpisali się kolejni zawodnicy związani z Realem Madryt - najpierw były już napastnik Królewskich, Alvaro Morata skorzystał z podania Andresa Iniesty, a chwilę później Isco dostał niemal w prezencie gola do pustej bramki.

Jeszcze przed przerwą było 0:4 - na sześć minut przed zejściem do szatni pięknego gola z rzutu wolnego strzelił David Silva. Po przerwie na murawie pojawił się napastnik Celty Vigo, Iago Aspas i wspólnie z Alvaro Moratą dołożyli kolejne trzy trafienia - pierwszy z nich dwukrotnie podwyższał wynik i raz asystował przy bramce gracza londyńskiej Chelsea.

Jakby na dobicie, w samej końcówce rezultat został ustalony na 0:8 przez zawodnika gospodarzy, Maximiliano Goppela, który trafił do własnej siatki.

Liechtenstein Liechtenstein 0:8 Hiszpania Hiszpania