Zapraszamy do rozwiązania Quizu o Marcelo, defensorze Realu Madryt. ROZWIĄŻ QUIZ

Real ogrywa gwiazdy MLS po karnych

Mecze Cezary @03.08.2017 | Przeczytano 623 razy

Źródło: twitter.com

Dziś w nocy Królewscy w swoim ostatnim letnim sparingu pokonali po rzutach karnych drużynę MLS All Stars 4:2. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1.

W odróżnieniu od poprzednich sparingów, tym razem Zinedine Zidane postanowił desygnować do pierwszego składu kilku zawodników spoza galowej jedenastki, takich jak Achrafa Hakimiego, Marcosa Llorente czy Borję Mayorala. Na ławce z kolei znaleźli się Gareth Bale, Karim Benzema, Luka Modrić czy Casemiro.

Po nudnej pierwszej połowie, obie bramki tego spotkania padły w drugiej części. W 59. minucie Królewskich na prowadzenie wyprowadził Borja Mayoral, który skorzystał z bardzo ładnego podania od Daniego Ceballosa. Na trzy minuty przed końcem meczu wyrównał Dom Dwyer po asyście dobrze znanego hiszpańskim kibicom Giovaniego dos Santosa.

W serii rzutów karnych mistrzowie Hiszpanii byli bezbłędni. Z jedenastu metrów nie mylili się Karim Benzema, Gareth Bale, Mateo Kovačić Marcelo, zaś architekci gola dla MLS All Stars - Dom Dwyer i Giovani dos Santos swoich prób nie wykorzystali.

Był to ostatni sprawdzian Realu przed zbliżającym się meczem o Superpuchar Europy. 8 sierpnia triumfatorzy ostatniej edycji Ligi Mistrzów zagrają o trofeum z Manchesterem United.

MLS All-Stars (Usa) MLS All-Stars USA 1:1 (2:4) Real Madryt Real Madryt (Esp)

0:1 Mayoral 59'
1:1 Dwyer 87'

Skład RealuKeylor Navas (Ruben Yanez 46', Luca Zidane 72') - Theo Hernandez (Mateo Kovačić 61'), Sergio Ramos (Jesus Vallejo 46'), Nacho (Alvaro Tejero 72'), Achraf Hakimi (Dani Carvajal 61') - Toni Kroos (Dani Ceballos 46'), Marcos Llorente (Casemiro 61'), Isco (Marcelo 61') - Marco Asensio (Gareth Bale 61'), Borja Mayoral (Karim Benzema 61'), Lucas Vazquez (Oscar Rodriguez 72').

Źródło: Własne

Tagi: Borja Mayoral, Mecz towarzyski, MLS All-Stars, Real Madryt, relacja, Sparing, Tournee